Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

seeweed
30. júl 2012

@erikaflenderov Ďakujem!!!! Uvidíme, ako to dopadne. Pri prvom som nič takéto neriešila...proste menzes nedošiel a bolo to jasné 😝 Este mi napadá, ci to nemôže súvisieť, že mi len nedávno vybrali vnutromaternicove teliesko... Uvidíme. Informujem vás, dievčatá 😀

erikaflenderov
30. júl 2012

@seeweed pri prvom som ani ja ič také neriešila tiež mi neprišli, len teraz pri druhom to bolo iné, daj vedieť. pa🙂

seeweed
30. júl 2012

@erikaflenderov Sama som zvedava. Dneska uz krvacam minimalne....uz len take dospinenie....no nechapem to cele 🙂 Dam vediet. Asi pre istotu kupim este mamatesty 😅

piacere
30. júl 2012

@seeweed mamatesty nerieš 🤐 pretože hcg sa z krvi odplavuje postupne, takže ešte môžeš mať kľudne pozitívny test... zájdi si na gyndu, tam ti dajú jasnú odpoveď.

seeweed
30. júl 2012

@piacere No jasne, ze postupne. Ale ved malo by to klesat postupne, nie? Teda ciarka slabnut? Snazim sa cely den mojmu doktorovi dovolat a nic....tusim som vychytila akurat jeho dovolenku 😖

piacere
30. júl 2012

@seeweed tak si zbehni na pohotovosť, možno potrebuješ duphaston. Držím palce, aby to bola mrcha počas tehu 😉 😵

erikaflenderov
30. júl 2012

@seeweed určite si kúp test, podľa mňa tam budú 2 čiarky, moc ti držím palce, určite daj vedieť🙂)

kris1111
30. júl 2012

Ahojte, som tehotna? Menzes mam dostat vo strvtok... Dnes rano som si robila test a druha ciarka bola slabulinka.... Priznaky ziadne....iba obcas pnutie v podbrusku ako pre menzesom....neviem sa dostat....

petribela
30. júl 2012

@kris1111
Ja som mala tak isto, druhú čiarku bolo vidno len na svetle a bola som,,myslím si, že si...po 2 týždňoch meškania som išla ku gynekológovi

ladybirdie
30. júl 2012

@piacere
@zvolsiinylogin No tak mam vysledky krvi, HCG som mala dnes 7061. Podla lekara to vyzera nadejne, no na USG idem len vo stvrtok. Dufam, ze uz bude vsetko ok.

zvolsiinylogin
30. júl 2012

@ladybirdie na na mojich 1,2 to je dost vysoko...blahozelam..

ladybirdie
30. júl 2012

@zvolsiinylogin 1,2 mas HCG???

zvolsiinylogin
30. júl 2012

@ladybirdie ano, 1,2...jedna cela dva...hm..oproti tebe..mas to super..

zvolsiinylogin
30. júl 2012

@ladybirdie sa ti zda malo, ci vela? ale je to negativ..

ladybirdie
30. júl 2012

tvoje je malo, moj lekar raz povedal, ze od 300 sa moze pocitat "normalne" tehotenstvo.

zvolsiinylogin
30. júl 2012

@ladybirdie a tych 300 za kolko dni by som mala dosiahnut? vygooglila som, ze druhy tyzden moze byt od 3 do 250 asi..

zvolsiinylogin
30. júl 2012

@ladybirdie v labaku mi napisali, ze medzna hodnota 5, doki povedal, ze 5 a viac je pozitiv...a ten prvy tyzden by mal byt od 0 do 5 podla googlu

ladybirdie
30. júl 2012

@zvolsiinylogin tak potom v 3.tyzdni, nie? Ani ja tomu velmi nerozumiem. Ale ked ti to bude rast, tak moze byt este hocico.

seeweed
31. júl 2012

@zvolsiinylogin
@erikaflenderov
@piacere Ahojte! Tak u mňa nič. Na teste slaba ciarka stale je...ale slabne. A bola som u doktora a ten sa prikláňa k tomu mikropotratu. Vraj mam sliznicu upln nízku ako po MS....este mam prist zajtra na krv pre istotu.... Ide sa daleeeeej 🙂

erikaflenderov
31. júl 2012

@seeweed to mi je ľúto, držím palce aby ti to najbližšie vyšlo, ale držím palce čo keď predsa len... 🙂

seeweed
31. júl 2012

@erikaflenderov Dakujem! Stretla som sa aj s nazorom,ze po takomto mikropotrate je akoby "pohnojene" 😀 ,tak budem dufat,ze to bude nas pripad!

erikaflenderov
31. júl 2012

@seeweed držím palce🙂)

kris1111
31. júl 2012

@petribela No uvidime, no uz dnes mam taky pocit ze dostanem kramy....Ma boli podbrusko skoro cely den... no dnes rano opat druha ciarocka slaba....

petribela
1. aug 2012

@kris1111
ke´d je druhá čiaročka slabá si tehotná,mne ju skoro nebolo vôbec vidieť a to mi meškal menzes asi týždeń....niekomu test neukáže vôbec...ja som mala ešte mesiac pocit, že dostanem a pritom som bola tehotná...prvé 2 mesiace ma pobolievalo podbruško,je to normálne pokiaľ ťa nebolí tak, že máš veľké bolesti...KEď ti budú meškať 2 týždne určite choď ku gynekológovi skôr nie,na snímku nemusí vidieť nič,,držím palčeky

sofinka333
1. aug 2012

@seeweed no co? bola si u lekara? ako si dopadla? vies nieco nove?

seeweed
1. aug 2012

@sofinka333 Ahoooj, veru som bola.... Pozrel ma utz, a ze to vyzera na "mikropotrat". Aj ciarka na teste slabne... Este mi povedal, ze mam pre istotu prist na odber krvi na hcg, tak idem zajtra rano na lacno. Som zvedava, ale myslim, ze uz to bude 0 alebo minimum a ze to proste odislo samo spolu s ms. 😖

kris1111
2. aug 2012

@petribela dnes uz su tam pekne kolajnice...no neviem kedy ist k lekarovi, ci pockat este tyzden ci ist v pondelok.?

ladybirdie
2. aug 2012

no tak ja som dnes bola na USG. Lekar mi povedal, ze daco tam v maternici vidno, ako by tam videl aj akcie, ale ze vraj to vidno velmi zle. O 10 dni mam ist na dalsie USG a na 90%, je vsetko v poriadku. Tak este 10 dni sa mozem stresovat, ci bude vsetko ok. ☹

sofinka333
2. aug 2012

@seeweed To ma mrzi. Ale nepocuvaj tie ,,debilne" reci ze je nieco pohnojene!!! Nevidim dovod preco by malo byt nieco pohnojene... ved je to pomerne caste len sa o tom zeny malokedy odzvedia!!! preto je asi lepsie testovat az ked fakt meskaju :( ... podla mna je to v poho a aspon vies ze si spravne ratas plodne dni. Ved pozri.. ocvhilu nam konci mrcha a caka nas prijemny mesiac plny sexu :D

seeweed
3. aug 2012

@sofinka333 Dakujeeem. Mne už skončila a už zase užívame 🙂 Ako mi aj moja mama povedala, že veď to snaženie je super 😉 Dnes budem mať výsledky z krvi od gyn....kvôli tomu, že mi stale hcg vyskakovalo. Tak uvidím, čo mi povie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre