Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

p_etrisha
6. jún 2013

@evulienka300 Tak uz vydrz 🙂 Bude, ako ma byt a testovanim to neovplyvnis 🙂
@nijka Zalezi od toho, aky je to test a kedy sa ma odcitat vysledok...Ale ak tam ciarka bola, silnie a videl ju aj manzelik, tak je velka sanca, ze sa zadarilo 🙂 Ja som mala na prvom teste taku ciarku, ze som musela pomaly akrobaciu nacvicit, aby som ju videla, nik ju nevidel, len ja 😀 To este len boli paranoje 😀 Takze vydrz a uvidis 🙂

matuskova003
6. jún 2013

baby ja len k tym testom, vseobecne....ta ciarka ma nabiehat počas 5 minut, mam overene, sama na sebe, že mi na oboch testoch do minuty nabehla..ak je to po časovom limite, vacsinou je to len sklamanie( pripominam vacsinou lebo vynimky su vynimky 🙂 ) ... mne sa to stalo už 1000x krat po limite, uz som to skoro aj rodine povedala parkrat a nakoniec to bolo negat.

evulienka300
6. jún 2013

@p_etrisha ahoj tak vcera som si robila tes bola tam len jedna ciarocka ☹ a dnes uz mi prisla mrch ☹ tak smola nemusim ist ani doktorovi len neviem preco mi ukazal tes slabu ciarocku ked som neni smola ☹

nijka
6. jún 2013

@p_etrisha dnes vecer- nevydržala som 🙂

p_etrisha
6. jún 2013

@evulienka300 Tak to ma mrzi...Vrla stastia do buducna-nech sa ti cim skor podari byt tehu 🙂
@nijka Jupiiii 🙂 Tesim sa s tebou,gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo 🙂

nijka
6. jún 2013

@p_etrisha ja tomu stale nejak neverím... Odcitat sa malo najskôr po 3minutach,max 10min a takto to bolo po cca 3,5 😉 🙂 . Este urobím kontrolný a budúci týždeň sa objednam k gynekologicke 🙂 😉 🙂

p_etrisha
6. jún 2013

@nijka Hah,to vobec nevadi 🙂 ja som v 15 a stale tomu nejak neverim a nedochadza mi to...Okrem toho,co som raz videla babo na sone,nemozem uverit ze je to tak...uz nech mmm doma fotku a mozem sa furt ujistovat ze je to fakt 🙂 tak este raz gratulujem a tesim sa 🙂 dan vediet ked uz budete dalej 🙂

romanka923
14. jún 2013
nijka
19. jún 2013

@romanka923 ja tam teda nic nevidím z tej fotky... 😒

nikikeke
23. jún 2013

Prosim vas, poculi ste uz niekedy o tom, ze druha ciarka moze byt kriva? co si mam o tom mysliet???? stretol sa s tym uz niekto?

nikikeke
23. jún 2013

este jedna foto.... dost cudne....

sirinka
23. jún 2013

@nikikeke to chce jednoznacne novy test.

nikikeke
23. jún 2013

@sirinka ved ja viem... urcite kupim... ale som nedockava, a chela som vediet ci sa uz s tym niekto stretol

foofee
14. júl 2013

@nikikeke no tak to bude asi zazracne dieta 😀 asi si kup novy test, to bude najlepsie 🙂

a baby, co myslite?cca na 16 dpo sa mi objavila slaba ciarka po limite. Na 17 dpo sa objavila slaba ciarka ale uz v limite, sla som k lekarke a hcg bolo len 40, ale na sone len zvacsena maternica, ale bez vacku a plodu zatial. Na 19 dpo som si robila dalsi test (tiez namacaci, ale ina znacka - tentokrat rapiclear 10tkovy) a tiez len slaba ciarocka.. bojim, sa, ze ciarka nesilnie :(

zuzana84
16. júl 2013

@nikikeke Ahoj, dnes som si robila test a mne druha ciara vysla ako gulickova machula. vobec netusim, co si mam o tom mysliet. Ako si potom dopadla? Robila si si dalsi test?

aneta_knezovicova
19. júl 2013

Ahojte co na to poviete???

laska1982
19. júl 2013

@aneta_knezovicova ze by tehu? 🙂 .. krasne je vidiet ciarocka....potichu gratulujem a drzim palceky ..

aneta_knezovicova
19. júl 2013

@laska1982 dakujem kraaasne
velmi sme chceli babatko a prave som 14 DC a 10 dni po mrche... uz 3 den som spinila tak som si sravila test. vobec sme si nemysleli, ze na nom nieco bude a bum.... uvidime co bude dalej.....

lienka2407
19. júl 2013

@aneta_knezovicova gratulujem 🙂 uzivaj si tehulkovanie 🙂 ako dlho ste sa snazili?

laska1982
20. júl 2013

@aneta_knezovicova tak asi si tehu aj napriek ms, ci sa mylim? bo na 14ty den byva vacsinou ovu 🙂 ... drzim silno palceky 😉 ja som testovala dnes rano a ani len naznak..som 24dc... tak uvidime...drz sa

aneta_knezovicova
20. júl 2013

@lienka2407 my nastastie len kratko od aprila ale aj to bolo na mozog ved vies,
@laska1982 no uvidime ci som alebo nie dnes si spravim test a ak vyde chcem ist k doktorke....

laska1982
20. júl 2013

@aneta_knezovicova drzim palceky a daj vediet 🙂

ematko29
20. júl 2013

@aneta_knezovicova jasné tehu 🙂 gratulujem a držím prsty nech je všetko v poriadku.

ematko29
20. júl 2013

@nikikeke ja som mala raz dávno takú a nebola som tehu,ale skús iný nikdy nevieš 🙂

aneta_knezovicova
20. júl 2013

neviem to naisto lebo mam bohuzial k tomu aj nizke teploty, no ja si ich meriam o 4 rano tak mozno to ma nejaky vpliv, ze skoro rano...... uvidime manzel donesie este 2 ine testy a v pondelok idem tak ci tak k lekarke 🙂
Silno drzte palce....

laska1982
20. júl 2013

@aneta_knezovicova ja drziiiiim 🙂 daj foto potom 😉 urcite bude ciarocka krasna ..

daanuska
20. júl 2013

@aneta_knezovicova presne takyto som mala aj ja 😉 gratulujeeeem 🙂 a prajem veeela zdravicka tebe aj babatenku 😉

daanuska
20. júl 2013

@aneta_knezovicova ozaj a tie teploty to mas pravdu o 4-5h je teplota najnizsia takze drzim palce 🙂

aneta_knezovicova
20. júl 2013

@daanuska uvidime ked pride a ty si tiez dostala normalne mrchu a potom slabe spinenie???

daanuska
20. júl 2013

nie ja som mala len take dost bolesti a obchadzala ma sialena horucava-proste hormony so mnou zacali mavat ale tipovala som ze mam cystu a bolo to babatko 🙂 ale mam kamosky ktore mali mrchu-slabu az 3 mesiace... a ozaj mozno si mala ovulaciu hned niekolko dni po mrche a tak ked sa ti vajicko uhniezdovalo mohla si spinit... neboj, tes sa 🙂 neverim ze by ti takto ten test ukazal a nic-ja som pouzivala vzdy tento test a snazili sme sa 2 roky a nikdy mi neukazal 2 ciarky az vtedy raz ked bola malinka v brusku 😉 a aku mas teplotu? ja som mala len 0,3stupna vyssiu ako pred ovulaciou ale napriek tomu ze som mala akurat dostat mrchu teplota mi neklesala tak som spravila test a boli tam 2ciarocky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre