Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kati34
1. dec 2014

@bluka2 ahoj, dnes mám 30 DC a dosť silné bolesti, teplota sa mi zasa zvýšila na 36,6 a s tým testom ešte počkám asi... 🙂

kati34
1. dec 2014

@bluka2 ešte neviem, počkám asi deň dva, nechcem byť sklamaná, dnes ma bolí bruško, tak kto vie..inak sa čudujem sama sebe, že vydržím nespraviť si ho hned 😀

bluka2
1. dec 2014

@kati34 Wow, obdivujem tvoju schopnost dokazat cakat. Tak drzim palce a dufam, ze budem citat poz. novinky!

kudusko
1. dec 2014

@kati34 iste si tehu ked si mala slabu v den ms ja som robila prvy na 26DC a nic a potom na 30Dc a tam bola slaba ciarka a bola som tehu sice to nedopadlo dobre ale bola som tehu a to podbrusko bude boliet ako pred ms to sa neboj kazda to tak mame to je dobre to sa roztahuje maternica 🙂 😉 😵

kvietocka7
1. dec 2014

🙂 moja slaba druha ciarka teraz spinka v postielke, a to som si ju ani nenasla hned po ocikani ale az po par hodinach ... ;)

kati34
2. dec 2014

baby, dostala som ms 😒

kata2727
15. dec 2014

@monicka9 ahoj robila som si tehotensky test presne tej istej značky čo ty ale čiarka sa mi neobjavila len ta bodka čo je pri písmenku T sa zafarbola nevieš čo to može znamenať?

melinka0071
6. feb 2015

Dievčatá čo si o tom myslíte?

erikavasko
14. feb 2015

@melinka0071 jednoznačne si tehu gratulujem 🙂

suz2
30. mar 2015

Baby, meska mi ms, tak na 4. a 6. den meskania som si robila testy. Na oboch vysli rovnako slabunke ciarky, cize nezosilnela za 2 dni, mate nejaku podobnu skusenost?

anula106
30. mar 2015

@suz2 skus este pockatal.si kup citlivejsi test,na kt.pise,ze ukaze uz pri prvom vymeskanom dni a uvidis.ale radsej este pockaj

lavinis
30. mar 2015

@suz2 hm...na 6. deň meškania by už mala byť poriadna čiara, ale tak mohla si mať ovuláciu neskôr, takže skús otestovať zas o dva dni 🙂 na tom prvom sa mi vidí slabunká čiara, na druhom skôr kanálik

suz2
30. mar 2015

@lavinis no ovulku mavam neskor ako v polovici cyklu, tak uvidim... Len to cakanie je hrozne. Cele brucho mam nafuknute, ach jaj... Ale co ma byt, to bude... Este rozmyslam nad digitalnym testom clearblue, ten by mohol dat snad jasnu odpoved

lavinis
30. mar 2015

@suz2 drzim palce 🙂

julka550
30. mar 2015

Je to dusik?

julka550
30. mar 2015
lavinis
30. mar 2015

@julka550 povedala by som, že kanálik 😔

nigguska
30. mar 2015

@suz2 v prvom rade je dobre zistit,aky test pouzivas-ci citlivost 10 alebo 25. ak 10 tak je mozne ze ovulacia bola neskor a clear blue ti este nic neukaze. ak je to 25kovy test tak ti clear blue uz ukaze...

nigguska
30. mar 2015

@julka550 kolko dni ti meska? ci este nemeska?

lili654
30. mar 2015
nigguska
30. mar 2015
julka550
30. mar 2015

@nigguska ms by mala prist o dva dni

janulka56
16. apr 2015

Babenky je to tam? Môžem sa tešiť?

katey
16. apr 2015

@janulka56 podla mna ano 🙂

zanin
16. apr 2015

@janulka56 ano gratulujem

janulka56
17. apr 2015

Dnes bol test už bez čiarky, ako to je možné? ?????? 😢

nikola599
16. jún 2015

Ahoj baby co si myslite o tom to Teste na 7 deň clearblue značka je tam druhá čiarka slabá aj na druhej strane testu ju vidieť na foto to vidieť slabšie

sabina001
29. jún 2015

ahoj babeny som tu nova a potrebujem radu mavam menzes kazdych 28 dni . S manzelom som mala nechraneny styk den ovulacie ta bola 9 potom cez plodne dni 10-12 . Robila som si tehotensky test pred ms bola ta slaba druha ciarka na 3 testoch kazdy inej znacky potom ms som dostala skorej o dva dni 19 a trvala do 27 , bola slaba 3 vlozky za den som vymenila tri dni to trvalo a potom som spinila iba na intivku a toaletny trvalo to 8 dni . Ms mavam 7 dni silnu , ta to bola ina spravila som si test na piaty den bola tam slaba druha ciarka . Dnes som si robila test a bola silnejsia o nieco druha ciarka , bolia ma uz dva tyzdne prsniky mam ich naliate a bolave na dotyk , pobolieva ma podbrusku ako keby som mala dostat ms , picha ma oboch vajecnikoch , byva mi nevolno ked sa nenajem a som hladna , bolia ma krize , zajtra rano si spravim test druhy idem aj ku doktorovi zajtra o 11 : 00 hod tak som zvedava co mi povie co si myslite vy mozem byt vtom ? ci to moze byt nieco ine

milluska
30. jún 2015

Ahojte, som vo zvlastnej situacii... Bola som tehotna, ale v 7tt dietatko prestalo zit a tak mi v 10tt robili po zisteni MA kyret, to bolo 12.6. Asi tak tyzden desat dni potom sme s mm mali nechraneny sex, s tym ze vsak aj tak ovu este asi neprebehla... (cielene sme sa nechceli snazit)... No a teraz som 19dc (od zakroku) a teda teoret 9-10dpo, ak by prebehla v case sexikovania a dnes som si urobila test, bo sa divne citim a vysiel duch... 😕 HCG som mala dva dni po zakroku nulove... Myslite, ze by sa mohla stat takato extremna situacia, ze som otehu ani nie 2 tyzdne po cisteni??? Volala som aj gyn a vravela, ze sa mohlo zbytkove hcg este objavit, aj ked uz bola hodnota nula... Mam skusit ci zosilnie o par dni....

milluska
30. jún 2015

@sabina001 ahoj, kamaratka tiez bola tehu a ms mala normalnu... Ak ti silnie ciarka, podla mna si tehu 😵 Daj vediet ako dopadnes u dr 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre