Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

svetli
2. feb 2009

No hej davaju sa dve ale mne doktor povedal ze mam vysoku sancu a mohli by sa podarit aj stvorcata 🙂 🙂 Teda dve jednojajecne 😉 Do teraz som sa rozculovala ze len jedno ale teraz som rada 😉 Moje male embrijko malo 5dni takze teraz by malo mat presne 15 dni 🙂

baby2009
2. feb 2009

takze idete do 3tt., tak este chvilku musis pockat, aby ho bolo vidiet na ultrazvuku, no ty sa nemusis obavat mimimaternicoveho tehotenstva, tak si pekne vychutnavaj tehotenstvo... 🙂 a problemy nemas ziadne, beries aj nejake lieky?

svetli
2. feb 2009

Juj az teraz sa mi ukazalo ze si pisala no fasa No ja to este nemam ani potvrdene lekarom az zajtra. Len sa mi tomu stale nejak nedari uverit zeby to mohla byt pravda inak problemy nemam ziadne zatial 🙂

baby2009
3. feb 2009

ahojte, tak som po ultrazvuku, no mali sme ist na nejake NT, no nakoniec z toho nic bolo, lebo doktor zle pocital tyzdne a prisli sme skoro, najlepsie je chodit v 12.tt, aby bolo mimi uz dost velke...no nevadi, aspon sme si mimko pozreli, merie 3.7cm a pohybuje sa jedna radost 🙂 🙂
svetli, ako krv? Potvrdila tehu test?
A kolienko uz lepsie?

kolienko
3. feb 2009

ahoj baby2009... som rada, že babatinko je ok ... no ked sa tak pohybuje ostošeť, tak mozno bude nejaký hyperaktívny sportovec 🙂 Lenuš, to musí byť krásne , vidieť svoje dieťatko v brusku 😔

uz je lepšie, len stále ma pobolievajú tie vaječníky...a vsimla som si, že som na svojho mangela velmi podráždnena...asi to je tým, že som nervozna z toho, že nie som tehu.... 😝

v práci mam strasne vela toho, tak nemám čas tak často prispievať..... leni a v kolkatom TT si? (prepáč, ja viem, že si mi to hovorila, ale ja zabúdam a je toho tolko moc)

svetli, aj ja som zvedavá... ako si dopadla??

baby2009
3. feb 2009

kolienko ale ked ta to stale bude boliet, naozaj by si mala zbehnut k doktorovi, ja viem, ze asi kvoli robotke nemozes, no zdravie je prednejsie. ja som v 10tt. a uvidis aka budes podrazdena, ubolena, unavena, ked budes tehu, to nech sa len mangel tesi 🙂

kolienko
3. feb 2009

no tak to sa má na čo tešiť , ked to bude ešte horšie ako to je.... ale ved tehu nie je choroba, nebolí ťa nič, len ťa občas napne, si unavená..... 😀

ked mna to nebolí tak ako inokedy, ked je zápal, to vtedy ani sedieť nemôžem, aj ked sa vymočím, tak to cítim, ale terz to nie je tak... ono mi to ide do krížov a občas ako keby mám krámy dostať.... nebolí to stále len chvílami.... vaječníky (ked mam zápal)bolia stále

baby2009
4. feb 2009

tak to mavas kolienko tak casto, take bolesti a zapaly...a si si to liecila u doktora? Ja neviem ako bolia vajecniky, mna fakt nikdy neboleli, to boli akokeby podbrusko, alebo ako?

občas ma bruško a ma stale taku blbu chut v ústach, ale uz je to omnoho lepšie ako na zaciatku

kolienko
4. feb 2009

to je taká bolesť na oboch stranách, asi kde máš vaječníky a ked si sadnem, tak ma to tiez bolí a kazdý pohyb, ale to som mala len raz a bola som to liečiť....

uz ma prešla aj tá bolesť, ktorá bola včera... neviem čo to bolo, to bolo prvý krát takto.

svetli sa neozvala?? reku či jej to potvrdil lekár. a nepočula som dlho o lusil

baby2009
4. feb 2009

aha....
tak to je dobre, ze ta uz to neboli

LUSIL a ani SVETLIi sa neozyvaju!!!!!! HEJ KDE STE babizne? 🙂

kolienko
4. feb 2009

veru babeny, kde ste??
ste sa sem prisli len pochváliť a teraz si namáme s kým písať.... ja chcem tehu vírusky a na tie od baby som uz naučená, takže telo je odolné.... potrebujem niečo nové 😉
šup sem , zaprskajte

baby2009 aj to uz všetci naokolo vedia?? aj v práci??

baby2009
5. feb 2009

dobre ranko! kolienko uz to vsetci vedia, aj to je na mne vidno a aj napr. v robotke to sme vsetci taki kamarati, takze sa to neda utajit. Ale je prijemnejsie, ked sa vsetci tesia so mnou... 🙂

kolienko
5. feb 2009

Dobré ránko.... ved je to super, ked máš okolo seba ľudí,ktorí sa tešia s tebou. Potom je tá radosť o to väčšia. 😵

aj Ti býva zle ráno? myslím tak, že si v práci a musíš isť na WC vracať...?

baby2009
5. feb 2009

nie kolienko, mna len napina, ale nemusim chodit nastastie vracat, ale teraz mi uz nie je tak zle, ten 2. mesiac bol najhorsi 🙂 a ja som sa s manzelom smiala, lebo ja mam skor vecerne nevolnosti, lebo kazdy vecer mi bolo najviac zle, rozbolelo ma strasne brusko a napinalo v kuse...no kazda zena je ina 🙂
a vy sa poctivo snazite?
uz sa ti dufam tie tazkosti nevratili....?

kolienko
5. feb 2009

si zlatunkavá, že sa pýtaš, no ale az tak poctivo sa nesnažíme.... naposledy v nedelu 😀
som 13DC... meriam BT a dnes mi stúpla z 36,4 na 36,7 takže dnes sa zatrasie zem.... neviem, či to je ovulka, lebo min. mesiac som mala ovu az 25 DC a MS prisla na 41 DC.
asi mávam ovulku neskôr, lebo ani výtok nemám.
bolesti ustúpili, ale teraz začalo svrbenie... mávala som to často, ale ako som zmenila mydlo, tak som to od tedy nemala. Je tomu uz skoro rok.... a tak rozmýslam, či som nedostala nejaku infekciu tým meraním teploty.... aj ked teplomer vzdy vecer umyjem,..... no neviem.

baby2009
5. feb 2009

moze byt, alebo nebola si niekde na plavarni, alebo mozno z noveho spodneho pradla...niekedy ani nevies ako mozes nieco dostat. hlavne nech to prejde, aby ste sa mohli naplno snazit...my stale abstinujeme 🙂 , uz ani neviem co je sex 🙂 , ale to ani nie preto, ze by sme sa bali o mimko, no mne vsetky pachy vadia a momentalne aj manzel, zial 🙂 , uz sa chudak ani nemoze vonavkovat pri mne, lebo vsetky muzske vone mi robia zle, to je jedno ci je to parfem, voda po holeni, alebo sprchovy gel 🙂 ale zatial si nestazuje, lebo chodi z roboty unaveny, no nechcem ho trapit 9 mesiacov 🙂

kolienko
5. feb 2009

toto mala aj sestra. strasne chcela jednu vonavku (ktorú som používala) a ked som jej ju kúpila, tak ju nemohla ani cítiť (bola totižto tehotná) neviem, či ju ešte nemá doteraz, lebo povedala, že sa jej zhnusila.

no chudáčik tvoj mangelík....ale vim ako to je, keď je človek unavený.... to fakt nie je nanič chuť. ani môj nechcel včera, tak som sa otočila na bok a isla spať......... 😎

na plavárni som nebola nikde...ved uvidíme... ale určite budeme snažilkovať... ved teraz niekedy majú prísť PD, tak to nemôžem prepásnuť

baby2009
5. feb 2009

tak teraz sa treba snazilkovat a aj trochu prinutit 🙂

kolienko
5. feb 2009

ja viem, ale sme sa s drahým rozprávali, že uz ten nás sex. život nie je taký aký býval... zmenilo sa to tým snažilkovaním... lebo vela krát sa človek fakt miluje len z nonútenia. 😒

ale poslúchnem ta a dnes ho znásilnim 😉

baby2009
5. feb 2009

kolienko mozno to bude to spestrenie! 🙂

kolienko
5. feb 2009

baby2009 o ako spestrení hovoríš??? ved ono to uz nie je také aké to bývalo. v minulosti sme sa milovali kedy sa nám chcelo a bola chuť...a aj to milovanie bolo o inom, no teraz je to také... pod ideme sa milovať... mozno mám pd a pred MS sme neskúšali, cez MS po MS ,musíme vyskúšať... a ono to tak upadá.... mozno to potom príde späť.... no uvidíme.

baby2009
5. feb 2009

spestrenie bude, ze ho znasilnis 🙂

to ti verim, ze asi teraz je to o plodeni 🙂 ,lebo len to mas v hlave, a po pravde aj ja som sa trochu musela nutit...
no ale neviem kedy myslis, ze sa to vrati, ked budes tehotna, no neviem, ked bude male mimko, to asi tiez nie, ...takze ak uzivat, tak teraz je najlepsi cas 🙂

kolienko
5. feb 2009

hej, ale mylsela som pocit z milovania... celkovo... že sa miluješ len vtedy, ked más chuť....

ešte so v práci??

baby2009
6. feb 2009

dobre ranko kolienko!
uz som vcera nebola v robotke o 15hod. vacsinou koncim...ale ty tam si nejako dlho pracujes, lebo uz skoro rano pises a este o 16 si v robotke? alebo to uz pises z domu?
na tvojej temicke som citala, ako vsetky staviate domceky, tak mi prislo smutno ☹ , lebo my mame projekt domceku v zasuvke, lebo to nakoniec padlo a kupili sme si byt, aj ked nie je zly, ale dom je dom, no v BA a pri BA su pozemky priserne drahe... ☹

kolienko
6. feb 2009

dobré ránko...

ja pracujem od 06.00 do ???? záleži od toho, kolko mám práce...ale skoro kazdý mesiac mám nejaké tie nadčasy ☹ no čo uz, musím sa s tým zmieriť... dnes je to ťažké... stále sa utešujem, že môžem byť rada, že mám robotu pri dnesnej situácii

a domček??? hm je určite lepší ako byt (ja som tiez z domu ) a asi by som si velmi tazko zvykala na byt...a s tými cenami je to strašné....dúfam, že táto kríza to trošku stlmí a tie ceny padnú... ale aj tak je to ťažké pre mladých ludí.

kolienko
11. feb 2009

hallo, je tu niekto??? baby kde ste???tehule moje??

baby2009
13. feb 2009

ahoj kolienko, dnes mam dovolenku, takze sa vytesujem, ze som mohla dlho spat a zostat domka...co planujes na vikend? A valentina?
A baby naozaj kde ste, svetli, liluu?

kolienko
13. feb 2009

ahoj baby2009, tak ty takto dovolenkuješ, hm... niekomu je fajt ja aj zajtra do práce. ma porazí . chceli by sme ísť s mangelom na návštevu do Ba ku kámošom, len neviem, či to im vyhovuje, tak čakám na odpoved mailom... uvidíme. a ty kam plánuješ?

baby2009
13. feb 2009

my este nemame nic naplanovane, ale hlavne oddychovat a ked som videla, ze pocasie sa nemieni zlepsit, tak sa mi ani nekam nechce...ale mozno sa premozem a pojdeme niekam s kamaratmi. tu pracovnu sobotu ti nezavidim, snad ti daju nahradne volno a niektory den si potom spravis volno.

kolienko
13. feb 2009

to bol vtip s tým náhradným volnom??? veru nedajú.... ale neva, lebo aj mangel ide, tak pôjdeme spolu....ved nebudem dlho.... teda dúfam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre