Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

shaarka
19. aug 2009

sisi, zaklad je testovat stale s tym istym testom. potom budes vidiet, ci ciarka slabne, alebo silnie. takze si kup este jeden Firt test a uvidis...

sisi323
19. aug 2009

..shaarka ozaj?..a ja ze cim rozlicnejsie testy, tym lepsie..aspon ked mi vzdy bude vychadzat //, mozem sa spolahnut...z toho mamatestu mi ostal este jeden pruzok, tak skusim rano testnut, co to spravi....az na mna dosiel smutok, pomaly som sa zacinala tesit.. ☹ ...a navyse ked vas tu citam, trosilinku mi este nadej ostala, ked pisete, ze mamatest je vzdy spolahlivy...no uvidime, ci sa zvyrazni...

shaarka
19. aug 2009

ciarka by mala ob den dost prudko tmavnut. ked sa tak nedeje, tak sa moze jednat o mimomaternicove. najlepsie je po pozitivnom teste ist k Dr na krv a potom zas, aby videl, ako stupa hcg 😉

sisi323
19. aug 2009

..coze??...ja som pocula, vraj je ciarka rovnako tmava aj pri mimomaternicovom, lebo ze hcg je rovnake, ale to sa da zistit az pri utz...tak pockam este, v pia testnem a ked nic, tak asi nic.. 😢

sisi323
19. aug 2009

..a navyse mi nejako prestava chutit jest..vcera som ledva zjedla za cely den 3 rozky, vsetko moje jedlo a dnes este menej...dnes som mala len jogurt a malilinku porciu zapekanych zemiakov - tiez som nasilu jedla az okolo 16, som si povedala, ze jeden jogurt za cely den je asi malo..

shaarka
19. aug 2009

sisi, myslela som to tak, ze slabo, pomaly tmavne.

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
http://www.edusan.sk/mam_problem/texty.php?id=335
"Pri mimomaternicovej tehotnosti je zase dynamika rastu pomalsia."

ale toto neber do uvahy, ber to len ako informaciu. naozaj skus dalsi test z ranneho mocu a porovnaj oba testy. 😉

sisi323
19. aug 2009

...no, tak teraz mam strach... 😲 ..fuuu, myslim, ze nevydrzim zajtra netestnut, teraz som dost mimo z toho..no uvidime, co ukaze test..dakujem ti moc za objasnenie veci.. 🙂

shaarka
19. aug 2009

sisi, ale ved kludne testuj 🙂 uz s tym nic neurobis, len sa dozvies co a ako a budes vediet, ci ist na kvicku alebo nie 🙂

kasami
19. aug 2009

Sissi, prosim ta nestresuj sa s mimomaternicovym tehu ... tie s a testoch rovnako pozitivne, aspon mne to tak hovorili pred rokom 😉
v akych intervaloch si sa testovala ?
najlepsie je testovat sa rano z ranneho mocu ... ak testujes uz neskor cez den, mozes mat moc redsi a HCG hladina je v nom nizsia, preto moze byt dalsi test slabsi ...
skus sa testnut zajtra 😉

sisi323
19. aug 2009

ahoj kasami, aj ja som to tak pocula, no ked som citala tie dalsie veci, tak uz pochybujem o vsetkom..no a pred dvomi dnami som testovala z poobedneho mocu a bolo normalne vidiet tu druhu ciarku, aj ked bola slaba..dnes som testla opat a uz bola slabsia, ledva viditelna...opat poobede som testovala.. 😒
..no uvidim, asi ozaj skusim rano testnut tym istym testom co dnes a uvidi sa, ci sa uvidi.. 😖

sisi323
20. aug 2009

dobre ranko...takze nedalo mi to a testla som...o malilinky stupienok druha ciarka stmavla v porovnani so vcerajsim testom..je ospevovany mamatest ozaj taky dobry, ze aj ked vidim slabulilinku ciarku, tak tomu mozem verit, al ako teda? 😒

sisi323
20. aug 2009

..zistila som, ze ten prvy test, co mi ukazal normalne viditelnu ciarku bol "first test - rychlotest, 3 dni po oplodneni vysledok" a viem, ze ked som si ho davnejsie robila, neukazal ani len tien..tak neviem..uvidim o par dni..

kasami
20. aug 2009

Sisi ja si myslim, ze ak ti ukazuje // a je jedno ake 😉 tak si isto tehu 🙂

takze gratulujeeeem 😉

sisi323
20. aug 2009

ahoj kasami..no uvidime, dalsi tyzden v stredu asi zajdem k mudr, teda ak ciarka ostane a uvidi sa...inak neskutocne ma to stvalo a spravila som si test co aj prvy krat a druha ciarka mi vysla rovnako viditelna....cize je ju normalne vidiet, aj ked je slaba..no uvidime, co to spravi za par dni.. 😲
..nechcem sa moc dopredu tesit, aby som potom nebola sklamana..ale tak potichuuuuuucku dakujeeem.. 🙂

tromboska
21. aug 2009

caute baby....ja neviem, ako to je mozne, ale mne v lekarni predaju stale test s jednou ciarkou... 😒
...nabuduce uz budem pytat test s dvomi ciarkami 😉

shaarka
21. aug 2009

tromboska, posli na nich SOIku 😀 😀

tromboska
25. aug 2009

Takze Baby,
poslala som na nich kontrolu a od dnesneho dna by Vam mali predavat iba pozitivne testy 😀 😀 😀
Tak vela stastia!!!

fortunata
13. nov 2009

Dnes som mala dostať menzes, ale márne.
Nikdy mi nemeškáva, ba dostávam presne alebo niekoľko dní skôr.
No teraz som ich ani nečakala, lebo sme sa s partnerom rozhodli ísť na plno.
Dnes som si kúpila aj test RapiClear Classic.
Najskôr sa mi sfarbila jedna čiarka, ale o 2 min aj druhá,
ale je veľmi slabučko ružová. Ono sa tam síce aj píše, že tá
druha čiarka môže mať rôzne sfarbenia.
Mám ten test považovať za POZITÍVNY?

fortunata
13. nov 2009

Dnes som mala dostať menzes, ale márne.

Nikdy mi nemeškáva, ba dostávam presne alebo niekoľko dní skôr. No teraz som ich ani nečakala, lebo sme sa s partnerom rozhodli ísť na plno.

Dnes som si kúpila aj test RapiClear Classic. Najskôr sa mi sfarbila jedna čiarka, ale o 2 min aj druhá, ale je veľmi slabučko ružová. Ono sa tam síce aj píše, že tá druha čiarka môže mať rôzne sfarbenia. Mám ten test považovať za POZITÍVNY?

petafr
15. nov 2009

fortunata, urcite bude pozitivny. Skus si spravit este jeden test na potvrdenie. Predbezne blahozelam, nech tam vydrzi a nech pekne silnie!!!

danu
29. nov 2009

nibiru • snž • Dnes o 14:54
ahojte dlho som tu nebola snazime sa asi 2 roky ....uz sme boli objednany 25.11.2009 do ginfinu zmierena stym ze to prirodzene nepojde a ze nam pomozu...22.11 som zacala krvacat mrchu som mala dostat az 25.11ale stalo sa mi ze uz dosla aj skor a prvy krat som ani nebola stoho zufala ...krvacanie skoncilo asi po 10 min tak som si 24.11 den pred ocakavanou mrchou spravila test a boli tam // ale jedna slaba ale viditelna neverila som tak som si spravila dalsi a tam to iste ...dalsi test som si urobila 28.11. a ciarky boli // ale ta druha taka ista slaba ako pri prvom teste mrcha nedosla a bazalnu mam 37,1 nemala by bit ta ciarka uz tmavsia ???mate stym niekto skusenosti testy boli roznich znaciek(mamatest,pepino a este niaky maju ho dm drogerii)om zufala stale nemozem uverit tomu ze sa to mohlo podarit a hlavne ked uz som to vzdala... 7.12.2009 som uz objednana ku svojmu gynekologovi...ake mate skusenosti vi?dakujem

pepppe • 9tt • Dnes o 14:57
ahoj nibiru🙂) noo tak hadám ti treba len pogratulovat..mne mrcha meskala 4dni a som si robila test a vysli mi dve ciarky,jedna bola taka slabsia,neboj po case to stmavne,uvidis 😉

nibiru • snž • Dnes o 14:59
joj dakujem dufam ze mas pravdu:o))))

pepppe • 9tt • Dnes o 15:03
uvidis,,,treba vyckat na toho 7a uvidis,,aj ja idem 7k doktorovi,som zvedava co mne povie

nibiru • snž • Dnes o 15:06
tak dzim palce aby boli same dobre spravy:o)))

pastuska • 1d, 9tt • Dnes o 15:14
nibiru super. Ja osobne som mala pri prvom tehu ešte 7 dní od meškania ms negatívny test...takže ak už teraz máš pozitívny, je to dobrá správa 🙂

nina41 • 5d • Dnes o 15:20
nibiru ja som otehotnela v oktobri 2008,v novembri som mala test negativny,mrcha mi meškala ,myslela som si,že zo stresov,17.12 mi vyšiel test pozityvny a doktorka mi spravila ultrazvuk ,potvrdila tehotenstvo 😵

nibiru
29. nov 2009

no ved dufam ze to bude ok strasne som sa zlakla ze by to mohlo znamenat nieco zle ked nestmavla ale ukludnili ste ma dakujem...

nibiru
2. dec 2009

to tak dned som poakovala test a boli tam nadherne dve tmave ciarki ja som taka stastna konecne sa nam to po dvoch rokoch podarilo.....

nibiru
2. dec 2009

sorry za to pismo normalne neviem od stastia pisat...hehehehe

nina41
4. dec 2009

nibiru gratulujem 😵

gabusssa
5. dec 2009

Milá nibiru aj ja Ti gratulujem..viem si predstaviť, ako si si tuto chvíločku vysnívala..My sme sa snažili niečo vyše roka. A dnes som si robila test - teda dva a čiarky vyšli. Síce veľmi veľmi slabé, ale sú tam. Ešte stále sa mi nechce veriť tomu, že to môže byť pravda. Ale ešte sa neteším, uvidím pár dní, pretože mne napríklad menzes nikdy nemeškával ale posledný rok ako na ten just skoro stále.A dnes znovu nejaké 3-4 dni. Ja už síce jedno dieťa mám - má 12 rokov. To sa podarilo hneď, ale toto druhé akosi nie a nie. Takže ak to teraz bude pravda, asi budem mať najkrajší vianočný darček.... Všetkým Vám, ktoré tak bojujete o o detičky, držím palčeky....

nibiru
8. dec 2009

dakujem dnes mi doktor potvrdil ze cakame mimi ja som taka stastna 😀 😀 😀 uz len nech je v poriadku 🙂

london_ke
26. máj 2010

Ahojte, ja som si spravila test pred dvoma dnami( Modra sprava) a vysli mi dve ciarky, ta druha slaba, ale vidno ju. Vcera som si spravila Mamatest a po druhej ciarke ani slichu...MS by som mala dostat dnes,no zatial nic, akurat mam bielkovy vytok a pichanie v podbrusku...snazime sa uz 16 mesiacov,tak by sme to velmi chceli...neviem co si o tom mysliet. Najlepsie je asi pockat ci mrcha pride,dva ,tri dni a potom znova testovat...nezvykne mi meskat

srdcko81
26. máj 2010

london ke-ahoj nechcem Ta sklamat ale viac by som sa priklanala k tomu mamatestu-zevraj su najlepsie 😅 a modra sprava ze dos´t klame-tak este pockaj a uvidis zopakuj zest o tri dni ale nie tu modru spravu.
Mne meskala teraz 5 dní-co sa mi este nikdy nestalo-testovala som 2 dni po meskaní nejakým via-negatívny,potom rapiclearom takisto negativna a za 2 dni mamatestom zase negatívny a po 2 hodkách som dostala-takze mi ukazovali pravdu-len ja som stale neverila lebo ja mám cyklus 28 dnový ako hodinky este by som povedala ze dostavam na hodinu presne 😉 Ale aj tak mozes byt tehotna-len sa na to velmi neupínaj-v kazdom pripade Ti držím palce 😵

callex
27. máj 2010

myslim ze mamatest je dobry..mne 5x ukazal pozitivitu ale napokon to bolo biochemicke tehotnestvo..takze si mysim ze je dobre citlivy. vcera mi sestricka kazala testovat ked menzes meska viac ako 7dni..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre