Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

misel0806
1. mar 2016

@daseja raz mi spravilo toto iste a nebola som tehu. Kanalik sa ti spravi aj hned je skor sivy ako ruzovy.. Ale sprav si este jeden inej znacky a uvidis. Tento test by som nepovazovala za pozit.. Drzim palce nech druhy ukaze krasne//😀😉

daseja
1. mar 2016

@andrejta no to by bolo super.uvidim co spravi test zajtra ci bude farba alebo nie

karmela
1. mar 2016

@daseja kanalik je po uschnuti testu a po limite besfarebny,sivý či biely..Držím palce aby sa čiaročka sfarbila a silnela 😉 Daj potom vediet drž sa

daseja
1. mar 2016

@karmela dik dam

lenivica
2. mar 2016

@katkasofi tak baby, toto bol dnešný z prvého ranného. Značka testu dr max- LADY MAX, predtým mi tento z poobedneho mocu nevyšiel.... Tuším, ze čiarka silnie.... Ten poobedny moc bol asi veľmi triedený kedže sa snažím Piť veľa tekutín a preto vyšiel slabší... Predtým som si robila mamatesty.

daseja
2. mar 2016

@daseja dnes uz na teste nebolo nic.tak uvidim ci pride mrcha.

daseja
2. mar 2016

@lenivica to je jasne gratulujem. Ja asi testuje skoro ked az sobotu mam dostat. Tebe kolko meska ze mas taku peknu ciarku😉

lenivica
2. mar 2016

@daseja ja som testovala prvý krát 23.2.-uz vtedy mi ukázalo silnejšieho ducha, to bol 31DC. Ja mám ale dlhé cykly, vačšinou 40dnove... Dnes som 39DC.

lenivica
2. mar 2016

@daseja mrchu by som mala dostať zajtra, alebo pozajtra

salome51
2. mar 2016

@lenivica ja som mala takú slabú čiarku pri oboch tehu. Pri tomto druhom som hneď na druhý deň šla na kontrolu a na sone ešte nič nebolo vidno ale hcg som mala vysoké. Keď som si robila test bola som cca.v 4 tt. Test som použila rovnaký ako ty. Takže gratulujem 😉

katkasofi
2. mar 2016

@lenivica jeeeeeej super!!!! Gratulujem!!!! Je to taaaaaam ❤️👍😁

misel0806
2. mar 2016

@lenivica budes tehuuuuuuuulka srdecne blahozelam🍀🍀👏👏👏👏👏👏💙

baby24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misel0806
2. mar 2016

@baby24 no je tam niecoo niekto tam strasiii hihi. A hovoris ze ti dosiel menzes a ake mas to krvacanie silne slabe,ruzove alebo spinenie😀

misel0806
2. mar 2016

@lenivica no kraaasne ved ti budes maaaaminka graatuuulujem neni ocom. Sup k lekarovi🍀🍀🍀🍀✊✊😀

baby24
2. mar 2016

Spinenie to nieje napr.Ja ked mam ms prve dni cez den miniem 3 vlozky teraz mi staci jedna a nieje este cela od krvi ale mam bolesti as take ze na tabletku takze klasika kazdy mesiac to mavam take bolesti co myslis? A pozitivny tehu test mi ukazal Len mama test a pepino uplne slabeho ducha v utorok

baby24
2. mar 2016
misel0806
2. mar 2016

@baby24 no ja ked som ostala tehu tak moja mrcha trvala necele dva dni a boli to ruzove slabe kvapky krvi. Otyzden svietili na teste jasne dve ciarky. Uvidis kolko ti to bude trvat ten menzes a otestuj sa aj ked ti skonci. Lebo ja som minula tiez iba jednu vlozku za cely den. Tak drzim palce✊✊✊✊✊✊🍀🍀🍀

baby24
2. mar 2016

A je to mozne ze zo 4 znaciek mi Len dve ukazali pozitivne testy? Na dotyk ma bolia prsia a mám ich zilkovite .... ☹

baby24
2. mar 2016
misel0806
2. mar 2016

@baby24 mozne je vsetko niekedy ti ani test nemusi vyjst pozitivny a si tehotna vsetko zavisi od hormonu hcg ako stupa. U kazdeho je to indi vindi. Pre mna je isty vysledok s krvi. Ale ak si spravis napr tri testy kady inej znacky a vsetky ti vyjdu pozitivne tak je to urcite tehotenstvo. Ale ak dva ano a dva nie tak zavisi to od hgc na zaciatku tehu kolise. To znamena ze rano ti moze vyjst pozit a keby si sa testovala vecer mozes mat negat🍀🍀😀

baby24
2. mar 2016

@ misel0806 myslíš že je to možné? Uz fakt neviem čomu veriť po 4 rokoch snaženia ☹

misel0806
2. mar 2016

@baby24 urcite to je mozne sak uvidis sama. Ja som prve chytila po dvoch rokoch snazenia. Teraz sa snazim skoro styri jak ty a stale nicc dufam ze to vyjde aj mne😄

baby24
2. mar 2016

@misel0806 všetky testy ráno no ok uvidím čo ten menzes strašne ti držím palce lebo viem čo to je pre ženu a duplovane keď už aj ja svojho manžela vidím sa trápiť držím palcelky moja strašne moc.... 🙂

lenivica
2. mar 2016

@misel0806 ďakujem pekne, vcera som bola u doktorky a povedala ze ešte nič nevidno, ale ze sliznica je vysoko, takze to môže byt tehu, no nič nepotvrdila, ani nevyvratila. Kedže MS mám dostať až zajtra, alebo pozajtra, kvôli nepravidelnému cyklu, vačšinou mávam okolo 40DC. Dnes som 37DC a dufam, ze ani MS nepríde, ani žiadne krvácanie a spinenie a fazulka sa bude pekne vyvíjať ❤️ O týžden keď nepríde MS si mam skúsiť urobiť test a o týžden na to mam prísť, uz mi dala aj termín na 15.-teho

misel0806
2. mar 2016

@lenivica este je dost skoro mas este len pred mrskou.. Fazulka sa ukaze neboj🍀🍀

misel0806
2. mar 2016

@baby24 uvidis ako sa ti to vyvinie ale urcite sa este testni drzim✊✊

misel0806
3. mar 2016

@baby24 ahoj no co ako si na tom??😄😄😁

baby24
3. mar 2016

@misel0806 ahoj menstruaciu mám krvácam tak ja neviem už som fakt na dne pripadá mi ako normÁlna a to neni dobre. . 😭😭😭😭

baby24
3. mar 2016

@misel0806 mám ju 3.deň zatiaľ ale prvé dva dni som mala aj bolesti ako pri normálnej ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre