Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

vivian2
27. máj 2010

Mne tiez minuly mesiac vysiel test Modra sprava pozitivny a nakoniec som dostala menzes. Bol to dost sok. Uplne som si uz myslela, ze som v tom ☹( Takze modru spravu si uz urcite nekupim. A hlavne urcite uz budem testovat az po vynechani menzesu. BTW co je to biochemicke tehotenstvo?

bbtina
23. jún 2010

Ahojte ja som tiež mala minulý mesiac 2// a ta druhá boal slabučká, som myslela, že si ju namýšľam, ale bola tam no a po dvoch dňoch zmizla a prišla mi mrcha. Stále ho mám odložený a zbožne naň pozerám, nakoľko sa už dlhšiu dobu snažíme a nedarí sa, manžel má teratozoospermi,t akže je to možno spôsobené aj tým. Už ma naozaj nebaví každý mesiac sa modliť aby mrcha neprišla, mám pocit, ýe mi začína šibať. teraz ideme na prvé IUI, ale podľa toho čo som zatiaľ naštudovala to bude urejme zbytočné ☹ tak len IVF+ICS a zas len čakať

zuzu805
7. júl 2010

Ahojte baby..no ja som tieš sklamana teda včera som si robila teho test vyšli my // bola slabšia ale vydno ju bolo
a dnes ked som si robila bola tam len / som 34 dc
neviem som sklamana z testov ..
nič ma nebavi som stoho hotova
raz vyde test pozitivny a na druhy den negativny..dnes som si robila Rapi Clear a včera taky stych lacnejšich 😒

ali27
25. aug 2010

ahoj, robila som si minuly tyzden vo stvrtok test, bola tam slaba druha ciarka... dnes som si test zopakovala a druha ciarka tam bola, ale bola rovnako svetla ako minuly tyzden.... nemala by byt casom tmavsia? som z toho nejaka nesvoja... mal niekto podobnu skusenost?

bbtina
26. aug 2010

@ali27 ahoj to že je čiarka slaba by nemalo vadiť, možno ti pomaly stúpa HCG a nechcem strašiť ale občas tot ak vraj býva pri mimomaternicovom, ale len občas

ali27
26. aug 2010

@bbtina hmmm tak snad to nebude mimomaternicove teho... nemam zatial take pocity a prejavy.... k lekarovi sa dostanem najskor az o tyzden dva, takze si este budem musiet chvilu pockat. a test si uz robit teda nebudem, aby som sa nestresovala a mozno aj zbytocne... pri prvom tehu som mala silnu druhu ciarku uz na 32. DC a teraz slaba na 45. den. no verim, ze je vsetko v poriadku, citim sa dobre, tak veriiim.

bbtina
26. aug 2010

@ali27 neboj, bude to v pohode, každý je iný a vždy sa tie čiarky tak nejako čudne zjavujú. Ja by som už bola vďačná aj za slabú 🙂

donalona
28. sep 2010

mate niektora skusenost s uplne slabou druhou ciarkou na tehot teste a boli ste tehotne?takmer ju nevidno, len pri dennom svetle, aj to iba akoby naznak🙂 zajtra idem k Dr, ale neistota je velka 😉 mam priznaky bolesti bradaviek, vytok ciry, toci sa hlava, cikanie caste....32 den cyklu

dara76
28. sep 2010

@donalona ja som pri oboch detoch test povazovala za nejasny, prave kvoli slabej druhej ciarke (naozaj len naznak). Ale vnutorne pocity neklamali a dr. uz len potvrdila.

donalona
28. sep 2010

@dara76 dakujem Dara, potesila si ma🙂

elienka
28. sep 2010

Ja som mala slabulinkú čiarku 32DC, naozaj "koľajnice" sa mi objavili až o týždeň neskôr a to do 15 sekúnd od namočenia pásiku do moču.

donalona
28. sep 2010

@elienka cize aj s tymi priznakmi, myslite ze to mozem povazovat za tehotenstvo??? ta ciarka je taka, ze mam pocit ze si ju namyslam az🙂 uplne takmer biela, len taky naznak kde by asi mohla byt..no uvidime

donalona
28. sep 2010

no, spravila som si dalsi test, kvalitnejsi a po ciarke ani chyru...uz neviem co si mysliet

ali27
28. sep 2010

@donalona ja som mala na 32DC ziadnu ciarku pri tomto druhom tehu, takze odporucam pockat cca tyzden a az potom opet testovat.... aj ked chapem, ze cakanie je umorne a nekonecne. drzim palce. mne sa objavila slaba ciarka az na 39DC.

donalona
28. sep 2010

@ali27 Dakujem Ali za povzbudenie.skor sa bojim ci to neni samovolny potrat alebo co....

ali27
28. sep 2010

@donalona ja chapem tvoje pocity, tiez som si namyslala kadeco, ale nema vyznam sa takto stresovat.... zajtra ides k doktorovi, tak budes vediet na com si... neviem ako je to pri potrate, ale vacsinou zena zacne krvacat a ty si zatial ok, tak si to nenahovaraj. tiez som si potom robila testy kazdy druhy den ci mi ciarka silnie, ale tiez som mala pocit, ze je este slabsia... vsetko bude ako ma byt. velmi drzim palce. 😉

donalona
28. sep 2010

dakujem Ali, zajtra dam vediet co povedal Dr. zjavne mi uz hrabe🙂

babula.hrubalova
28. sep 2010

Ahojte dievčence.......pravda je že mrška mi mešká len 3 deň ale moje príznaky ma len presviedčali v tom že budem tehulka ,,cítila som to,, 🙂 .....včera som si urobila prvý test a boli // síce jedna slabšia ale viditelna a dnes ráno som neveriacky prvému testu som si robila zasa a boli opäť // už bola o niečo tmavšia...krajšia a výraznejšia....velmi sme sa tomu s manželom tešili ....dnes som volala doktorovi a som objednaná na 12.10 aby sme mohli urobiť hned ultrazvuk..... 🙂 🙂 🙂

DRŽÍM VÁM VŠETKÝM PALČEKY....... 😉 😉 🙂

elienka
29. sep 2010

@donalona no aj mne sa raz stalo, že mi test ukázal takého ducha, som si namýšlala a ostatné testy boli len jednočiarkové. Tentoraz som však tušila že je to iné a preto som si robila aj ďalšie testy (spolu tuším 8 som minula), lebo som sa chcela vyvarovať chybe ktorá sa stala predtým. Najskôr sa mi objavovala skoro neviditeľná čiarka ale vždy to bolo za kratší čas. Potom som to nechala týždeň tak a keď som si urobila test tak boli tie koľajnice a to do 15 sekúnd.

donalona
29. sep 2010

no baby..tak som prisla od lekara a u neho som akurat dostala MS🙂 zobral mi aj krv, zajtra budu vysledky, ci nejde o mimomaternicove teh...len nechapem tie priznaky vsetky, pred MS som take nikdy nemala..ale ani na sono nevidel nic..tak ja uz neviem

marika1977
2. okt 2010

@donalona uz asi vies co je vo veci...staci aj slaby pasik.aj ja som mala ms pri detoch 🙂 a testy najprv negativne.moja sesternica mala vsetky priznaky tehu.nevolnost nafucane brucho prsia test veeelmi slabulinka ciarocka ledva viditelna a nic...ona ako zdravotacka zistiila ze aj ked mozno bola v tom plod sa nezahniezsil,vyvoj sa zastavil hned na pociatku...ze vraj je x tehotenstiev ktore telo ukonci do 3tyzdna a zeny ani netusia ze boli tehhu...toto mohol byt aj pripad elienky...

donalona
2. okt 2010

@marika1977 ano, mas pravdu, priznaky uz nie su asi sa to neuhniezdilo..no ved budeme skusat dalej🙂

marika1977
2. okt 2010

@donalona prajem vela stastia 😀

donalona
2. okt 2010

@marika1977 dakujem, si mila 😉

vavrenka
8. okt 2010

ahojte, kocky,
tak rozne prispievam do tohto fora 🙂
som "snazilka", dne som si robila test, asi cca 5-6 dni pred MS, lebo uz aj sefka si vsimla ake mam velke prsia, tak mi to nedalo, aj ked viem, ze je to blbost - testovat tak zavcasu. No, a na moje prekvapenie vysli // (mamatest) a ja som do toho ochorela, mam virozu, teplotu atd... a tento rok som potratila... viem, ze je velmi predcasne sa tesit, stest si zopakujem o 2 dni a uvidim, ci mi ciarocka bude silniet. A hadam sa aj stihnem vyliecit... ak by niektora mala pozit. skusenost s testom tak zavcasu (este pred MS a ostala aj tehotna), potesi ma povzbudenie. Nechcem sa o tom s nikym mojim blizkym bavit. majte saaa 😵

zuztek
8. okt 2010

@vavrenka ano, mozu byt // aj tak skoro, najma ak ide o mamatest, ten je dost spolahlivy... baby z temy grafy BT, ktore otehu, mali bezne na 9-10 DPO slabu ciarku, takze ak ratame ze bezne je lutealna faza 14-15 dni tak to presne vychadza 5-6 dni pred MS 😉 drzim palce pri dalsom testiku, verim ze ciarka bude silnejsia 😉

vavrenka
8. okt 2010

@zuztek velmi dakujem za povzbudenie, uz sa neviem dockat nedele a dnes v noci sa riadne vypotim, nech som fit 🙂

silvia1991
9. okt 2010

Ahojte dievcata a tehulki mam jednu otazku chcem vediet ci mozem bit tehotna a meska mi 7 dni a vcera som si robila test ale vecer som ho robila a mi ukazalo tu druhu ciarku velmi slabo ale je moct ju vidiet tak poslite mi niejaku odpovet lebo som stoho velmi zmetena dakujem

vavrenka
10. okt 2010

@silvia1991, co sa tyka pozitivity testov vacsinou neklamu. Aj ked potom moze prist MS, ale je to o tom, ze plod to nejako nevydral a odumrel a nie o tom, ze by test ukazal zle.
Takze vyzera to, ze si tehotna 🙂, skus si zopakovat testik (ten isty druh) o 2 dni - druha ciarocka by ti mala zosilniet.
Gratulujem!!!

marika1977
10. okt 2010

@silvia1991 no moja,nemas to lahke 😅 pravde podobne tam to baby uz je...ciarocku mozes mat slabulinku koli este nizkej hladineHCG to je hormon,ktory telo zacne produkovat len vilucne pri tehotenstve...ty budes asi niekde uplne ne zaciatku...3-4tyzden..ale pockaj si ako radi vavrenka,o par dni zopakuj test a ak ti vidu 2ciarocky(ta druha by uz mala byt trosku viditelnejsia ako pred tym)tak sup k svojmu zenskemu...si velmi mladulinka ale prajem veeeela stastia 😀 neboj,niesi ani prva ani posledna osemnastka s babatkom 😀 😀 aj ja som prvu rodila v 19tich...mama babka pomozu...len sa rozhodni spravne,chybu mozes lutovat do konca zivota,nezabudaj 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre