Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

petribela
1. sep 2012

@kris1111 tak to áno,aspoň budeš vidieť ako bábo rýchlo rastie,,mňa už tlačí malý až na žalúdok,takže nič ťažké nemôžem papať,lebo hneď mám žalúdočnú kyselinu...a už máš šaty na svadbu?ja idem v pondelok si niečo kúpiť skôr sa mi neoplatilo,,nevedela som koľko priberiem...už mám 10kg navyše a váha sama stúpa,dúfam, že budem ako slon zachvíľu a to sa zdravo stravujem

kris1111
1. sep 2012

@petribela Kamaratka je v 7 mes. a uz pribrala 20kg a to jedla hrozno a nektarinky.... dr. jej povedal nech je viac zeleniny. Tak na nu nemas...hih ja uz mam na svadbu skoro vsetko. ..... Najkrajsie obdobie mnam teraz ked ho pocujes a citis...

petribela
2. sep 2012

@kris1111
tak hrozno má najviac cukru,,našťastie ho nemám rada:o.....tak svadba v plnom prúde,,potom pošli foto nejaké som zvedavá.
No tak keď kope sa smejeme s mužom,vždy si dá ucho na bruško a kopcuje ho,,len teraz ako rastie už bude mať menej miesta,,tak mi bude dávať päsťáky,,,je to pekný pocit...len už chcem vidieť jeho tváričku:o

kris1111
2. sep 2012

@petribela Neboj sa to je prave to, ze ked na neho cakas a potom ho uvidis ako vyzera, ked sa narodi to je ten uzasny pocit ze zabudnes na vsetky bolesti..... ved si to len predstav....Tak ked bude po vsetkom a budem mat foto tak jasne poslem ti... konecne ma uvidis.... 😎 🙂 a mas velke brusko????

petribela
2. sep 2012

@kris1111
...pred mesiacom nebolo ešte vidno, že som tehotná,,,niekto to ani teraz nevidí,nemám veľké bruško chvala božku,,ale stále rastie a rastie,,,dnes celý deň robil kotrmelce a búchal ma asi mal dnes predstavenie,len črevá mi vŕzgali:o sranda

kris1111
4. sep 2012

@petribela Sa tesis ...ale to je dobre... Ja idem o dva tyzdne na meranie NT a dostanem 3d foto.... tak sa tiez tesim....

petribela
4. sep 2012

@kris1111 ja keď som bola na sone,nechcel ukázať tváričku obe ručičky mal v tvaričke,,asi chce aby sme si počkali keď sa narodí:o.....a inak ako sa cítiš?ja mám každý týždeň iný,,momentálne som mávala ťažký žalúdok,žalúdočnú kyselinu,,ale inak pohodička.

kris1111
5. sep 2012

@petribela No tak sa schovaval pred vami....hih zlatý.... Ja som momentalne chora, mam nadchu a boli ma hrdlo..inac sa citim fajn....A co robievas cely den doma?

petribela
5. sep 2012

@kris1111 jáj moja,,keby deň mal 48hod tak je málo:o...tak vieš na dome stále niečo robiť,,domáce práce,,pomaličky skrine dávam do poriadku,,,keď je teplo tak chodím k švagrinej sa trošku omočiť do bazéna...chodím aj k mojim rodičom,,mamina podniká má vývarovňu kuchyňu tak tam chodím pomáhať,,zavárame a pod.veci,,fakt sa nemám kedy nudiť..veď prvé tri mesiace som prespala,,tak som rada,že som zase v pohybe&.o...takže teba trápi nádch,,tak teplý čajík,,medík:o ovocie,zeleninku

kris1111
6. sep 2012

@petribela Ved to aj robim....ja nemam problem s jedenim zjem vsetko...hih aj ked to na mne nie je az tak vidiet. ...ale zachvílu asi bude 🙂 Presne ako ja zavarame, dnes idem varit...a teraz mam stale nieco vybavovat ohladom svadby....ved poznas to.... a ty ked mas dom tak to je fakt stale co robit...aspon si mozues vyjst na zahradu ale ja tak max. na balkon. 😉 Ale teraz ani nemam naladu ked stale kýcham a tak.... a maly poslucha? ci stala si robi väčšie miesto? uz mas kociar?

petribela
6. sep 2012

@kris1111 už si niekedy myslím, že je mu tam tesno,,ale musí vydržať...nejakú výbavičku už mám,,ale postielku a kočiar budem riešiť po svadbe,,jedna známa mi dala kontakt na jedného pána,ktorý má predajňu v Prievidzi široký výber a dobré ceny,,tak niekedy si s mužíčkom urobím výlet.Najlepšie je vidieť kočík,aby nám sadol do ruky ako sa hovorí:o..každý mesiac si niečo kúpim,len nie veľa,lebo malý z toho vyrastie rýchlo,,tak objednávam aj cez bazár

kris1111
6. sep 2012

@petribela Rozumne hovoris....Moja svagrina nakupila plno kravín malých veci a maly sa narodil velky 🙂 a polovicu veci nemal ani raz oblecene. Mne da veci moja teta...ma 5 deti...jasne par treba aj nových ale radsej kupim vacsie a ved dorastie ako nikdy neoblece. A vies aspon aka farba by mala byt toho kociara? ci az potom uvidis....

janulienka049
8. sep 2012

Ahojte,mozete mi poradit? Menstruaciu som dostala normalne ale zda sa mi ze mam nejake väcsie brusko,spravila som si test a zda sa mi na nom ta druha ciarka taka slabucka ale viditelna,vrchny test je zo vcera a spodny je z dnesneho dna,na tom vcerajsom je ta ciarka viditelnejsia,myslite ze som tehotna? Bola by som velmi rada keby ze ano,len sa nechcem predcasne tesit... :(

piacere
8. sep 2012

@janulienka049 pokiaľ si už po mrche a bola by si tehotná, na teste by už boli koľajnice, žiaľ.... tehotenstvo by už bolo totiž v takom týždni, keď už hcg musí byť dosť vysoké na pekne pozitívny test. Možno sa niečo dialo, ale mrchou to žiaľ odišlo 😔 čomu by zodpovedal aj ten včerajší slabulilinko pozitívny test... hcg klesá pomaly...
Pre pokoj duše by som si kúpila kvalitný test (mamatest, viamed, Clearblue) a skúsila znovu...

janulienka049
8. sep 2012

@piacere
@piacere Dakujem pekne za odpoved,tak skusim ten kvalitnejsi test. 🙂

petribela
10. sep 2012

@kris1111 kočiar buď hnedá,,alebo sivá farebné veľmi nechcem,,mám rada praktickosť,,,možno uvidím úplne iný...ktorý ma ohúri ten si kúpim:o...inak už máme po svadbe,bolo super,,len tie chystačky,behačky,lietačky som unavená ani nedýcham:o,,,ale všetko dobre dopadlo

misi31
18. sep 2012

@janulienka049 ..aj ja som mala mesiac po otehotnení takú slabulinkú druhú čiarku ako ty, a momentálne začínam 22 týžden tehotenstva 🙂 ...ale menstruaciu som uz po otehotneni nedostala, ale stáva sa to viac ženám že dostanú. Každopádne držím palceky 🙂

kris1111
21. sep 2012

@petribela Ahoj, dlho som sa naozyvala ale vies svadba...dopadla na 1...ale potom som ochorela a lezim v posteli a je mi fakt dost zle.... Ako sa mas? Babenko poslucha??? Vcera mi porodila kamaratka, ale taky masaker ze mi je z toho az zle...az mam zimomrianky....rodila skoro 2 dni. A nakoniec jej urobili cisarsky, lebo sa malo otvorila.... ti dr. su fakt asi blazni....fuha tazko sa vyjadrit, ja sa uzteraz modlim za dobrý pôrod.

petribela
23. sep 2012

@kris1111 ahoj moja,,super že svadba ok,viem aké sú to starosti,,,inak moja švagrina potratila,nerástlo jej babatko akurát zajtra ide na čistenie,,škoda bola v 10TT,,osud je nemylostivý,,ale však sa podarí ďaľšie...za to môj malý mi robí z bruška ihrisko,keby si to videla tak sa popukáš od smiechu..všetky výsledky mám dobré,bola som aj na glukózovom teste mám všetko ok,,teraz v utorok idem na kontrolu...Už sme skolaudovali domček,,takže zajtra si ideme vybavovať nové doklady...takže stále je čo robiť,nudiť sa teda nenudím.....tak sa skoro vylieč,toto obdobie je najhoršie,,ja papám veľa ovocia a zeleninky:o

kris1111
24. sep 2012

@petribela Ahoj, je mi strasne luto svagrinej...chúda moje..Az ma presiel mraz po chrbte..Normalne sa bojimked idem stredu na NT....ci rastie...vies ja sa strane bojim takychto veci....ani tak nie porodu ako ze sa moze nieco zle stat...mamina moja potratila v 6 mesiaci..vies..tak take zle skusenosti su v povedomi. Tak hura konecne vo svojom.... 🙂 Vidis niekto ma viac niekto menej stastia. Ja teraz idem stredu a potom cakam tento tyzden fotky a video zo svadby...ked budem mat foto aspon jednu ti poslem nech ma spoznas s kym si pises... 😎 Drzim palce svagrinej..nech sa skoro z toho dostane ..... ☹ Ja papam tiez vsetko mozne, ovocie zeleninu a vsetko...Chcem sa spytat uzivala si aj po 1. trimestri nejake vitaminy??? neviem ci mam pokracovat alebo uz nie. Beriem Femibion 800.

sjuzocka
24. sep 2012

@janulienka049 vyzera ze nieco bolo ale asi z toho uz nic nebude :( :( je mi to luto :( aspon taky je odhad, kedze slabne ciarka a krvacas :(

petribela
24. sep 2012

@kris1111 neobávaj sa,,na sono sa často nechodí ja som si radšej zaplatila na súkromnej klinike najlepšie po 20tt tam je ukončený vývoj,kľudne to urob aj ty pre spokojnosť či je bábo v poriadku,,ale neboj sa ja nad zlým ani neuvažujem,,,ale tak osud sa s nami zahráva...dobre pošli potom foto,,inak ak si na FB tak aj tam si môžeme písať ja tam mám fotky zo svadby,,,dnes mám 30rokov,,najkrajší darček mám v brušku,,každý deň kopcuje:oaspoň viem, že žije

kris1111
24. sep 2012

@petribela Tak vsetko naj naj naj....Pekne si to povedala...ty budes mat narodeniny 9 mesiacov.... 🙂 Jasne aj na FB som...ale len obcas...napis mi do posty tvoje meno pod akym si tam registrovana a nakontaktujeme sa a aj fotky chcem vidiet ..som na teba zvedava....

jaruska8
25. sep 2012

Ahojte!! Môžu byť falošne pozitívne dva testy????? Aj po zaschnutí vidno slabučké čiarky????? A môže byť hladina HCG vyššia poobede ako ráno??????

janulienka049
25. sep 2012

@misi31 ahoj,dakujem velmi pekne ale nic z toho nebolo,mozno som aj bolo ,,chvilku,, tehotna ale mrchou to vyslo von,minuly tyzden som bola na inseminacii v Blave a zajtra idem naq krv,takze uvidim ako to dopadne. 🙂)

misi31
25. sep 2012

@janulienka049 taaak držim palčeky 🙂

janulienka049
25. sep 2012

@misi31 dakujem ti velmi pekne 🙂

nikushka323
2. okt 2012

Ahojte, som 29 DC, a nejdem stresovat ci som alebo nie som tehotna, ale mala som nejake zvlastne veci za poslednu dobu, ktore by teoreticky mohli byt priznakmi (citlive bradavky, neustale nafuknute brusko, zvysena tvorba slin, zachvaty vlcieho hladu,..) a hoci viem ze mozu byt aj priznakmi menstruacie, spravila som si rano testik, a ja vidim uplne slabulinku druhu ciarku, ale naozaj slabulinku, tak by ma zaujimal vas nazor ci ju tiez vidite. su tam take dva šrámy, tie si nevsimajte, zrejme ako ten test uschol, tak to tam tak zoschlo.

nikushka323
2. okt 2012
marustom
9. okt 2012

@nikushka323 ahoj, skusila si si robit test este neskor? lebo ja , ked som nedostala kramy hned na 29.den (čož mi chodili presne ako hodinky a vždy rano) tak som si robila test a bola tam slaba druha ciarka , potom som si robila po obede a bola este slabsia , a ked som si robila na druhy den rano, tak tam opat bola a bola taka slaba ako den pred tým, ale bola.. a po pravde, ked som mala pred kramamy tak som mala take bolesti, ako by som ich mala dostat... ale týžden pred tým som sa citila uplne inak, tak ako este nikdy pred tym, tak som už vedela co bolo vo veci 🙂teda, tusila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre