Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

sisy222
14. aug 2013

@laska1982
@jesi25
@marycz ďakujem baby,tak skusila som testnut este neskor a ciarka bola oveľa zretelnejsia 🙂 držím ti palceky,aby ta tvoja ciarka tiež tak pekne silnela,uz verím na duchov 🙂 myslím,ze sme obe veľmi nádejne..aprilovky?

sisy222
14. aug 2013

Toto je fotka z večera 🙂

laska1982
14. aug 2013

@sisy222 kraaaaaaaaaaaaaaaaaasa 🙂 .. drzim paluchy...ja cakam ms v nedelu..snad sa coskoro pochvalim takym krasnym testikom ako mas ty 🙂

marycz
15. aug 2013

@sisy222 no ja som nevydržala a vypočítala som to na cca 23.04.2014 😉 Ja tiež dúfam, že čiarky budú silnieť 🙂 Robila som dnes ráno ten istý druh (Dr.MAX obyčajný) a málinko je čiarka silnejšia. Hneď ako otvoria lekáreň bežím aspoň po ďalšie 4, ale iné značky, skúsim a nechám aj na zajtra, už by mala byť silnejšia...Som šťastná a o to viac,že tú čiarku tam videl aj drahý a to vôbec nemusel ten test tak natáčať ako ja :D...hneď mi povedal, že jasné, šak tam je 🙂 A ešte podotknem, že na tej psychike naozaj niečo bude...My sme sa snažili viac ako pol roka, ale ja som 3/4 roka nemala prácu a už som bola z toho na nervy...od 15.07. pracujem...prvý mesiac v práci a šup...Tešíme sa obaja, no radšej pomaly, človek nikdy nevie...Držím silno palčeky, aby všetko išlo čo najlepšie 😉

marycz
15. aug 2013

@sisy222 No nádhera...pozerám, že to bola iná značka ako ten prvý, že? to je možno aj tým...každý má inú citlivosť a to sa prejaví aj na intenzite podstatnej čiarky 😉 Tak ja tu mám tiež niečo, je to najobyčajnejší test, aký sa dá zohnať...Tento je z dnes o 04:50 ráno 🙂

sisy222
15. aug 2013

@laska1982
@marycz uz som bola nešťastná baby,lebo sa nám nedarilo dosť dlho...nebudem v tu ale písať o tom,cim som si prešla,teraz,ked chceme vsetky pozitívne testiky.ja tiež dúfam,ze pozitívny ostane!ze bude vsetko v poriadku.psychika robí svoje,určite,totiž skúšala som meranie BT,skúšala som ovu testy atď,všeličo mozne....strašne ma to vycerpavalo,ťažko som to znášala,ze sa nám nedarilo....az som sa na vsetko vykaslala a neverila som,ze by to mohlo vyjsť...len muž mi priniesol testy,hovorí mi,skús..zasmiala som sa,ale ocikala som ho a niečo sa tam ruzovelo..neskor poobede mi to nedalo,doniesol mi iný test a potom este dva,kazdy inej značky...a vsetky boli // 🙂 dnes rano s chcela skúsiť sníva,z ranného moču,no v noci som sa v polospanku vycikala a úplne mi to vyfucalo z hlavy,ze som ai to mala šetriť na rano 🙂 inak ja by som mala tiež taký nejaký termín 🙂

marycz
15. aug 2013

@sisy222 Úprimne držím palčeky, nech všetko dobre dopadne 😉

marycz
15. aug 2013

@sisy222
@laska1982
Holky, je to tady, v pondelok idem na gyndu :D

sisy222
15. aug 2013

@marycz uuuuzasneeee....:* blahoželám 🙂 tak strašne prajem každej žene dve čiarky..

emilia25
15. aug 2013

@marycz krasne.gratulujem a prajem krasne a zdrave tehulkovanie.kde sa da kupit taky test?

laska1982
15. aug 2013

@marycz supeeeeeeeeeeeer...drz sa a krasne tehukovanie prajem 🙂

sisy222
15. aug 2013

@emilia25 ten digitalny test predavaju v lekarni,len je drahsi...pridavas sa k nam?

emilia25
15. aug 2013

@sisy222 ja by som ho tiez chcela kupit len uz som bola u nas v dvoch lekarnach a nikde ho nemaju.este mame dve tak mozno tam budu ho mat.chcela by som ho kvoli tym tyzdnom ci som alebo neni hentie mi len duchov ukazuju.

zuzanka7834
15. aug 2013

ahojte dievcata, drzte mi velke palce, aby som sa dnes - zajtra pridala k vam, vcera som na testiku nasla ducha, ale len takeho pre moje oci, jednak som drahemu este nic nehovorila, jednak ho podla mna aj tak vidim iba ja. Len sa strachujem, aby to nebola len prazdna ciarka, ktora nejakym zazrakom presvita na povrch. Ani odfotit sa neda, lebo si ten testik musim vykrucat na slnku aby som ju tam nasla, chodim si ju obzerat uz od vcera vzdy ked mozem a viem, ze ma nik nevidi 🙂 Velmi by som si priala kolajnice na teste 😵

marycz
15. aug 2013

@emilia25 Ja som ho kúpila normálne v lekárni (Uherský Brod, lebo tu žijem), ale ponúkli mi ho v oboch lekárňach, kde som bola a stál ma 176,-KČ, takže celkom dosť, ale stálo mi to za to 😉

marycz
15. aug 2013

@zuzanka7834 a ktorý si DC? alebo DPO? ak si si ho robila včera a je tam "duch", zajtra, teda o dva dni, kedy sa hormón hCG zdvojnásobí, by už mala byť zreteľnejšia...ja som si robila včera jeden, kde bol duch a vydržala som do rána, tiež bol duch, tak som si šla kúpiť ďalšie tri značky a tie mi to už na 100% potvrdili, lebo už sú čiarky silnejšie ... Úprimne Ti to prajem, ale chce to chladnú hlavu...ľahko sa píše, ťažko koná, ale ver, aj ja viem, čo hovorím...konečne mesiac, kedy som sa tým vôbec nezaoberala a nastúpila som konečne do práce a šup na prvý krát a je to...a došlo mi to až včera, keď ma to akosi ťahalo z práce do lekárne po test...ani neviem prečo, asi intuícia. Držím palce 😉

marycz
15. aug 2013

@zuzanka7834 @emilia25 @laska1982
Holky, len pre porovnanie, na fotke sú tri druhy testov, každý robený v ten istý čas z tej istej vzorky moču dnes ráno o 9:00 (nakoniec to zaklincoval digitálny)

marycz
15. aug 2013
emilia25
15. aug 2013

@marycz no ja som uz bola v dvoch lekarnach a nikde ho nemaju.asi ho u nas ani nezozeniem.

emilia25
15. aug 2013

@zuzanka7834 ja robim to iste ale ja mam stale len duchov uz som povedala ze sa uz testovat nebudem lebo az 25 mam dostat tak preto ale uz duchov tam mam tak dufam ze uz bude aj potom viediet peknu ciarku a nie len ducha.

zuzanka7834
15. aug 2013

@marycz ja viem co znamena mat chladnu hlavu, ked sme sa pokusali o synatora, testovala som hadam milionkrat, kym sa podaril, ale ked to napokon vyslo, vitazny test bol jasnejsi nez jasny, preto teraz vaham. Ale myslim si, ze nic z toho, dnes poobede som zase testla a test bol prazdny 😒 Kazdopadne, este mam jeden na rano(utesujem sa, ze je ina znacka, vcera to bol ViaMed a dnes Rapiclear), ale uz dopredu viem, ako dopadne 😢 Poslednu mrchu som mala prveho jula, ale po porode mam cykly cca 37-38 dnove, takze o desat dni posunute v porovnani s inymi zenami, teda dnes som tak cca tyzden v omeskani. To by uz asi boli kolajnice, nie duch, ktoreho si namyslam ☹ Ale Ty mas krasne testiky, velke gratulacie, nech ste obaja v tom najvacsom poriadku 😵

zuzanka7834
15. aug 2013

@emilia25 ak mas duchov na viacerych testoch, tak to je dalsie babo v brusku, urcite 😀 Budes mat krasnu skolku doma, aj ja by som chcela tak vela deticiek, ale urcite minimalne dve, lebo ja som jedinacik a cely zivot som tuzila po surodencovi 😵

emilia25
15. aug 2013

@zuzanka7834 no veru riadnu skolku a este ked k nam pride svagrina ktora ma dalsich 4 chlapov tak viac deti ako dospelych.

zuzanka7834
15. aug 2013

@emilia25 to je moj sen 🙂

emilia25
15. aug 2013

@zuzanka7834 sny su na to aby sa plnili 😀

marycz
15. aug 2013

@zuzanka7834 Si zlatá, moc ďakujem 😉

jesi25
15. aug 2013

babenky,tak dnes o 19:00,termin vychadza na 25.4.2014:-)

emilia25
15. aug 2013

@jesi25 gratulujem a prajem krasne a hlavne zdrave tehulkovanie.

jesi25
15. aug 2013

@marycz mame skoro rovnaky termin🙂

marycz
16. aug 2013

@jesi25 paráda 😉 Hlavne, nech nám to všetkým dopadne čo najlepšie a prajem mooooc zdravia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre