Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

veselamuska
14. júl 2015

Chcela by som sa spytat ci sa niektorej z Vas stalo, ze je vysli na tehotenskom teste 2 cierky jedna taka slabsia a zrazu to vyzera tak ze ako keby som dostala MS taku slabsiu, moze to byt aj pri tehotenstve MS? dakujem

mimif123
12. okt 2015

Ahojte, potrebujem radu. O sa snazime snazime pol roka a stale nic. Teraz mi mrcha a druha ciarka mi vysla taka ruzova. Som aj nachladnuta. Na meskanie sa nespolieham, lebo nikdy som nemala pravidelny cyklus. Az na posledne 3 mesiace, to som mala tak 33 plus minud den. Dnes je to 14 den co mi meskaju. Tyzden dozadu mi vysiel test negativny. Teraz som to skusila zase. Prva polka bola rozmazana, a druhu ciarku som pekne videla. Vobec som nepockala, a test som hodila do kosa. Ale nedalo mi to. Vytiahla som ho asi po 2 minutach, a to rozmazane sa dalo do takej slabej ciarky. Myslite ze to bolo tym, ze test nebol vodorovne? Bol hodeny skor zvisle.

katkakovac
12. okt 2015

@mimif123 to ako je test polozeny nie je rozhodujuce. Ja som mala rovnaku ciarku a je z toho tehotenstvo. Vyskusaj o den-dva znova a ak zosilnie, objednaj sa k lekatovi, lebo si tehotna 😉 drzim palce

mimif123
12. okt 2015
kajusa83
12. okt 2015

@mimif123 Tu nie je co riesit ale len blahozelat 🙂

kasiopeja01
12. okt 2015

Ano,urcite 🙂 , drzim palce 🙂

mimif123
12. okt 2015

Strasne by ma to potesilo. Len sa nechcem tesit zbytocne. Uz som si spravila tolko testov a za kazdym bolo len sklamanie. Tento som si odlozila so slovami, ze uz musi byt pozitivny! Spravila som si ho len preistotu. Som chora a lekarka mi predpisala silne antibiotika. Nechcela som riskovat. Teraz sa ale bojim ze test vysiel tak koli chorobe ☹

kajusa83
12. okt 2015

@mimif123 kvoli chorobe test nevide isto pozitivne.Rano si kludne zopakuj verim tomu ze vysledok bude rovnaky a mozes sa zacat pomaly tesit 🙂

janka28502850
7. nov 2015

Ahojte chcela by som sa spytat ked mam na tehotenskom teste vyraznu cervenu ciarku ci som tehotna alebo nie dakujem za info :D

ikapatkova99
29. dec 2015

🙂 🙂 6-7test bol pozitivni 🙂

ikapatkova99
29. dec 2015

Baby ked ste si robili testi a bol pozitivni tak ten test sa ukazuje gynecologicke

elfi1
29. dec 2015

@ikapatkova99 nie.ona sama vysetri a zisti.len pri objednavani povedz ze si si robila test a ze chces potvrdit tehotenstvo

ikapatkova99
29. dec 2015

@elfi1 dobre lebo ja sa tom moc dobre neviznam inac dakujem

dzanem
21. jan 2016

ahojte mala ste niektora druhu ciarku slabu tak ze len bocne obrysy a inak bez farbiva,resp. priesvitna?

nikasaj
22. jan 2016

Baby so mtu nova,poradte prosim,co si mam o tom mysliet,je tam slaba druha /alebo mi sibe

nikasaj
22. jan 2016
miriam11
22. jan 2016

Ja ju tam vidim, mala som to rovnako a teraz nam tu beha 1 a pol rocny chlapcek. Podla mna to vyslo. Skus este raz o 2 dni.

nikasaj
22. jan 2016

No spunum take hnede ale neboli ma vobec brusko.ta neviem ci so ci nie.snazime sa s manzelom uz 3roky

nikasaj
22. jan 2016

Pardon spinim

nikasaj
22. jan 2016

No asi nic z toho nebude,strasne zacalo boliet brucho a silnejsie sa spustila,teraz uz krv😢

lenivica
29. feb 2016

Ahojte baby, tak ako som mala minuly týžden utorok a piatok celkom pekný test, tak dnes som skúsila a tuším stráca na farbe, už tam skoro vôbec nevidno druhu čiarku. Hneď za tým som si urobila aj clearblue a tam bolo +1-2, takze pozitívny. Bolesti žiadne nemám. Mrcha ešte nedošla, ale ani ešte nemala, kedže mávam aj 40DC. Dnes som 37DC a ta skoro neviditeľná druha čiarka ma tak vyplasila, ze som radšej išla k doktorka a ona hovorí, ze neviem Vám tehotenstvo ani vylúčiť, ani potvrdiť, ale sliznicu máte vysoko, takze to môže byt tehu... No neviem, prečo potom slabne ta čiarka? Mám pocit, ze už ani prsia nemám take veľké ako minuly týžden, už ma ani toľko nebolia... Co si o tom myslite? Prikladám dnešnú fotku testu od najnovšie po najstaršie. Poslednú MS som dostala 24.1. A na 11DC som bola na kontrolu u gynky nakoľko som od 2DC brala clostilbegyt po dobu 5 dni. Na 11DC hovorila Gynka ze sa mame snažiť, vyzeralo to vtedy na ovulku a tak sme sa aj snažili...

abigael
1. mar 2016

@lenivica gratulujem

katkasofi
1. mar 2016

@lenivica mne týžden slabla čiarka a potom prišla ms... Všetky testy si robila ráno? Nepila si vodu pred testovaním? Sprav foto s testami pod sebou, mozno sa ti to len zdá...

lenivica
1. mar 2016

@katkasofi vsetky testy som si praveze robila poobede. no uvidim ci pride mrcha a ci aj potom budu testy pozitivne..
a bola si u lekara? co povedal? takze ziadne tehotenstvo sa potom nekonalo?

katkasofi
1. mar 2016

@lenivica rob testy ráno... Keď chceš porovnávať. Povedal ze sa neudržalo 😢 daj potom vediet, silno ti držím palčeky..

daseja
1. mar 2016

Ahojte vie mi niekto poradit?? Menzes mam dostat az v sobotu ale nedalo mi to a spravila som si test.ak ho nahnem vidim ciarku ale nema farbu tak neviem mate s tym skusenosti ci je to bezne pri negativnych testoch?? Dakujem vopred za radu 😉

karmela
1. mar 2016

@daseja po akom čase sa ti ta čiarka objavila?do 10 Minut či až po dlhšej dobe?Može to byť kanalik ked je bez farby alebo niečo značí.Skus testik zajtra pozajrtra ak bude viditelnejšia čiaročka tak znamena stupanie hcg aj to že sa v tebe rodi nový život 🙂

daseja
1. mar 2016

@karmela bolo to tam hned len bez farby a je to tam stale. Zajtra spravim hned rano. 😉

daseja
1. mar 2016

@karmela a kedy to je kanalik hned alebo casom??

andrejta
1. mar 2016

@daseja podla mna si tehoska 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre