Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kolienko
3. nov 2008

kámoška na to bola a ževraj to bolelo, no ale čo nespravíme pre krásneho drobca???? 😀 😀 😀

veď aj pôrod bolí, no nie???

oneri
3. nov 2008

z porodov mi je zle, asi omdlem 😀 😝 😖

inneska
3. nov 2008

babenky, pôrod je dosť fyzicky náročný, ale ked vám dajú do náručia vaše bábätko, tak si na tú bolesť ani nespomeniete...zažila som to, verte mi, potom je to ten najkrajší okamih...

kolienko
3. nov 2008

ineska a ty si ako na tom???? čakáš babo????

pôrod hm, to každý hovorí, ale ked ti bolesti auuuuuuuuuuuuuuu

inneska
3. nov 2008

kolienko...zajtra idem k dr, tak dúfam, že mi to potvrdí 😉 a mala som synčeka 😔 zomrel mi v auguste, ked mal 11 týždňov(ak chceš, kuk do albumu)

kolienko
3. nov 2008

inneska, tak takého krásneho anjelika ti Boh zobral do svojho nebíčka???? to mi je veľmi ľúto.....som si aj poplakala.....čo sa mu stalo??? teda ak chceš o tom hovoriť?

inneska
3. nov 2008

zrejme vedel, prečo si ho vyberá(má teraz toho najkrajšie anjelika zo všetkých) a utešujem sa tým, že zrejme bol Paťko príliš dobrý pre tento svet a preto musel odísť 😔
ak chceš vedieť, čo sa stalo klikni si na tento link
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=ActiveWe...

je tam celý môj príbeh...

kolienko
3. nov 2008

inneska, tak to je strašné......... ☹ je mi to veľmi ľúto a nemám slov.....
pomodlím sa za tvojho anjelika a neboj, čas je najlepší liek na všetko, raz sa dočkáš šťastíčka a budeš mať krásneho ďalšieho drobčeka, ktorý ti opetuje tvoju lásku a bude ťa zahrňať šťastím..........

kolienko
3. nov 2008

ozaj baby a čo je s Adka12-zakladatelka témy, neviete o nej niečo??? je tehu??

adka12
autor
3. nov 2008

Ahoj Kolienku, už som tu 😀
Ja vás čítkam v robote a doma píšem, lebo z roboty sa mi nedá...
Tak ja som si dnes naobed robila mamatest od firmy GS (dúfam, že o tomto tu všetci básnite, že je spolahlivý( a vyšli mi hneď dve čiarky 🙂
Meškajú mi tri dni, tak dúfam, že z toho niečo bude...
Ale stále ma pobolieva podbruško akoby som už už mala dostať mrchu...
A prsia strašne citlivé, ani dotknúť...
Vo štvrtok idem na krv k doktorke, tak držte palce, aby som bola tehulka 😀

inneska
3. nov 2008

aduš...tak to je supeer 😵 verím, že ti to dr potvrdí a budeme v tom spolu 😉

adka12
autor
3. nov 2008

Baby a ten mama test čo tu všetky ospevujete je od firmy GS a vola sa mamatest comfort?

inneska
3. nov 2008

tuším, že áno....krabička je biela a písané ružovým 🙂

adka12
autor
3. nov 2008

Ja mám ružovú krabičku a písané bielym 😀

inneska
3. nov 2008

alebo že by to bolo naopak???? 😀 ale určito to bude on a ked ti vyšli hned // tak môže byť krabička aj hráškovo modrá 😀

adka12
autor
3. nov 2008

😀 to máš pravdu. Testy ktoré som si robila pred tým mi neukázali hneď // ale za nejakú pol hodku, čiže akoby nič. Tak som ani nedúfala, ale na tomto boli hneď // behom minútky.
A myslíš, že sa môžu tieto testy mýliť? By som bola asi riadne sklamaná 😢

inneska
3. nov 2008

stať sa môže...ak by si bola nejaká nachladnutá, mohlo by to byť z toho...ale ja verím, že si tehu 😉 mne sa zatiaľ nestalo, že by mi zle ukázali...vždy pravdivo 🙂

adka12
autor
3. nov 2008

Inneska a teba tiež pobolieva podbruško? Lebo ja chodím každú chvilu na WC kukať, či som nedostala mrchu...

inneska
3. nov 2008

tehu má všetky príznaky ako mrcha 😠 😠 trochu pobolieva a sem tam pichne, ale za to môžu nejaké hormóny 😠 😠 neboj, bude to ok a budeš tehuľka ako vyšitá a v júli sa stretneme v pôrodnici 😀

oneri
3. nov 2008

adka12 gratulujem, podla mna si tiez tehula. 😀

adka12
autor
3. nov 2008

Oneri ďakujem, akurát som prišla domov a som príšerne unavená...
A strašne ma bolia a štípu prsia.
A kamoška mi dnes povedala, že som sa zmenila v tvári 😀

oneri
3. nov 2008

no je to jasne.. dalsia co nas snazilky opusta 😔

adka12
autor
3. nov 2008

Oneri ešte to neni isté a nechcem sa veľmi začať tešiť, lebo potom by som bola strašne sklamaná...
Oneri a vy sa ako dlho snažíte? Lebo my sme začali minulý mesiac. Som rada, lebo manžela som musela dlho lámať a teraz je z toho úplne hotový 😀
A rodičom to chceme povedať až na Vianoce. NEviem síce, či to dovtedy vydržíme a hlavne či to na mne nebude vidieť...

kolienko
4. nov 2008

Ahoj Adka12, tak to ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.......určite si tehu!!!!

Môžete byť s partnerom šťastní, že sa Vám to podarilo hned na prvý šup..... niektorí také šťastie nemajú, no ale treba optimisticky myslieť...... určite si tehu, ste aj s babom zdravunkaví a o 9 mesiačikov ho budeš držať v náručí...
Koľko máš rokov???
Aj mávaš nevolnosti, alebo niečo sa zmenilo odvtedy???

kolienko
4. nov 2008

baby, kde ste sa všetky podeli???? ani včera ste toho moc nenapísali!!!!
´Podostávali ste mrchy hnusné a teraz neni chuť na nič ☹ hm?? je to tak???
Hlavu hore, veď začína nový mesiac, nová ovulka-plodné dni a možno teraz sa to podarí!!!!! treba veriť!!!

Možno doteraz nebol ten správny čas, ktorý ešte len príde a celá tá radosť, ktorá súvisí s tým....... 😀

Prajem všetkým krásny deň 😀

oneri
4. nov 2008

kolienko to si vystihla, prisla mrcha a uz sem neni o com pisat.. ☹ mna furt picha v tom boku. 😠
aj tebe krasny dnik. 😉 idem si uvarit cajik

lucka33
4. nov 2008

mne už mrcha pomaly končí, tak sa už teším na ďalšie snažilkovanie 😉 Ale už bez tých "snažiacich" myšlienok, to potom vychádza presne naopak, ako človek chce 😵 Čo je to pár mesiacov snaženia oproti celému životu s milovaným a dieťatkom, že? 😉 Držím nám všetkým palčeky!

kolienko
4. nov 2008

Luci, to si krásne napísala, držím nám aj ja všetkým palčeky a prajem veľa síl do snažilkovania....mne mrška ešte nedorazila, no ale tá bolesť pŕs a brucha ju už približuje!!!!!! ☹ ☹ ☹

bola by som rada, keby sa to podarilo, by som Vám poslala vírus taký, že ani jedna by mu neunikla 🙂

síce aj Adka môže poslať, tá je určite tehu

radkatom
4. nov 2008

Ahojte babulky. Zistila som, že je lepšie sem chodiť cez deň, lebo večer tu nikoho nie je ☹ Ja mám už 4. deň hnusnú mrchu, takže so taká znechutená. Rozhodla som sa, že si začnem merať BT a kúpim si mikroskop na zistenie ovulacie. Máte s tým skúsenosť?

Adka12: Gratulujem, je to nádherné. Držím Vám palčeky 😀 😀 😀

Oneri: Zahchvíľku sa začneme zasa snažiť a opäť bude nádej. 😉 Mne zatiaľ vychádza ovu na 15teho -18teho, takže uvidíme, podľa testov a BT. Kedy ju očakávaš Ty?

oneri
4. nov 2008

Radka ahoj. ovulaciu? ja asi skor ako 15, sice teraz sa to posunulo, tak asi tiez 15, len ja neviem kedy ju mam, a ani nemam chut ju sledovat a skumat ako ty. a asi na teraz snazenie odkladame, bo sa vyskytli nejake sukromne problemy..
Vam zelam, nech ste cim skor tehu. inak som straaasne rada, ze som si nasla novu temu, kde mate podobne problemy, bo v mladych snazilkach, kam som chodila, uz boli viac tehule nez snazilky.. ste super baby, budem vas chodit kontrolovat, ci sa snazite a ako sa mate. ale v duchu snazilka ostavam, a buducna urcite..
radka, Teba dufam sponam raz aj osobne, ked sme v jednom meste 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre