Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

pirhina
21. aug 2013

@larisa123 a kolko ti neska menzes ja som si robila 5 testov a vsetky mi ukazovali ze nie som(a pritom som bola tehu) ale to mi este menzes nemeskal a 1 aprila som mala dostat tak som si spravila a ukazalo mi taku slabucku tu druhu aj na druhy den taku slabucku tak som isla ku doktorke a ta mi potvrdila tehotenstvo ale bolo to este na zaciatku tak preto je ta ciarka taka slaba

larisa123
21. aug 2013

dnes 5den co mi meskaju?

larisa123
22. aug 2013

ahojte babenky mam otazku este vcera som pisala?ale dnes rano som si robyla rany test a zase tam bola slaba ciara tak v podctate mam poz 3 teh,testi ale dnes ako som si rano robila ten 3 potom asi 1hod som dostala ms nerozmiem tomu som uplne debil ztoho a neviem co si mam otom misliet?poradte mi dakujem vam?

monikademeterova
26. aug 2013

zdravim vas .. 🙂 .. potrebovala by som radu .. meska mi to 7 dni testik mi ukazal jednu uplne cervenu a jednu taku akoby šeda no neviem 😒 mam 6 mesacnu cerku no ale ak by bolo aj druhe isto by som priala totiz deti zboznujem ... viete mi poradit ?? 😨

dominika16
26. aug 2013

ahojte 🙂 som tu nová a chcem sa spýtať, či daktorá z vás vie, či by som mohla byt vtom 🙂 ked mi vyšiel takto test, nie je to prvý ale asi cca 4ty ktorý mi takto vyšiel, vždy tá druhá čiarka je slabšia ako prvá preto neviem či to platí alebo ee . Ďakujeeeem 😉

lienka1601
26. aug 2013

plati ciarka aj ked len slaba znamena ze HCG je zvysene... a myslim teda ze tvoja ciarka je ocividna nie slabunka :D gratulujem..

jk77
26. aug 2013

@monikademeterova
@dominika16
Ahojte. Aj slaba druha ciarka znamena tehotenstvo.. Blahozelam 🙂

katka2365
26. aug 2013

Ahoj si urcite tehotna aj mne takto ukazovalo.blahozelam 🙂

adelsa
26. aug 2013

mne tak isto, druha bola slabo viditelna 🙂

dominika16
26. aug 2013

jeeeeeej dakujem pekne 🙂 :*

marycz
27. aug 2013

@larisa123 Ahoj, ak máš slabunkú druhú čiarku, tak si tehotná...ale zopakuj test po dvoch dňoch a čiarka by mala byť silnejšia...

marycz
27. aug 2013

@larisa123 Nechcem Ťa strašiť, ale mne sa stalo to isté, robila som test a bol slabo pozitívny, potom som robila ešte digitálny a aj ten bol pozitívny, o dva dni som dostala MS...Po MS som robila test a už bol negatívny...volá sa to tzv. samovoľný potrat alebo biochemické tehotenstvo, teda vajíčko je oplodnené, uhniezdi sa, no neudrží, takže sa vyplaví s MS...ak by si sa netestovala, tak by si ani nevedela, že si tehotná, toť vysvetlenie odo mňa 🙂

marycz
27. aug 2013

@monikademeterova počkaj 2 dni a testuj znova, uvidíš 🙂

dominika16
27. aug 2013

ja som si robila 4 testy a kazdy bol taky a s odstupom 2-3 dni a tento som si robila vcera a dnes som spravila ete jeden digi hned rano a ciarka bola silnejsia, menstruaciu som mala dostat vcera a zatial klop klop nic 🙂 dufam ze sa nic take nestane ako si napisala co tebe to mi je luto :(

marycz
27. aug 2013

@dominika16 v pohode, stalo sa mi to necelé 2 týždne dozadu, ale už som sa s tým zmierila...život ide ďalej a snažilkovanie tiež, práve dnes mám ovuláciu, tak snáď sa podarí tento cyklus 🙂

marycz
27. aug 2013

@dominika16 Tebe samozrejme držím palčeky, nech je všetko v poriadku 😉

dominika16
27. aug 2013

dakujem ti pekne 🙂 samozrejme ze aj ja tebe prajem aby sa vam snicek podaril, vsetko dobre dopadlo a aby ste uz mali svojho anjelika na svete 🙂 drzim palceky moooc !!!!!!

marycz
5. sep 2013

@sisy222 Ahoj Sisy,
ako sa máte? Všetko v poriadku dúfam 😉 Mám otázočku, ak teda budeš vedieť trošku poradiť...Ovulku som mala 28-29.08.(podľa štipľavej bolesti vo vaječníku a podľa hlienu)...V utorok, 3.9., čo bolo 5-6 DPO som mala veľmi slabé špinenie, žiadna jasná krv, iba taký tmavší ako keby výtok (aj na papieri, aj na nohavičkách), skončilo to 4.9. ráno, teda včera....dnes už vôbec nič...ale od pondelka 2.9. cítim také bolesti v podbrušku, nie stále, ale občas, ako keby som mala dostať a som na PN pre bolesti v krížoch (myslela si Dr.,že mám prechladnuté záda, tak uvidím). No a od včera 4.9. ma neskutočne páli záha, mám pocit ako keby mi netrávilo a mám zvýšené grganie a ja teda vôbec negrgám...Minulý cyklus, keď "to nevyšlo" som mala presne to isté...myslím to špinenie na 6DPO a o týždeň už som mala pozitívny test....žeby "sa podarilo"? Mám vnútorný pocit, že áno, no nechcem predbiehať, aby som sa nesklamala...Zajtra idem ku gynekológovi na preventívnu prehliadku, aby som sa uistila, či je všetko v poriadku po minulom cykle, tak snáď mi povie, že sa možno teraz zadarilo...vidieť tam určite ešte nič nebude, ale možno nejaké veci mu napovedia 😉

jk77
7. sep 2013

@marycz Ahoj, tak ako si dopadla u dr?.Verim,ze ti povedal dobre spravy, lebo podla popisu to vyzera velmi nadejne.. Ja som 20.8. dopadla ako ty, len s tym, ze musela byt aj kyretaz.Tak cakam dlhsie.Myslim na teba a verim, ze sa ti cochvila ukazu ciarky na teste..Zeby uz buduci tyzden?? 😉

marycz
7. sep 2013

@jk77 Ahoj, no neviem, či sa ukážu,moc tomu neverím...Lekár mi povedal, že mám folikulárnu cystu na pravom vaječníku, čo som nikdy predtým nemala, dokonca ani predošlý cyklus, keďže mi v nemocnici nič nepovedali...takže sa vytvorila tento cyklus...ale mala by sa vyplaviť s MS...aj som mu hovorila o tom špinení, o uhniezďovaní nehovoril nič, len mi povedal, že také špinenie môže byť aj z rozhádzaných hormónov, teda z hormonálnej nerovnováhy...hovoril tiež, že ak chcem, môžme urobiť hormonálny profil a potom zhodnotiť, či mi predpíše hormóny a tak, ale že tým stratíme mesiac a pol, alebo mi nasadí horm.liečbu hneď a malo by prísť otehotnenie rýchlo a ľahko...takže mám predpísané rovno lieky, ESTROFEM 2mg 4.-8.DC a PROVERA 5mg 15.-24.DC...tak som zvedavá 🙂

sisy222
16. sep 2013

@marycz ahoj moja,dlhsie som tu nebola.....dari sa zatial dobre,az na neskutocne nevolnosti...ale prejde to.od mojej gyn viem,ze aj v tehu sa moze vytvorit obcas nejaka cysta...ale otazka-ako sa mas??

marycz
16. sep 2013

@sisy222 Ahoj Sisy, mám sa dobre, idem si práve pre lieky (hormóny), čo mi napísal gynekológ...keďže som dnes 4DC, tak idem užívať dnešným dňom ESTROFEM až do piatku a potom od 15DC budem užívať PROVERA až do 24DC...no a potom budem veriť, že MS nepríde, hehe....ale už som to celé akosi zahodila za hlavu a snažím sa na to nemyslieť...prajem pekné tehuľkovanie a s tými nevoľnosťami, aspoň vieš, že mimi je OK 😉

msekys
1. okt 2013

Ahojte, chcem sa Vas opytat, prvy den PM som mala 9.septembra...dnes som si robila test a ukazal mi slabulinku ciarku, no teraz na tom teste uz nie je nic vidno. Ja mam taky vnutorny pocit, ze som tehotna, Myslite, ze to moze byt, aj ked ta ciarka tam uz neni?

v.luccy
2. dec 2013

ahojte,
zajtra by som mala dostat MS a testik som si robila pre 4 dnami a bola tam velmi slaba taka duchova ciarka, tak neviem ci som tehu. Už týždeň ma boli podbrusko, nechuti mi mäso, keď nieco zjem, tak mi je tažko (nie vzdy), mam slaby vytok a som precitlivena. Taktiež som taka nafuknuta a bolia ma prsia. Myslite, že to môže byť tehu? Bábo je žiadané a vytúžené 🙂. Asi zajtra zbehnem k Dr. Lebo sa bojim, ci za tymi bolestami nie je nieco ine :(
Ďakujem za vase komenty a rady 🙂

karmela
2. dec 2013

@v.luccy skús test a pozri tému duch na teste 😉 držím palce

v.luccy
2. dec 2013

@karmela skúsim test zajtra ráno, aj keď som počula, že test sa má robiť až keď MS mešká aspoň 5 dní a ja mám dostať MS v rozmedzí 3.12.-7.12. tak sa bojím, že ešte tam nebudú // čiarky aj keď po tom veľmi túžim 🙂. A zajtra asi skočím aj ku doktorke ...

karmela
2. dec 2013

@v.luccy tak potom ti poradím este vydržať lebo ked si este len cca v druhom treťom týždni na sone este nic neuvidí,jedine keby ti vzali krv a z toho mozu zistiť ci si alebo niesi tehotna

karmela
2. dec 2013

@v.luccy test môžeš spravit aj v den alebo den pred očakávanou ms

v.luccy
2. dec 2013

jj viem, že na sone nebude ešte nič vidieť, len idem k doktorke hlavne kvôli bolestiam v podbrušku, aby som nič nezanedbala.... a dúfam,že mi zoberie krv 🙂 aby som vedela či som alebo nie som tehu 🙂
každopádne zajtra dám vedieť ako mi vyšiel tehu testík 🙂

karmela
2. dec 2013

@v.luccy tak potom sa ozvy co nové?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre