Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

mici11
29. okt 2008

To je na sone tak vyznacene a znamena to 8 tyzden 4 den. Cize v sobotu som presne v 9 tt. 😉

pudo
29. okt 2008

a uz ti vedeli povedat aj orientacny datum porodu?

pudo
29. okt 2008

a dlho ste snazilkovali?

mici11
29. okt 2008

Ano povedali mi aj priblizny termin porodu. No my sme sa snazilkovali asi 4 roky, ale so mnou to bolo komplikovane. Mala som aj mimomaternicove, potom nejake operacie, potom, umele oplodnenie a nakoniec som ostala tehu prirodzene. Ale to je na dlhe pisanie 😝 . Ale snad uz bude vsetko OK 🙂 🙂 🙂

pudo
29. okt 2008

to pevne veriiiiiim, ze ano. tak potom supeeeeer gratulujem. to musi byt velka radost 😉

mici11
29. okt 2008

Ano to je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Drzim ti palceky a maj sa pekne 😉

nyya
29. okt 2008

mici11:drzim palcek 🙂 dufam ze vsetko dopadne dobre

mici11
29. okt 2008

nyya diky 🙂

kolienko
30. okt 2008

mici, tak to Ti gratulujem a držím palčeky, nech to dobre dopadne a o necelých 9 mesiacov dríš v náručí krásne babatinko.
my sa snažíme s manželom len od júna 2008 - doteraz nic.

inneska
30. okt 2008

ahojte bambulky... 😵

mici...tak potom super, že sa vám podarilo po tak strastiplnej ceste otehu, už to len dobojovať do úspešného konca 😵 budeme bojovať spolu , ja by som predbežne mala byť 5tt, k dr idem v utorok...

vladka...ano, zverejňovala som moj príbeh a tá fotka so slúchtkami je najobľúbenejšia a každému sa páči( na nej vyzerá fakt šťastný, že ho nič netrápi)aj tá redaktorka mala na výber asi z 5 fotiek a vybrala túto..

pudo...ja som si testík robila deň pred očakávanou MS a ukázal mi // a to bol asi najlacnejší z DMky(pepino), takže po 5 dňoch meškajúcej MS by sa //mali ukázať, ale zas je individuálne u každej jednej(aj podla toho, akú máš hladinu HCG)

a je fakt, že tehu príznaky sú ako predMS príznaky(ako písala mici), som sa tiež tak cítila...a potom také špecifické iba pre mňa príznaky som mala 😀 ) a podla tých som vedela, že som asi tehu...

kuspitka
30. okt 2008

Ahojte..prepacte ze sem idem ale chcem ti inneska veli zagratulovat dufam ze budes tehu...
kolienko ty si z TO???

inneska
30. okt 2008

ďakujem kuspitka 😵 aj ja dúfam....a tebe chcem popriať,aby si sa aj ty čoskoro dočkala // 😉

kuspitka
30. okt 2008

inneska ak boh da mozno pod stromcek idem na dalsie umele oplodnenie...
akedy budes vediet na 100°/.

inneska
30. okt 2008

na utorok ma dr objednal, tak mi hned zoberie krv a spraví sono...tak som zvedavá, pri prvom tehu som šla v 6tt prvýkrát k dr a bolo už Paťka krásne vidieť(ešte volal sestričku, nech sa ide pozrieť, že také jasné tehu v 6tt ešte nevidel 😀 )

kuspitka
30. okt 2008

inneska ja ti budem drzat velmi palce aby si bola tehu zasluzis si to velmi...a muz to uz vie???
inak do ilavi idem na laparku 😀

inneska
30. okt 2008

jasné, že vie 😉 dostal testík v pondelok ako darček k našemu prvému výročiu svadby 😵
a kedy ideš na tú laparku? v utorok tam ide kamoška(tiež na laparku), leží mi tam tehu kolegynka(tvrdne jej bruško ☹ ) a ešte aj mamina(tej brali celú maternicu) a ešte aj dalšia kamarátka, čo pred 2 dňami porodila...všetky sú tam teraz naraz(až na tú kamošku čo ide v utorok)

inneska
30. okt 2008

prášim z práce, ozvem sa neskor...papa 😵

kuspitka
30. okt 2008

inneska dobre moja..este neviem mrcha pride a potom dam ti vediet kedy ja pojdem stvrtok ale este neviem datum.....dobre tak papa..este napis ked budes mat cas

inneska
30. okt 2008

už som domaaa...tak ešte zajtra a víkendík...

aha, tak ok, daj vedieť....inak som z dubnice(v ponuke miest dubnica nebola, tak som dala najbližšie mesto a to je ilava, asi 6 km)...

kuspitka
30. okt 2008

tak to nemas daleko....co ma prides pozriet po laparke 😀

inneska
30. okt 2008

jasan, prisla by som...to budeš ležať pár dní a všetkých budeš mať daleko od seba, tak by som ťa aspoň ja prišla pozrieť 😉

kuspitka
30. okt 2008

inneska to by si bola zlata keby si maprisla pozriet..ved chcem ist vo stvrtok a potom pojdem ku nasim do nitry odtial

patusa
30. okt 2008

ahojte pridam sa k vam ak mozem. minuly mesiac sme sa zacali snazit. uz som to nevydrzala a urobila som si test asi 9 DPO a vysiel mi pozitivne ale druha ciarka sa zjavila az tak po pol hodine potom som si robila dalsie testy tie mi to tak isto vyslo ale som dostala menzes. sice o den skor ako som ho mala dostat to som nikdy tak nedostala a trval asi 4 alebo 5 dni taky ani slaby ani moc silny tak neviem ci som ci nie co myslite?

inneska
30. okt 2008

a ktorý štvrtok? budúci? lebo dnes je štvrtok 😉 a prečo ideš až do ilavy?? nedá sa ti to spraviť niekde blližšie? 😕

adka12
autor
30. okt 2008

Ahojte baby, tak ja som si robila aj dnes ráno test. Zase mi vyšiel pozitívny. Ale MS by som mala dostať piatok, sobota a dnes ma dosť bolí podbruško a mám taký pocit, že dostanem MS zajtra.
Už som z toho úplne zmätená 😅

inneska
30. okt 2008

adi ahoooj 😵 ked ti vyšiel pozitívny testík, tak budeš tehu...ja som mala tiež príznaky ako keby som mala dostať MS a som tehu(aspoň podla 5 testíkov)..MS proste nedorazila 😉 uvidíš, že MS odišla na dovolenku 😀

kuspitka
30. okt 2008

inneska to tam idem cez kamosku ona tam nma dobru znamu..ked pride mrcha budem vediet presne..

adka12
autor
30. okt 2008

To dúfam, ale čím sú spôsobované tie bolesti?
JA sa cítim fakt úplne ako pred MS. Bolia ma prsia, mám ich naliate, bolí ma v podbrušku, som unavená a teraz sa mi začala krútiť aj hlava posledné 3 dni - ale to je asi z počasia...
Fakt neviem, mám z toho blbý pocit - aj z tých testov.ň
Lebo som si robila 3 a tie mi vyšli pozitívne - Baby test od Interpharm s citlivosťou 25 a keď som si dnes urobila Modrú správu, tá bola negatívna - ale tá má citlivosť až 50 a vraj tehotnosť ukáže až po vynechaní MS, tak neviem ☹

kuspitka
30. okt 2008

uz aj na 3den po zahniezdeni embria

adka12
autor
30. okt 2008

Kuspitka čo sa má stať po zahniezdení

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre