Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

evulienka300
2. jún 2013

mam kupeny tak vyskusam rano ale moc sance nedavam ze by som bola ☹

p_etrisha
2. jún 2013

@evulienka300 ked uz si raz mala,tak sanca je 🙂 Ten druhy nemusel vyjst pre ten cas,kedy je uz moc riedeny a Hcg nozsie...Uvidis rano 🙂 Drzim palce 🙂

nijka
2. jún 2013

@p_etrisha keby si tak mala pravdu,ak to nevyšlo,caka ma hned po mrche laparoskopia

p_etrisha
2. jún 2013

@nijka Fuha ☹ Tak ja dufam ze nebude ziadna laparka ale pekne tehu. Drzim palce 🙂

evulienka300
3. jún 2013

@p_etrisha ahoj tak rao som si robila tehotensky test a zas nic ☹ nebola druha ciarocka tak som isla ku doktorovy robil ,sono a povedal ze je tam nieco ale este to neni dostatocne poriadne rozoznat ako keby tam bola spendlikova hlavicka takze tehotenstvo moze byt aj nemusi krv mi nebral ze to este neukaze tak mi povedal aby som prisla na buduci tyzden tak uvidime

p_etrisha
3. jún 2013

@evulienka300 tak si mozno nizky DC? Ale nechapem,ked uz ciarka bola,preco neni...Ale ked doki kazal cakat,tak len vydrz 😉 Budem drzat palce 🙂

ivka3901
3. jún 2013

ahojte baby možte mi poradiť ohladom tehu testu moja cesta za mimi je veľmi zložitá a máme za sebou už 5 IVF momentálne tento rok to neriešime ale v poslednom čase teda minulý týždeň sa mi stali všelijaké veci bolo mi zle začalo to v nedeľu prevracala som celý deň a stále ma napínalo takto som vracala naposledy,ked som bola tehotná a aj cez týždeň v robote ráno som vracala a zobrala som si paragrafy robila som si tehu test a vyšiel mi duch a momentálne mám dostať menzes ale stále nič aj dneska som si robila zas tehu test a vyšiel duch já neviem čo mám robiť 😒 myslíte,že možem byť tehotná aj napriek tomu že sa pokúšame dlho a máme za sebou množstvo vyšetrení já sa liečim na štítnu žľazu a drahý nemám moc dobrý spermiogram ☹ može sa to aj napriek tomu podariť prirodzene?

katkasofi
3. jún 2013

@ivka3901 môže. Sú prípady ked to pár vzdal a potom otehotneli 🙂 duch je už pozitívum. Skús clearblue digital... Ten ti potvrdí... A duch je dosť viditeľný? Hod foto 🙂

amelie123
3. jún 2013

@ivka3901 zázraky sa vždy dejú, treba len podľa mňa veriť. a na koníku už behá veľa duchov z testíkov. držím palce. upokoj sa a mysli pozitívne🙂 možno práve preto, že to tento rok neriešite sa zadarilo. verím, že o pár dní napíšeš, že čiarka silnie🙂

ivka3901
3. jún 2013

dakujem baby ste milé a takéto reakcie ma vždy povzbudia som z toho dosť zmätená v robote všetci hovoria,že som určite tehotná nech urobím testík,ale ako som písala máme za sebou dlhú cestu a tento rok sme to nechali tak a vobec to neriešime a fakt to že mi bolo minulý týždeň zle a aj som vracala ráno o 5 30 v robote mi je divné a cítim sa všelijako tak čakám na menzes,ale dúfam,že nedorazí 😉 aj ked nemávam pravidelné

ivka3901
3. jún 2013

@katkasofi myslíš,že by sa ozaj mohol stať zázrak pomaly s mnaželom prestávame dúfať,že budeme mať vlastné detičky a rozmýšľame nad adopciou 😒 poznáš aj nejaké príady v tvojej blízkosti?no práve ten duch neni moc viditeľný aspom zaťiaľ uvidím tento týždeň ešte počkám

ivka3901
3. jún 2013

@amelie123 myslíš,že tie zázraky existujú aj ked my sme s mužom prestali veriť a tento víkend som sa tak spila boli sme na koncerte IMT SMILE a potom sme si ešte išli sadnúť a tak som sa s kamoškou opila 😖 ach jáj až sa hanbím

katkasofi
3. jún 2013

@ivka3901 poznám. Vzdali to, nemysleli, nesnažili sa a potom bum🙂 a duch zosilnel?

ivka3901
3. jún 2013

@katkasofi jéj to je krásne až sa mi tisnú slzičky do očí to je fakt zázrak inak aj my fakt už nemyslíme nesnažíme sa žijeme dalej 🙂

amelie123
3. jún 2013

@ivka3901 zázraky sú🙂určite. a nádej je vždy. inak my sme sa snažili rok, nie tak veľa ale na silvestra som sa tiež fajne spila, čo ja vôbec nepijem, ale víno bolo fajné, pozerali sme partičku a podobné smiechoty a to som už bola zopár týždňov šťastne v tom ale vôbec som o tom nevedela. malá je zdravučká, rastie mi v brušku do krásy🙂 netreba sa vzdávať a možno to, že prestaneš veriť a nemyslíš toľko na to práve to pomôže k tomu, že si zrazu v tom🙂 daj vedieť, ja verím, že čiarka bude silnieť🙂

ivka3901
3. jún 2013

@amelie123 dakujem za povzbudivé slová inak duchov na tehu testoch som mala dosť aj my meškal menzes a išla som k gynekologičke,že som v tom,ale bol to planý poplach,ale tentokrát je to iné nezdá sa mi to vracanie ráno v robote a to že celý deň som bola bledá žltá všelijaká aj baby v robote mi hovorili,že som totálne bledá že čo mi je no ved práve ono to neni také ľahké já som to ešte nevzdala aj ked na zázraky už moc neverím potom všetkom čo sme si za 8 rokov prežili,ale aj manžel už je dosť zúfalý a je mu smutno,ale momentálne ani financie sú neni nato ☹

evulienka300
3. jún 2013

@p_etrisha sama neviem ako je to mozne vobec ale tak musim pockat do pondelka co mi povie nevim preco tam nebola ciarka ked som ju mala sobotu a robila som si dnes a nic tak ma ide porazit

p_etrisha
3. jún 2013

@evulienka300 neviem,je to cudne...Kolky DC si? A digitest si neskusala?

evulienka300
5. jún 2013

tak ten digitest mi vobec nic neukaza ten som ties mala tak u´vidim co sa bude diat pondelok neviem co myslis DC

evulienka300
5. jún 2013

@p_etrisha tak ten digitest mi vobec nic neukaza ten som ties mala tak u´vidim co sa bude diat pondelok neviem co myslis DC

p_etrisha
5. jún 2013

@evulienka300 Akoze nic? Ak ti neukazal ani + ani - , tak si zle urobila test...DC je den cyklu...Teda kolko dni od prveho dna poslednej menstruacie si...

evulienka300
5. jún 2013

ukazal mi - minus neviem ci som ho dobre aj robila naposledy som mala menstruaciu 6.5 ☹

evulienka300
5. jún 2013

@p_etrisha ukazal mi - minus neviem ci som ho dobre aj robila naposledy som mala menstruaciu 6.5 emoticon

p_etrisha
5. jún 2013

@evulienka300 To vychadza na 5tt a test by ti mal ukazovat pozitivne... 😖 Hmm...no zaujimave...
Ak ti testy ukazu, tak by mali byt spravne, ak neukazu nic, tak je problem...
Tak len vydrzat do toho pondelku. Inak ti uz neviem pomoct, lebo v 5tt by mal byt test pozitivny, ale nikdy nevies 😀

evulienka300
5. jún 2013

@p_etrisha ved prave ale kazal mi nerobit ze mam aj tak prist tak som zvedava ale citim ze sa nieco deje citim taku uskost sebe hlava ma boli toci sa ale clovek nevie ci si aj nenahovara tak som zvedava a normalne sa boli aj test spravit tak doktor sparvi sono a uvidime a ty si co myslis podla toho co som ty vypisala 😉

p_etrisha
5. jún 2013

@evulienka300 Ja uz si nic nemyslim 😀 Je to take cudne...Ked tvrdi, ze cosi vidi, tak by testy mali cosi ukazovat...Ak neukazuju, mohol nieco vidiet, ale nemusi to byt to, co chces....Ale jednoznacne sa musis dat do pohody a byt v klude, nestresovat sa, nepremyslat nad tym...Jasne, ze psychika ma velku moc, aby si sa zbytocne nenervovala...

evulienka300
5. jún 2013

@p_etrisha ved prave sama neviem a niesom si ista nepovedal nic ze by som sa mohla tesit ale zas ani nie jedno babo mam doma a uvidime co namprinesie pondelok 😉

p_etrisha
5. jún 2013

@evulienka300 Ale povedal, ze tam nieco vidi...A to nie je "normalny" stav 😀

evulienka300
5. jún 2013

@p_etrisha sama neviem tahanma robit test ale bojim sa ze tam nic nebude 😉

nijka
5. jún 2013

@p_etrisha tak neviem, v pondelok som si spravila druhy test- chvilu ) menej ako 5 minut) som nan civela a kedze nebol okamzite druhy pasik vykaslala som sa nato a nechala ho v kupelni. MM nanho po chvili pozeral a tvrdil, ze tam zase vidi bleduckoruzovy pasik. Poobede mi to nedalo a pozrela som sobotny poobedny a z kosa vytiahla pondelnasi a ten pondelnajsi bol s tmavsi. Menzes doteraz nemam. cize meska mi uz vyse 5 dni, prsia bolia na dotyk, su trochu nafuknute, obcas poboli v podbrusku ale zase prejde.... nechapem. Dalsi test sa aj bojim robit, ci nebude negativny. Pockam asi teda do vikendu a skusim to znova ak dovtedy mrcha nepride.... A mozno to mam cele len posunute zo stresu. doma, finisujeme s domom, neviem co skor.... Alebo zeby to predsa len mohlo vyjst? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre