Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

ivanakr
19. máj 2014

Ahojte žienky,teraz som si robila teh.test...uz som z toho ,,šiši,,- ked prechádzal moč cez testovaciu zonu tak krasne silno zafarbil testovaciu čiarku chvilku mi čiaročka hriala srdiečko a zrazu sa rozbehla preč a stratila sa....ja som na tom mieste kde mala byt, este vyčkavala či sa tam neobjavi nejaky duch,ale vysledok je uz aj tak poznaceny mojim vsugerovaním....čo si mam o tom mysliet?

ziza55
24. júl 2014

Dnes mam33dc,menštruácia nikde... Robila som si test.. Síce žiadna čiarka druhá ale celá tá časť. Od kontrolného pásika sa sfarbila. Doruzova ...cykly mám tak30-33dnovy...prikladám foto

daniela.ho
24. júl 2014

@ziza55 ešte pockaj a vyskúšaj za dva dni

vierkaaa85
24. júl 2014

Baby. ak si robíte test tesne pred menštruáciou a na teste sa objaví druhý slabo ružový pásik, je to cyklom, nie tehotenstvom...ja som mala príznaky ako keby som bola tehotná, urobila som si test, vyšli dve čiarky, druhá slabšia, ale HCG bolo negat. Pani doktorka povedala, že slabá čiarka je veľmi často pred menštruáciou a nesvedčí o tehotenstve, tak neviem...

86alenka
24. júl 2014

Dúfam, že to bude ono 🙂 čo myslíte?

monikapindjakova
1. aug 2014

gratulujem.....nech ti to dobre dopadne 🙂 a drzim palceeeeeeeeeeeee

vavrenka
2. aug 2014

@vierkaaa85 nesuhlasim s pani doktorkou. @lauritka ti vycerpavajuco odpovie, co sa stalo. ms si dostala, ze?

lauritka
2. aug 2014

@vierkaaa85 to co je za blbost. druha ciarka hoci aj slaba, znaci tehotenstvo. 😕 😕 😕
mohla si mat biochemicke. co je bezne.. vyjde slaba ciarka ale potom dojde ms.

sonka_d
2. aug 2014

Ja som mala tak slabu ciarku, ze po foteni nebola na foto ani vidiet..a dnes sa vola Martinka 🙂

vavrenka
2. aug 2014

@ivanakr to sa bezne deje, ako prechadza moc cez testovacie pole - ked tycinka nasakuje tekutinu. dolezite je, ci sa ta ciarka zafarbi, ked tycinak nasiaknuta.

vavrenka
2. aug 2014

@sonka_d aj moj "akoze duch" teraz 9m. 😀

nikus61
7. aug 2014

Kočky prosím vás... Robila som si 3 testy a všetky boli pozitívne. Čiarka druhá nebola úplne silná, ale tak stredné viditeľná. Môžem byť asi tak v 3 až v 4. týždni. Dnes som bola u gynekológa ale ten to s istotou nevedel potvrdiť. Máte niektorá takú skúsenosť?? Viete poradiť?? Vopred ďakujem krásne.

evittam
7. aug 2014

@nikus61 Nechápem čo to máš za gynekológa, ja som si robila test a bol pozitívny - inak kočky kúpte si digitálny ten je najlepší, pekne vám ukáže a nestojí až tak veľa-okolo 7,- Eur. Ja som si ho spravila a ukázal mi +2-3 tt. a gynekológ mi hneď potvrdil v ten týždeň že som tehotná, len ešte nevedel presne určiť ako dlho. 🙂

julinka55
7. aug 2014

Dobrý myslite že môžem byt fakt tehotná? menštruácia mi meškala 2 tyzdne potom prišla jeden deň silná a potom len špinenie menštruácia je bez bolesti ....a je mi už tri dni zle nemám chuť do jedla dnes som si robila test a je tam slabá druha čiarka .. môžem byt tehotná aj napriek tej menštruácii?

nikus61
7. aug 2014

evittam no neviem, ja sa na gynekológa nesťažujem, len nevedel mi povedať... Tebe robili ako vyšetrenie?? O 2 týždne mám prísť, aby to bolo istejšie...
julinka55 ja mám takúto druhu čiarku. A na každom teste je taká, ktoré som si robila...

julinka55
7. aug 2014

@nikus61 No tak ty máš krásnu viditeľnú s môjho asi nič nebude . :(

nikus61
7. aug 2014

@julinka55 neboj... Ja som čítala, že intenzita druhej čiarky závisí od hladiny hCG v krvi ženy. Ten stúpa dĺžkou tehotenstva.

nikki2201
7. aug 2014

Ja som mala asi 4 testy takéto, že druhá je slabá A som V tom; ) teda to bolo už pred 8 mesiacmi; )))) ale ja som cítila už aj tlak V prsiach A iné divne pocity. Takže som si išla ku gynekológovi len po potvrdenie; )

evittam
7. aug 2014

@nikus61 Ahojky, no robil mi vyšetrenie normálne odspodu a sono a na tom to videl. Tak držím pršteky. 🙂

nikus61
7. aug 2014

@evittam ďakujem 🙂 mne tiež len "zospodu" a tama nič nevidel. Dúfam že nabudúce spraví ultrazvuk A niečo tam bude 😉...

evittam
8. aug 2014

@nikus61 Ešte raz držím pršteky. 🙂 No ja len, že keď si mala pozitívny test a si mu to povedala, tak ti mal sono spraviť hneď 😉 . A nie že ti povedal, že nevie. To ako keď prídeš k zubárovi, neotvoríš pusu a povie ti že nevie čo máš zo zubom keď ťa bolí. Heheh 😀

nikus61
8. aug 2014

@evittam to máš teda pravdu 😀 Toto sa stalo aj kamaratke, bola u svojho gynekológa a ten ju tiež objednal na ďalšie vyšetrenie o 2 týždne, vraj to bolo ešte skoro. 🙂 ale môj mi sám povedal, že tehot.test to niekedy odhalí skôr ako je to možné určiť u doktora.

monca1310
12. aug 2014

baby potrebujem poradit.meskal my tyzden menzes tak som si spravila test,boli na nom dve ciarky aj ked druha bola velmi slabucka tak som si urobila ete dva a na oboch to bolo to iste.tak som navstivila doktora ten zatial nevedel povedat nic tak ma poslal len na sono,lenze u doktora som bola 5.8. a na sono ma objednal len 15.8. lenze hned 7.8. som dostala menzes a ete mi neskoncil,tak ani neviem ci mam ist na sono a ci vobec som tehotna.Pocas menzesu som si skusila urobit ete test a uz tam ta druha slaba ciarka neboa,lenze ked som sa na test kukla na druhy den tak sa tam ta slaba ciarka objavila ale velmi slabucka.tak nacom vlastne som????dakujem za pomoc 🙂

monca1310
12. aug 2014

babz potrebujem poradit.meskal my tyzden menzes tak som si spravila test,boli na nom dve ciarky aj ked druha bola velmi slabucka tak som si urobila ete dva a na oboch to bolo to iste.tak som navstivila doktora ten zatial nevedel povedat nic tak ma poslal len na sono,lenze u doktora som bola 5.8. a na sono ma objednal len 15.8. lenze hned 7.8. som dostala menzes a ete mi neskoncil,tak ani neviem ci mam ist na sono a ci vobec som tehotna.Pocas menzesu som si skusila urobit ete test a uz tam ta druha slaba ciarka neboa,lenze ked som sa na test kukla na druhy den tak sa tam ta slaba ciarka objavila ale velmi slabucka.tak nacom vlastne som????dakujem za pomoc 🙂

nikus61
13. aug 2014

@monca1310 Ahoj. Ty to máš teda riadne komplikované... Podľa mňa by si mala ísť na to sono aj tak. Ja som mala tiež slabú čiarku, viď hore a tiež ma objednal o 2 týždne, lebo tam nič ešte nevidel. No ale ja som si spravila digitálny test (odporúčam všetkým) a na ňom mi pekne ukázalo 2-3 týždeň. Drž sa.

suldenka
13. aug 2014

monca1310 ahoj ja mam presne ten isty problem co ty🙂 tak uvidim ako tiez dopadnem na gyndu idem buduci utorok tak som zvedava co mi povie🙂

monca1310
13. aug 2014

@suldenka dufam ze dopadneme dobre,velmi sa tesim na babo.Len neviem ci nico s toho bude ked sa tam objavil ten menzes.

monca1310
13. aug 2014

@nikus61 lenze mne sa na troch testoch objavili obe ciarocky a aj tak som dostala menzes,preto som si nie ista ci teda som tehotna ci nie.Menzes mi meskal tak som sa tesila a teraz je taky sili ze uz nece po 8 dnoch stale skoncit.A ty o menzese nepises nic.Ale tak dufam ze dopadnem dobre

suldenka
14. aug 2014

Monca1310 ja som mala menzes tiez mne meskali 7 dni tak som sa tesila ze uz to vyslo no potom dosiel ale bol hnedo cerveny tiez bol ako keby normalny len o nieco slabsi mala som najskor tri dni spinenie potom sa rozbehol trvalo to aj so spinenim asi 8 dni.Testy som si robila tiez ako mi skoncily a mam ich stale pozitivne ale dva boli aj negativne tak tiez cakam ako mi to dopadne v utorok idem na gyndu tak uvidim ale ja si myslim ze tehotna som bo mam aj brusko take vypukle taku hrusticku tam mam tak uvidime🙂

monca1310
14. aug 2014

Aj idem uz zajtra na sono tak som zvedava ako to dopadne.potom dam vediet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre