Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

v.luccy
2. dec 2013

@karmela jasné ozvem sa a dúfam, že to budú dobré správy 🙂 Inak čo si myslíš o tom, že už 10 dni ma bolí podbruško a najviac ma bolí večer v posteli? myslíš, že to môže byť tehu? ešte som nebola tehu, tak neviem, čo sú príznaky a čo nie 🙂

karmela
2. dec 2013

@v.luccy bolesti mozu znamenať uhniezdovanie,aj to ze sa maternica rozťahuje,ale moze to bit aj prechladenie.Kazdopadne zajtra nato prides 😉

v.luccy
3. dec 2013

@karmela ahoj tak akurát som si robila testik, viem, že foto nic moc, ale denne svetlo etše nie je :D Čo povieš? veď práve radšej idem k doktorke, aby to nebol zápal alebo cysta, ale podľa testíka si myslím, že to bude drobec 🙂

katkasofi
3. dec 2013

@v.luccy tehuuuuu

karmela
3. dec 2013

@v.luccy to je jasne ze tehu bezkaj k doktorke a gratulujem 🙂 potom daj vediet

anulqua
3. dec 2013

@v.luccy paaani ty tam uz dialnicu mas nieze slabu ciarku 🙂 tak gratulujem mamina 🙂

fitdeska
3. dec 2013

ahojte baby, vcera som mala dostat MS a ciarky stale slabulinke. Uz som si myslela, ze dnes sa rozhodne, ze ciarka bud zosilnie, alebo nebude a ona je rovnaka.....boooze to sa neda vydrzat......... Co si myslite o mojich testoch? Co mozem este urobit, aby HCG rastlo???

karmela
3. dec 2013

@fitdeska máš tam duchov vidiet ich vydrž hcg stúpa každým dnom skús zajtra testik.Vyzera to velmi nádejne

v.luccy
3. dec 2013

@karmela ahoj, tak u doktorky som bola, pravdaže na sone nebolo nič vidieť, lebo je skoro, pretože budem asi len v 4 týždni, tak ma objednala na 18.12. tak sa tesim 🙂. Tiež povedala, že keď bol testik pozitivny, tak pravdepodobne budem tehu, ale nie je to vidno. Juuuuj veeľmi sa tešííím 🙂 Už aby som to mala aj sonom potvrdené a budem pokojnejšia :D

karmela
3. dec 2013

@v.luccy držím ti palceky nech na sone vidíš uz bijúce srdinko 😵

v.luccy
3. dec 2013

@anulqua dakujem, verím, že o dva týždne už uvidím drobca na sone 🙂

v.luccy
3. dec 2013

@karmela len vydržať dva týždne bude ťažké, potom už budem pokojná 🙂

karmela
3. dec 2013

@v.luccy ked budu silniet čiarky na teste tak urcite si tehulka,no dost ta nechala čakať 😔

anulqua
3. dec 2013

@v.luccy a nevzala ti dr krv na hcg?

anulqua
3. dec 2013

@fitdeska ahoj 🙂 hcg stupa obden na dvojnasobnu vysku 🙂 tak skus o dva dni a uvidis ci silnie 🙂 ale mne sa zdaze ano 🙂

v.luccy
3. dec 2013

@anulqua ahoj nie čo som bola trošku sklamaná, ale odôvodnila to, že z krvi by zistila iba to, že som tehotná čo vieme aj z testu a 2 týždne musím čakať na to, aby videla na sone, či je drobec pekne v maternici a či sa náhodou neuhniezdil inde.

v.luccy
3. dec 2013

@karmela zajtra si zbehnem kúpiť ešte testík a urobím si ho v piatok a v nedeľu ráno a uvidím, či čiaročky budú výraznejšie :D a veru 2 týždne čakania je dosť 🙂

karmela
3. dec 2013

@v.luccy krv ti nevzala ked na sone nic nevidela?urob testik a potom sa ozvy.Drzim palceky neboj bude to dobre 🙂

karmela
3. dec 2013

@v.luccy aha uz som prečítala vyššie dôvod

v.luccy
3. dec 2013

@karmela jasné ozvem sa 🙂

monikapindjakova
3. dec 2013

tak som sa trosku pousmiala,lebo som si spomenula prave na moju situaciu🙂tiez prve dni mi vysli len taketo slabe ciarocky,a po urcitom case cca týzden sa objavili krasne dve ciarocky a teraz nam nas pokladik spinka v postielke..drzim palceky nech ti to vyjde

anulqua
3. dec 2013

@v.luccy tak drzim palce 🙂 ked spravis testik daj vediet potom 🙂

v.luccy
4. dec 2013

@anulqua jasné ozvem sa 🙂

v.luccy
5. dec 2013

@anulqua
@karmela tak kočky moje, dnes ráno som is robila testik po dvoch dňoch, ta prva foto je po 2 minutach a ta druha po vyse hodinke. Mne sa vôbec nezda, že by silnela :( Ale hádam bude vsetko OK :D. ČO na to poviete?

karmela
5. dec 2013

@v.luccy moja bud v klude ved to su krásne čiarky 😵 nie duchovia ale čiarky a pekne viditeľne uzivaj si tehulkovanie pokojne 🙂

v.luccy
5. dec 2013

@karmela dakujem krásne 🙂 veru začínam si ot užívať a hlavne uvedomovať, že to bude asi fakt pravda :D inak momentálne mám dilemu, či to povedať rodičom cez Vianoce, alebo až po prvom trimestri, ale asi im to poviem, ja to nevydržím :D

karmela
6. dec 2013

@v.luccy rodičom môžeš podla mna kludne povedat 🙂 všetko bude v poriadku neboj .Budu mat tou spravov este krajšie Vianoce 😉

anulqua
6. dec 2013

@v.luccy ahoj moja 🙂 tak gratulka 🙂 toto uz duch nieje 🙂 drz sa 🙂

v.luccy
6. dec 2013

@karmela ahoj, už som rozhodnutá, že im to poviem na štedrý deň 🙂 teda po večeri.... oni sa už nevedia dočkať vnúčatka a stále sa ma pýtajú, kedy už bude 🙂 tak tí budú nadšení, len to ešte vydržať :D

v.luccy
6. dec 2013

@anulqua ďakujeeem, tešííme sa veľmi a verím, že všetko bude v najlepšom poriadku 🙂 Najkrajší darček na Vianoce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre