Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

radkatom
31. okt 2008

Pudo radšej teraz viacej chodievaj na prechadzky a neposiluj.

oneri
31. okt 2008

pudo coo? fakt? dobre ze vravis, uz sa ani nepohnem

radkatom
31. okt 2008

Ja sa už preventívne týždeň nehýbem 😀 😀 😀 Ale nie, všade píšu, že je dôležité cvičiť (ale cviky pre tehulky) a chodiť veľa na prechádzky.

pudo
31. okt 2008

ale zas pohoda, ja nie som nejak uzkostny typ, ze pomooooooc co sa deje. praveze ma prekvapuje dost vela veci, lebo ma to asi bude dost obmedzovat 😎 .
ale co clovek neurobi pre zdravie???? vsetkooooooooooooo.
aj mne sa chce spat, no nas caka este 2,5 hod. cesta autom, ech.

oneri
31. okt 2008

no ja toho moc nenachodim, uz nevladzem sediet. to bude do kedy trvat? ja mam sedave zamestnanie..

radkatom
31. okt 2008

Babulky idem asi spinkať tak Vám prajem dobrú nocku a zajtra sa na Vás veľmi teším. Oneri som zvedavá ako dopadneš. PAPAAAAAAAAA

oneri
31. okt 2008

pudo uz cestuje?

radkatom
31. okt 2008

Ešte som zabudla, že držím palčeky 😀

pudo
31. okt 2008

dobru noc radka.
oneri a ty si kedy ides robit test. zajtra?

oneri
31. okt 2008

pudo zajtra ranko, uz je pekne nachystany.. vobec sa mi od vas nechce, som doteraz na konikovi koli vam.
inak mam pocit ze je to uz aj na lavo to pichanie

oneri
31. okt 2008

radkatom paaa dobru nocku a pekne sny. jasne, ze sa ozvem a odfotim testik do albumceka

pudo
31. okt 2008

haha, virus ucinkuje.
joooooj, ja asi nebudem na nete cely vikend, az v nedelu vecer. tak sa tesim na dobre spravy a drzim palce.
utekam, je tu chlap, vyrazame na cestu.
papa. prajem // 😉

oneri
31. okt 2008

ppaa stastnu cestu vdaka

oneri
31. okt 2008

takze si zazelam dobru noc a idem spat

oneri
1. nov 2008

dobre ranko. robila som si ten test a niiiiic ☹ ☹ ☹ som hotova 😢 😢 boze, a tak som si namyslala.
tak to potom mam chyteny slepak. a mrcha frut nikde. ani revat nedokazem, som znechutena. 😔 ☹
takze mile julovky lucim sa s vami, ale pokial tu nie je mrcha, tak mam aspon iskierku nadeje.

inneska
1. nov 2008

dobré ránko dievčatá... 😵

oneri..ma moc mrzí, že tam nie je // , ale ked nemáš mršku, tak to ešte stále môže vyjsť..a aký test si si robila? nie všetky sú spoľahlivé...

oneri
1. nov 2008

ahoj ineska, mamatest. ja neviem. ale niektorym vysli aj pred mrchou slabe // a ja ho mam ciiisto biely.ani naznak, ani po hodine, chudak moj, ten este spi, bude sklamany viac nez ja 😔 😔
dam si cervene vino, nech uz radsej pridu.. ale brucho na mrchu ma prestalo boliet.
sak ked nepride este par dni, kupim dalsi a potom pojdem k doktorke. to ty chodis k chabad.? aj ja 😅

inneska
1. nov 2008

oneri...musíš dúfať, mamatest si chvália(aj ja som si ho robila, ale skoro a preto mi nič neukázal)mne najsilnejšie // ukázala modrá správa z DMky...
nie ja k nemu nechodím...ja bývam viac severnejšie, dubnica 😉

atima
1. nov 2008

pridavam sa k vam a možem suhlasiť s Inneskou aj ja som si robila viacere a len test modra sprava mi ukazala //

atima
1. nov 2008

oneri a kolko ti meška? mne meškalo tri týždne až potom mi test ukazal

oneri
1. nov 2008

ahoj atima, ineska. juuuuuuj dievcata, este ste mi vliali nadej do srdiecka.. 🙂 🙂 ale radsej uz dnes netestujem.. nechcem opat vidiet biely test.. tak az v pondelok.kupim v dm.

inneska
1. nov 2008

skús neskôr...ide o hladinu HCG v moči..niektorá ju mám hned vyššiu, druhá zase neskôr(možno ide aj o to, o koľkaté tehu ide, ja mám druhé tehu)
oneri...nádej umiera posledná 😉

atima ...ahooj...mne ukázali aj iné testíky, ale iba také tieniky a modrá sprava úplne jasne(mám to odfotené v albume)

oneri
1. nov 2008

kedze mi to este nemeska moc dlho, a ku prikladu davam kocku soffi, ktorej meskala 8 dni a testy jej neukazovali, som este kludna. /uvidim do kedy/
je to moje prve tehu.
a co porabate? ja idem piect babovku, kokos, ze babo vku. no nic. a este slimaciky z listkoveho cesta, a na obed asi zapekane morcacie masko so zemiakmi v rure.

atima
1. nov 2008

ja dnes nevarim ideme na cintoriny a mam etaku tradiciu, že v ten den už navštiivime aj manželovu babkuku ktorej počas roka nechodime a poobede skočime ešte k našim na cintorin takže ma čaka taky navštevny den, len dufam, že nebude pršať vyzera tak všelijako

inneska
1. nov 2008

my ideme tiež k manželovej rodine a zároveň po cintorínoch, a zajtra zase po mojej rodine...

oneri
1. nov 2008

ved aj my pojdeme, ale asi az na vecer..

adka12
autor
1. nov 2008

Dobre ranko baby, tak ja mam tiež dnes dostať mrchu a zatiaľ nič. ANI brucho ma nejak nebolí, len som nafúknutá a bolia ma prsia. Ja som si už dnes test ani nerobila, lebo nejak tomu prestávam veriť. Robila som si 4 dni po sebe a tá druhá čiarka bola viditeľná ale vôbec nezosilnela.
Podľa mna ten test ukáže všetkým, že sú tehotný...
Je to baby test od Interpharm.
Tak ja teraz čakám a čakám čo bude a ide mi to na city 😖

inneska
1. nov 2008

adka..tak skús iný test...mne modrá správa ukázala silnejšie // ako pepino o 2 dni neskôr...a mala som aj Rapiclear(ten tiež slao ukazoval)...ale ked sa ukazujú // a mršku nemáš, tak si myslím, že to dobré znamenie 😉 a viem, to čakanie ide riadne na nervy 😠

oneri
1. nov 2008

adka ahoj, citala si si com sme popisali? no som rada, ze v tom nie som sama.. mne uz meska a test nic neukazal.
drzim Ti palce,aspon nech to tebe vynde, ked mne uz nie ☹

dicinka1
1. nov 2008

baby,mne ukazala modra sprava // aj ked som nebola tehulka..a ma citlivost myslim,ze az 50 ml...nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre