Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

baby2009
29. jan 2009

Babizne vy by ste vydrzali nic nepovedat tak dlho? ved to pomaly 2 tyzdne po teste cakate, kym je nieco vidno na ultrazvuku a dalsie 2 tyzdne, kym doktor potvrdi, ze bije srdiecko a vtedy sa povazujete za tehu...
viete nikto nevie ci vzdy bude vsetko OK, ved ani ja, ci vsetky testy okolo baba budu dobre, ved keby nebolo, tak na to je tu toto forum, ze sa navzajom podrzime aj v tazkych chvilach, no nie?

kolienko
29. jan 2009

baby2009 dakujem za t-vírusky ham ham ham papkám.....uz som aj preglgla... ty ma vieš vždy tak povzbudiť, že človek potom tak dúfa.... 🙂
ovu? hm to by som aj ja rada vedela... testy mám doma(teda tie pásiky) a ked som si ho robila, tak zozelenel v vo štvrtok a este viac v piatok . no ale v sobotu som dostala mrchu, tak neviem ako to funguje..... teraz meriam a uvidím...ja mávam podla BT neskoro ovulku.

lilis, asi by som to nevydrzala a povedala by som to tu.... rodine az po potvrdení

baby2009
29. jan 2009

tak asi mas naozaj az na konci cyklu...a snazili ste sa vtedy? to je sranda, vsade pisu, ze na 10 az 14 den je ovu myslim, a ja som ju asi mala na 7. den...skoda, ze nie som doktorka, ale potom z coho dostanes MS? To asi nebude z toho vajicka, ktoré malo ovulaciu 1 den pred MS? ved to by asi nestihlo...nie je tu niekto, kto by to vysvetlil? kuknem na nete, mozno nieco najdem, lebo tomu nechapem... 🙂
a k dokimu si objednana? si neodpovedala?

lilix
29. jan 2009

leni jeeej take prekrasne ukazkove brusinko mas. take sexi. 🙂

baby2009
29. jan 2009

dakujem lilix, aj manzelovi sa paci 🙂
inak kolienko moc som toho na nete nezistila...ale na tomto fore niekto nieco take riesil a tam baby pisali, ze ked mas ovu tesne pred MS, tak mozes mat menstruaciu a mozes byt tehu...ale popytaj sa na to svojho doktora

cakatelka
29. jan 2009

Ahojte tak dnes som testovala znovu a nebola ziadna ciarka a spustilo sa spinenie ☹

baby2009
29. jan 2009

cakatelka tak to tu je nieco nove.... a aky test si mala ten, ktory ti zle vysiel?

baby2009
29. jan 2009

A inak mi je to luto..... ☹ ☹ ☹

cakatelka
29. jan 2009

Nic to, vyjde nabuduce. Bol to rapi clear

liluu
29. jan 2009

ahooojte dnes idemm k dokimu, tak by si mi baby mohla povedat podrobnosti, v ktorom tyzdni si bola ked si bola 1.krat u dokiho a čo ti robil, čo ty na to? Dufam že dnes bude odpoveď jasná😉

cakatelka, na tie RAPI Clear som uz počula viac reklamacii

baby2009
29. jan 2009

ahoj liluu, tak drzim palce, nech je uz nieco vidno....doktor mi robil posvovy ultrazvuk a v 5tt. bolo vidiet bublinku a embryjko sa este nedalo zmerat, ale to bol podla MS 5tt, sice mi doktor tvrdi, ze velkost baba sa zhoduje s tyzdnom MS, no viem, ze najskor, som mohla otehotniet az tyzden po MS, takze od oplodnenie mohlo byt najviac 4tt. a tebe to kolko vychadzy od oplodnenia?

inak ako najspolahlivesi test sa ukazuje mamatest, mozno pre buducnost 🙂 , mne sa ten rapi clear tiez moc nepozdaval, on oxiduje, ja som mala // ciarku asi za pol hodku po urobeni testu, ked som nebola tehu...

bubu25
29. jan 2009

ahojte,

ja len ked sa bavite o testoch, ja ked som si robila pred mojim tehu test, ten akoze velmi "spolahlivy" rapi clear, tak vysiel najskor negativny (ani naznak, ani tien) a na dalsom som mala // mozno az po hodine...lebo cakala som 10 minut a nic a isla som do mesta ked som sa vratila, uz boli dve ciarky...a bola som tehu 😵 Takze velmi by som sa na rychlost a presnost tehu testov, hlavne testu rapi clear, nespoliehala...pripradne cakatelka skus znova o par dni, vraj je dobry mama test (tusim tak sa vola) 🙂

zelam vam vsetkym, ktore cakate na fazulku v brusku, aby ste ju tam cim skor mali 😵 a tym, ktore ju uz mate, tak nech mate krasne bezproblemove tehotenstvo a narodi sa vam krasne zdrave babatko 😵

bubu25
29. jan 2009

aha, tak baby2009 uz ten mamatest spomenula...som to prehliadla 😅

liluu
29. jan 2009

tak baby, s najvacsou pravdepodobnostou som tehu,všetko tomu nasvedčuje, ale na ultrazvuku bolo vidiet velmi maličko ale som len 3 tt takze pohoda, este mi zajtra zoberu krvičku a budem mať v tom jasno, a doki este povedal ze nevadi že ma boli bruško, takze budem pokojnejsia
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 budem mama 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

baby2009
29. jan 2009

tak gratulujem...liluu mna doteraz boli brusko, takze na to si musis zvyknut 🙂

liluu
29. jan 2009

jooj a ja že sa tych MS bolesti zbavim a teraz ich budem mat do neviem kedy,
mne to pise že som v 8tt a som len v 3tt tak tak potom to bude nakoniec vaha a to by sa mi nepačilo, ale nevadí.

kolienko
29. jan 2009

liluu, tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem nech to dotehulkujete aj s baby do štastného koncka, kde Vás budú čakať krásne mimča.. 😀

bubu25 ďakujem za milé priania, aby bola čím najskôr fazulka....dúfam, že aj bude. 😔

kolienko
30. jan 2009

baby kde ste všetky??? čo ste sa pod zem prepadli??

kolienko
2. feb 2009

ahojte tehule, no čo je s vami??

Kde ste?? Dúfam, že je všetko v poriadku a vy ste len krásne víkendovali 😀

baby2009
2. feb 2009

Ahoj kolienko, uz som v robotke..cez vikend sa mi nic nechcelo, ked som mohla, tak som spala....ale inak vsetko OK a ty, ako si vikendovala?

kolienko
2. feb 2009

ja som víkendovala tak pracovne... v nedelu sme boli u svokrovcov... atd.. včera ma strasne boleli vaječníky a kríže, aj dnes ma to este pobolieva. som 10.DC ovulku určite nemám, ale mám taký divný (včera som mala) výtok, biely, neťahavý a riedky, normálne som si musela dať vložku, lebo by som mala od nohavičiek aj tepláky mokré....má velmi jemné sfarbenie do hneda , ale to je fakt jemnunké...
dúfam, že nemám nejaký zápal. dnes som chcela ísť k gynde, ale zase som nesla.... 😔

baby2009
2. feb 2009

ja som este nikdy nastastie nemala ziadny zapal, tak neviem ako sa prejavuje, ale doktorovi by som na tvojom mieste zbehla, ved uz si davno aj tak chcela ist..inak ja mam teraz taky cisty vytok, ale to je tehotensky 🙂

kolienko
2. feb 2009

tehotenský? hm... ten nie je biely?? alebo taký vodový až priesvitny?

baby2009
2. feb 2009

hej, taky, ale nejak ma to neobtazuje, len na zaciatku som vzdy mala strach, ked som citila vlhko, ci to nie je krv, som sa bala o mimi, ale nastastie nebola 🙂

svetli
2. feb 2009

Ahojte baby sem som kukla prvy krat 🙂 Pripajam sa v piatok som si robila prvy testik po IVF a vobec mi nevislo nic . Cela nestastna som chodila ako smrtka po byte cely den ked som sla vyniest smeti nedalo mi a nakukla som a predsa tam bola ciarka ale len taka nejaka teraz som si robila druhy a tam uz je to riadne tak ani neviem ci sa mam uz tesit 😀

baby2009
2. feb 2009

ahoj svetli, na zaciatku je ta ciarocka uplne neviditelna, ale postupne čiarocka tmavne podla koncentracie tehotenskeho hormonu...mne doktor povedal, ze ked je tehu test pozitivny, tak urcite tehu som, len treba pockat nejaky tyzden, 2 tyzdne, aby bolo nieco vidiet na ultrazvuku...inaK gratulujem a vitaj medzi nami na fore!!! 🙂

svetli
2. feb 2009

Dakujem baby 🙂 Tak to je fakt super strasne sa tesim vies ja som bola na umelom oplodneni ale neverila som ze sa mi to podari na prvy kratbudem vidiet isto. Zajtra idem k lekarovi na krv tak to uz budem vediet na isto

baby2009
2. feb 2009

drzim palceky, tak to je uzasne...kolko ste sa snazili, kym ste pristupili k umelemu oplodneniu? a je mozne, ze budes mat dvojicky? a teraz by si mala byt v ktorom tyzdni? mozno vela otazok, ale ja moc toho o umelom oplodneni neviem, tak preto tolko otazok.... 🙂

svetli
2. feb 2009

Vies co tri roky ale ja som aj tak vedela ze nic lebo som bola po laparoskopiach a a nemala som vajcovody tak sme sa odhodlali na IVF.Dvojicky ali nie je mala pravdepodobnost lebo mne vynimocne vlozili len jedno vajicko bezne sa davaju dve, ale ze vraj mne by sa to malo podarit tak dali len jedno. Este len na zaciatku na prenos embria som bola 23 takze 11den.A kludne sa pytaj mam vela nastudovane 🙂

baby2009
2. feb 2009

takze po troch rokoch uspech!...! ja som si myslela, ze sa davaju 2 vajicka, ale jedno myslim, ze uplne staci🙂 a embryjko nemalo uz par dni,ked ti ho vlozili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre