Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

suldenka
14. aug 2014

Monca1310 oki budem na teba mysliet potom napis🙂 drzim ti palce 🙂

monicka9
14. aug 2014

monca1310 je to úplne môj prípad z minulého mesiaca. Vypada to tak ze si bola tehotna čo aj potvrdili tehotenske testy ( mne aj 6 tehotenskych testov tycinkovych a 2 digitálne blue clear) a miminko sa neudržalo a odišlo s meskajucou menstruaciou. Ak bol plod slabý,chorý, tak odišiel to sa stáva často v prvých týždňoch tehotenstva...

monicka9
14. aug 2014

Po týždni meškania mi menzes prišiel 1 den dosť silný potom už len 2dni slabunky. A po ňom tehotensky test ukázal iba velmi velmi slabú druhu čiarku takého ducha lebo este trosku zachytil v moci hormóny hcg.

monca1310
15. aug 2014

Baby dopadla som strasne,nic s toho nebolo.plod sa vyplavyl tym menzesom.a aby toho nebolo povedal mi ze moja maternica je slaba a keby som vraj aj otehotnela tak nebudem schopna babatko donosit.Uz te nieco o tom poculi ze maternica moze byt slaba?

monca1310
15. aug 2014

Baby dopadla som strasne,nic s toho nebolo.plod sa vyplavyl tym menzesom.a aby toho nebolo povedal mi ze moja maternica je slaba a keby som vraj aj otehotnela tak nebudem schopna babatko donosit.Uz te nieco o tom poculi ze maternica moze byt slaba?

monicka9
15. aug 2014

monca1310 v prvom rade si take negatívne závery od dr. neber k srdcu prosím.... Budes určite schopná otehotniet a určite vynosis zdrave miminko👍👍👍

chmurkaxy
15. aug 2014

@monca1310 odkiaľ si, Moni? Možno by ti pomohli cviky na spevnenie panvoveho dna.

monicka9
15. aug 2014

Mysli pozitívne papaj kyselinu listovu, partner nech papa multivitamin so selenom, vitaminov E a zinkom a musíš veriť ze ked bude ten správny čas miminko k tebe príde urcite🍀🍀🍀 este som nepocula o slabej maternici iba o slabom reze na maternici po cisarskych porodoch ale to nie je tvoj prípad chvalabohu.. Nič sa netrap snažte sa ďalej ono to určite vyjde🌞🌞🌞

monca1310
16. aug 2014

@chmurkaxy z Detvy,preco? nieco kuknem na nete 🙂 dakujem

monca1310
16. aug 2014

Baby dakujem vam velmi pekne za podporu 🙂

balakustka
25. aug 2014

Zdravim, delala jsem si prvo ovulacny test visel mi pozityvni a pak tehotensky. I kdys je negatyvni , ale ja si myslim ze jedna carka je silna a ta druha neviditelna myslite ze to je duch?? Totiz ta druha carka vubec nejde videt , ale mam pocit ze tam neco je.

balakustka
25. aug 2014

Zdravim, delala jsem si prvo ovulacny test visel mi pozityvni a pak tehotensky. I kdys je negatyvni , ale ja si myslim ze jedna carka je silna a ta druha neviditelna myslite ze to je duch?? Totiz ta druha carka vubec nejde videt , ale mam pocit ze tam neco je.

monicka9
25. aug 2014

@balakustka fotocku treba dať a kukneme sa na to či je to duch😊

balakustka
25. aug 2014

Bohuzel nejdou provadet zadne aplikace takze fotecku tady nemohu zverejnit co mi je i lito.Ale dekuju moc

lucinenka77
28. aug 2014

Aj ja by som poprosila Vas nazor, dievcata 🙂

monicka9
28. aug 2014

@lucinenka77 dačo slabo vidiet... Hmmmm neviem skús spravit test za 2-3dni😊

ivanakr
2. sep 2014

Ahojte žienky..mozem brat do uvahy tento testik ked som toto nasla po hodine?

vladka4
3. sep 2014

Ahojte mne mešká už dnes 11 den a tehotenský test som si spravila už dneska ale tam vidím jednu len čiarku silnú...

moo
3. sep 2014

@monca1310 ahoj mne tvrdili to isté ale lekárka ma podporila že donosím že možno nie úplne dokonca ale si to odležím. a telo je zázrak ...po snažení som otehotnela asice som pár krát krvácala raz aj moc ale drobček sa udržal a od 20t ležím stále a dúfali že donosím do 30t potom 33t a od vtedy som aj otvorená a juchu som už 37t a držím stále :o) bude to chcieť ležat ale určite donosíš :o) držím palčeky a skus aj vyživové doplnky GS mimistar je nastavený na snaženie aj zlepší kondíciu tela :o) držkaj sa a ver

lilka5566
4. sep 2014

Ahojte chcem sa vas opytat kedy ste mali na tehotenskom teste silne 2 ciarky,mne meska 6 dni a na tehotenskom teste je druha palicka uplne slabulinka,skoro neviditelna...nemala by byt uz silnejsia?dakujem

adka12
autor
4. sep 2014

@lilka5566 ja taku riadnu mozno po 10-14 dnoch

lilka5566
4. sep 2014

Fiha to fakt?som myslela že hneď bude silná 🙂 super este teda mám sancu

monicka9
7. sep 2014

@lilka5566 taketo ciarocky som mala ked mi meskalo 4-8dni; krasne postupne tmavli;

monicka9
7. sep 2014

@lilka5566 a teraz ked mi meska vyse 2tyzdne uz je ciarka silnejsia ako kontrolna😂😂😂

lilka5566
7. sep 2014

Krásne gratulujem🙂) dúfam že aj mne raz take ukaze,teraz z toho nič nebude,dnes prišla tá ohavna červená vec :(

kati34
29. nov 2014

Ahoj baby, my sa s priateľom snažíme o bábätko prvýkrát, začala som merať BT, podľa ktorej ovu som mala mať pribl. 13. DC, hned potom som začala mať citlivé prsia, čo som predtým nezvykla,niekedy neskutočný hlad, 20.DC ráno som trošku krvácala / čo sa stalo tiež po prvýkrát za 21 rokov/, ale 2-3 dni už nemám také silné tie príznaky.. :/ dnes mám 28 DC, pribl.dnes by som mala dostať menštr., ale zo zvedavosti som ráno spravila test a bola tam veľmi slabá druhá čiarka.. teraz som ako na ihlách..nič iné mi neostáva ako čakať dalej...

bluka2
29. nov 2014

@kati34 Aj ja som mala slabu 2. ciarku a teraz tiez cakam, na porod 🙂 znie to dobre, drzim palce

kati34
30. nov 2014

@bluka2 dakujem, zatiaľ MS nedošla...tak múdrejšia nie som 🙂

bluka2
1. dec 2014

@kati34 Kedy robis dalsi test?

happyfrog80
1. dec 2014

@

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre