Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

anuska83
31. okt 2008

baby co znamena trosku bieleho vytoku..taky kuskovity alebo co?

oneri
31. okt 2008

anuska, aj ja mam take tiez neviem co znamena. idem sa opytat do inej temy skusenejsich bab

oneri
31. okt 2008

anuska skus temu cudny vytok, tam pisu baby, ze pokial nesmrdi, a nic ta nesvrbi, tak je to OK.

anuska83
31. okt 2008

ok..ako sa dava fotka ????

oneri
31. okt 2008

ides cez nastavenia, tam si das pridat foto..

kolienko
31. okt 2008

oneri,ďakujem aj ja za povzbudenie a to by bolo krásne, keby sme boli obidve // a pak by sme spolu prechádzali tými krásnymi zmenami nášho tela.....jáj aj sa bojím na to pomyslieť, lebo sa bojím toho sklamania.....

Oneri, ja nedávam tomu nádej, lebo mrška má doraziť v nedelu pri 28 dňovom cykle, ale ja mávam viac ako 30 dňový......takže trošku nádeje príde až ked bude meškať viac ako 10 dní.... potom Ti poviem

oneri
31. okt 2008

kolienko, jasne, ze cakam aj ja Tebe sa ozvem ako to dopadlo.

oneri
31. okt 2008

tak toto mi napisala jedna baba>
oneri ten bryndzovy hlien byva pred mrchou. pokial nesmrdi nie je zlty alebo hnedasty
je to v poriadku. znamena to ze uz nie si plodna a spermie nemaju sancu na oplodnenie.
😔

kolienko
31. okt 2008

oneri na tej foto máš aké dieťa na rukách???
kolko máš vlastne rokov????

foto pridám, len ja som v práci a tu momentálne nemá žiadnu.....

oneri
31. okt 2008

ja mam zajtra 26. partner ma 29. to je babo jednej baby..

kolienko
31. okt 2008

tak to ti prajem všetulinko naaaaaj vela zdravíčka, štastia a hlavne nech sa Ti splní ten najkrajší sníčk aký máš....babatinko......

ja som mala v sobotu 25 a manžel 30

kolko sa snažíte o drobca????

oneri
31. okt 2008

kolienko
dakujeeeeeem kjaaasneeee. obaja ste mali naraz? tak dodatocne, zelam tiez vela vela vela zdravia, lebo je vzacne, vela stastia, lebo je potrebne, vela lasky, lebo je jej malo a kopu zdravych deti.
my sme sa skor tak pasivne snazili od maja.

a co ak mam mykozu? a preto mi meska.. som ako na ihlach

kolienko
31. okt 2008

oneri prepáč, ja tu mám vela vecí pootváraných, aj pracujem aj ti odpisujem.... ja som mala 25.10 v sobotu 27 a manžel má 30

som to nejako domotala a dakem ti aj ja velmi, za tvoje priania 😀
prišiel šefko, tak idem trošku makať,a k by som sa neozvala, tak asi až v pondelok, alebo v nedelu, neviem či pôjdeme domov k našim.... paaaaa a musíš si veriť, pamataj!!!!!!!!

oneri
31. okt 2008

kolienko papa, ... aj ja som s pracou tak podobne..

abla
31. okt 2008

oneri a načo čakáš s tým testovaním, však testovať môžeš aj hneď ten stres neprospieva ani tebe ale hlavne tomu možnému maličkému 😒

oneri
31. okt 2008

abla. tak som si povedala.. ze ked este nemeska dlho, moze prist. ale zase hned nemozem v praci sa neda, a ani test tu nie je.. stres mam skor z prace a zo skoly, z tohoto az tak nie, som iba netrpezliva.
aj vy sa snazite?

kolienko
31. okt 2008

baby tak som ešte tu, šéfko zase niekam odišiel.......

abla vitaj u nás 😉

baby, pred necelou hodinkou som mala strašne divný pocit v hrdle, to som ešte nikdy nemala, aj ma v poslednej dobe vela smadí....... zase preblesla taká malá nádej 🙂 no len keby to sklamanie tak nebolelo ☹

oneri
31. okt 2008

velmi si zelam, aby si bola tehu, neboj co chvila sa presunieme do temu julovky2009. tak sa tesim, ze ma picha v boku 😀

anuska83
31. okt 2008

to su priznaky ked stale pijes vodu? lebo aj ja v poslednej dobe...

kolienko
31. okt 2008

oneri, ty vieš tak človeka povzbudiť 😀 ved uvidíme ako to dopadne. po víknde budeme múdrešie, ale fakt som taký pocit v hrdle - takú divnú chuť nikdy v zivote nemala, len bolo to krátko a už je to preč. Aj mna stále pichá v boku a teraz poobede v podbrušku, akoby na jednom mieste - také divné pichanie ako keby ma niečo škrabkalo z vnútra.

anuska to neviem či sú príznaky, ja som to len tak spomenula, ale ešte som to zatial nepočula, žeby niekto mal taký príznak

krpatucka
31. okt 2008

ked vela smadi to nemusi byt este tehu. Moze to byt aj priznak cukrovky len tak mimochodom.

kolienko
31. okt 2008

to viem krpatučka, ja som to len tak spomenula, že ma v poslednej dobe smadí a anuska83 si myslela , že to je príznak tehu........ cukrovku nemám určite....... 😀

krpatucka
31. okt 2008

to ja len tak aby si niektori nemysleli ze ich smadi a su tehu 😀

kolienko
31. okt 2008

baby, aj vy ked napíšete príspevok a chcete zistiť, či Vám dakto neodpovedal musíte sa vrátiť späť k témam a až potom Vám to nabehne??

oneri
31. okt 2008

kolienko ha ha , presne toto iste som sa minule aj ja pytala, ano musim ist von, aj vsetky vraj. ta chut v ustach vraj byva kovova, ale tu ja nemam, furt zujem zuvacku

kolienko
31. okt 2008

šak to ti je tento system aky trošku spomalený..... najskôr von a pak vidíš či dakto píšeee....

oneri, ale som rada, že nie som sama čo sa na to pýtala 😀 😀 😀 😀 😀

Viem že by mala byť kovová, ale ja neviem ako chutí kov 🙂 ešte som ho nejedla 🙂
To čo som cítila bola taká divná chuť - neopisatelná

oneri
31. okt 2008

vies ako chuti krv? tak ked mas dostatok zeleza v krvi a oliznes si krv, mala by si citit kov. aspon ja si to tak predstavujem.

kolienko
31. okt 2008

oneri, vidíš, to by ma nenapadlo, ale asi máš pravdu.....

No čo moja, ako to vyzerá s tým testíkom????? Spravíš si ho dnes, alebo az cez víkend????

Ja som povedala, že počkám na mrchu a ak nepríde do 10 dní , tak pak testnem

kolienko
31. okt 2008

Oneri a všetky ostatné, prajem pekný víkendík idem uz dom z práce, ale ak sa mi bude dať, tak cez víkend sem nakuknem.....

prajem víkend plný úspešného snažilkovania, alebo testíkovania s výsledkom //

majte sa krásne pa v pondelok

oneri
31. okt 2008

kolienko pekny vikendik, drzkame si palce navzajom. testujem az zajtra rano, sice bude meskat iba dva dni.. neva. neviem sa dockat. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre