Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

petribela
7. aug 2012

Vieš aj nad tým rozmýšlam, ale na čo sa budem zbytočne stresovať,,,viem čo je bolesť pri menzese zažila som ukrutné bolesti, takže pôrod si myslím zvládnem v poho....ja znesiem bolesť..inak to záleží od prachu citlivosti u človeka.Keď som sa pýtala kamošiek čo rodili povedali že dá sa to v poho vydržať,ale najlepší pocit je,keď prídeš s bábatkom z tej hnusnej nemocnice domov,,,,a ty sa bojíš?

d0m1nika
7. aug 2012

dobry den.
s priatelom sme mali pohlavny styk (aj s ochranou - durex extra safe a zaroven prerusovany cize nie do mna) a vsetko bolo ako obvykle.
avsak priblizne 8 dni po sa mi objavila menstruacia (zhodou okolnosti to bol aj 22. den mojho cyklu). menstruacia je trochu slabsia ako obvykle a trva uz 4ty den). posledny tyzden som sa vela fyzicky namahala a sportovala. necitim nijake vyrazne zmeny. nemam ani citlive prsia ani nevolnost ani zvyseny pocit unavy.
avsak velmi sa bojim, ze by som mohla byt tehotna, pretoze dietatko sme neplanovali.
robila som testy na 12. a 13. den od styku a oba negativne (citlivost 10mIU/mol)

velmi pekne dakujem za skoru odpoved. velmi sa bojim

sofinka333
7. aug 2012

@joannie co ja viem? a nerobila si ho 2x?

joannie
7. aug 2012

@sofinka333 robila som vcera dalsi, zas duch a mam silnu menstruaciu...takze vsetko same odchadza pravdepodobne....poucenie - netreba testovat pred MS

sofinka333
8. aug 2012

@joannie mozno ani neodchadza, ale ja osobne som uz skusila vela testov, a niektore testy ukazuju duchov vzdy, aj ked nie som tehotna... tak mozno mas len nekvalitny test. ja mam odskusany woman secret- tiez je 100%, ukaze presne ako to je, ked nie som , tak neukaze ani len naznak.....

klaudia001
8. aug 2012

Dievčatá, po akej dobe, ked mal príst menzeš a neprišiel ste si robily tehu testy ? a ktoré su že naj

joannie
8. aug 2012

@sofinka333 mne nikdy nijaky test ducha neukazal az teraz prvykrat a hned tri testy pred MS, tak som myslela ze MS nepride lebo som sa aj tak citila ze uz to mohlo vyjst..mala som aj priznaky..na 100 % sa tam nieco udialo ale hned to aj skoncilo..svoje telo poznam..ale boli pripady ze po silnej MS si urobili baby zas test a mali hrubsiu ciarku a bolo to tehotenstvo napriek MS..aj ked tomu velmi neverim, este raz testnem v piatok rano inym testom a ked tam nic nebude tak to dalej neriesim a ked bude silnejsia ciarka nahodou tak pojdem k lekarovi nech ma pozrie..

monika2606
8. aug 2012

@klaudia001 ja som si robila v ten deň ako som menzes čakala, bolo tam už slabučko vidieť čiarku, potom som si robila keď mi meškal 3 dni a to bola tiež ešte dosť slabá čiarka, potom si robila po 6. dňoch a to už bolo pekne vidno 🙂 a potom som si robila ešte jeden a na ten som sa u iba pozrela a už bol pozitívny 😀 a ja som mala z lekárne také ružové testy ale to neviem čo bolo zač,a potom som mala tuším pepino? 😖 nie som si istá ale myslím že som s nimi bola spokojná 😀

klaudia001
8. aug 2012

pepino 😀 ved to boli aj kedysi prezervatívy 😀 a mala si aj ty také špinenie v čase menzesu ? také nie krv, ale také hnedé bodky na nohavičkách ? nie vela , len pár

piacere
8. aug 2012

@klaudia001 najlepšie testy sú Mamatest, Clearblue, ViaMed...

piacere
8. aug 2012

Pepino bol kedysi kvalitný test... v poslednej dobe však duchuje jedna radosť... 🙄

kris1111
8. aug 2012

@adka12 Ahoj uz si bola u gynekologicky? Lebo aj ja som tak isto tehotna ako ty a este cakam....kym pojdem....

kris1111
8. aug 2012

@petribela Nie...presne mam nazor ako ty..... A este je to hlôavne o psychike a poviem si musim tak musim!!! hotovo...

adka12
autor
8. aug 2012

@kris1111 ahoj, ja idem nečakane v piatok, lebo mám silnú mykozu tak sa chcem poradit, či si nato niečo môžem dat. inak som objednaná na 20.8. tak neviem, či i zajtra urobi aj sono alebo ma len odbije. v piatok na dovču na týžden, takže musím ísť aby som niečo nezanedbala

kris1111
8. aug 2012

@adka12 ok, diky, aj ja sa chystam buduci tyden - koncom tyzdna tak.... iba som chcela vediet ci nejdem neskoro alebo skoro...

klaudia001
9. aug 2012

menzes mi mešká 5 den, druhu čiarku mám slabunku velmi, a mám také jemné špinenie, ale nie krv ale také hnedé, máte s tým niektorá skusenosti ?

milacik3
9. aug 2012

@klaudia001 no mne sa to iste stalo asi ako tebe....robila som si test pred MS...na 28 DC a mala som mat MS 29 DC...nasla som slabu ciarku, potom o 2 dni som zase robila stale bola slaba ....to mi bolo divne a este som aj spinila na hnedo...vedela som ze nieco je zle...tak som volala dok. isla som na kontrolu o dva dni aj krv mi brali - v ten den rano som zase mala slabu ciarku...zistili mi ze som mala v krvi 20 HCG co je dost malo na 32DC...vysadila som dufaston (ja ho musim brat) a dostala som MS ☹ tak neviem ci to odislo ....
Skus testnut neskor o 2-3 dni mozno tebe sa to nestane spini sa niekedy aj v case MS ked sa lepsie uchytuje vajicko ...to som niekde citala...

petribela
9. aug 2012

@kris1111
ale veď prežijeme hádam nie sme také padavky,,,ja som optimistický človek:o...teraz ideš kedy k lekárovi?ja až koncom augusta

klaudia001
9. aug 2012

@milacik3 , ja som dneska testovala prvý krát, a tá čiarka po 3 min je už silnejšia, je docela dobre viditeljá, ale pre istotu pojdem ku gyn., neužívam zatial žiadne lieky, len kys. listovu ale to je vitamín, tak uvidím

milacik3
9. aug 2012

@klaudia001 no tak asi ty nemas problemy....ja len pisem ake som mala ja skusenosti...lebo ja ak budem tehotna budem musiet brat lieky na udrzanie..lebo ja mam problemy...
ale tebe drzim palceky aby vsetko bolo v poriadku 🙂

marci2305
9. aug 2012

Prepáčte, že sa pletiem medzi Vaše debatky..., 😉 No ja som si včera robila test rapid, taký ružový, dočítala som sa, že nieje bohvieaký sploľahlivý, ale predsa mi ukázal jednu silnú a druhú slabšiu čiaročku. Mešká mi 5-tý deň menzes. Myslíte, že môžem byť tehotná? Alebo mám radšej ešte počkať a zájsť za lekárom?

klaudia001
9. aug 2012

@marci2305 to isté aj mne ukázal, tá druhá bola slabšia ale bola, a tiež mi mešká 5 den menzes

marci2305
9. aug 2012

@klaudia001 A ako to ideš riešiť,,,?
😉

klaudia001
9. aug 2012

@marci2305 no ved k lekárovi pojdem 🙂

marci2305
9. aug 2012

@klaudia001 😀 Jasné...Ja asi ešte počkám do pondelka..Len neviem či nevydržím, nechcem robiť paniku 😉 A možno už zajtra..?.. 😝 😝

kris1111
9. aug 2012

@petribela akurat som sa teraz bola pozriet ci nahodou ta moja nema dovolenku a prave na buduci tyzden ma ked som chcela sa tam stavit...tak som pockala a objednala ma na pondelok....tak idem pondelok ale urcite este nebude nic vidiet to je skoro...

kris1111
9. aug 2012

@marci2305 ak nemas menzes a mas test pozitivny si tehotna....alôe tak este pockaj a jasne ze chod k lekarke.

nika1368
9. aug 2012

Ahoj byby ja som vcera dostala ms pondelok a utorok som si robila testy a na oboch som mala ducha pri stlaceni bradavky mi vijde mlieko ci co to je 🙂 v utorok som mala hnede spinenie, ako vytok ale to predsa len nebolo take ,teraz mam normalne ms co si myslite? a pritom mam pocit ze som tehu a aj mi to vela ludi vravi ze tak vyzeram .......poradte prosim som velmi zufala lebo babo by som strasne chcella...

petribela
9. aug 2012

@kris1111
a to ťa lekárka neobjednáva automaticky keď si v ordinácii?veď hej to je ešte skoro,,prvý obrázok mám zo 7tt a babo bolo ako fazuľa uvidíš ako rýchlo bábatko rastie,,,naposledy na sone som bola 19tt a bábatko je už veliké ani na snímok sa už nezmestilo:o...ale je to sranda a teraz ako ma šťuchá v brušku:o...ale za tehotenstvo sa chodí asi len 4x na sono

marci2305
10. aug 2012

@kris1111 No asi to tak bude. 😉 Pri prvom som si totižto robila 2 testy a obidva mi vyšli negatívne a ja som bola už v 5 týždni...Tak tomu veľmi neverím..No dnes idem k lekárovi, tak budem vedieť čo a ako... 😉 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre