Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

oneri
6. nov 2008

lucka ja neviem, len som dala to co som nasla.. 😖

oneri
6. nov 2008

radka inzerat bol zmazany..

radkatom
6. nov 2008

oneri: u mna podobne. Keby u mna v robote vedeli 😉

lucka33
6. nov 2008

oneri - niekedy mi to pripada tak, ze tieto gyn.poradne su take strasne teoreticke, ucebnicove, aj ked je urcite tazke odpovedat bez osobnej kontroly pacientky, ale tak urcite musia mat aj take pripady v praxi, kedy zena otehotnela aj inokedy ako v 14.DC, ved nie kazdy ma prave v strede cyklu ovulku, nie? Tak ako je mozne, ze niekto otehotnie tesne pred MS a potom este poslednu MS dostane a o nejake 2 tyzdne ma // ???? 😕

oneri
6. nov 2008

mne by vypli net 😠

radkatom
6. nov 2008

To je rýchlovka, este vcera tam bol. 😠 Asi to uz vsetko predala. Kazdopadne v lekarni ich bezproblemov mozete kupit.

lucka33
6. nov 2008

baby, tak s tym pracovanim - ja som dnes v praci nepohla ani prstom, cely den som na nete 🤐 Mne by ho hned odpojili, keby vedeli, aky vykon som dnes podala 😀

lucka33
6. nov 2008

radkatom - to su take ovu testy, co ich je viacej kusov v jednom baleni? Ked su take lacne... Alebo to predavala po kuse?

radkatom
6. nov 2008

za chvílku pridem... musim nieco urobiť 😠

kolienko
6. nov 2008

Ahoj Radka,ínzerát ból zmazaný, to má oneri pravdu...
Oneri, tak to som už dostačujúco domotaná s tej ovu, lebo ja 14-15 den nemávam žiadny výtok.... hm 😕

radka a ty si tie testy uz používala?? rozmýšlam, že si kúpim, ale kámoška čo robí v lekárni hovorila, že majú 2 ks po necelých 300Sk a to sa mi zdá málo testov za veľa peniažkov..... ale zase na druhej strane by asi nebolo zlé zistiť, kedy mám asi tak tu ovu, lebo ja to fakt neviem

kolienko
6. nov 2008

baby, ja nestíham, ste sa rozpísali nejako ...... to sa mi páči.... a som podobne na tom ako vy...nič som v práci nespravila a net by asi pošiel tiež, ak nie aj ja

oneri
6. nov 2008

rozmyslam na tym, ze take cigane, nechutne, spinave, tie tehotneju jedna radost a my nist 😠

lucka33
6. nov 2008

kolienko - to je iste, ze by sme poleteli spolu s netom 😀 Pred chvilou som nasla mojho sefa za mojim PC, a to som odbehla len na WC, ale nastastie len telefonoval z pevnej, ktora je na mojom stole, ale tak musel vidiet, ze mam otvoreneho modreho konika... 😝 Ale tak co uz, ale inak ten moj sef, nejaky je za posledny tyzden mily a kludny az sa cudujem, inokedy je taky troska inaksi, take trochu napatie je medzi nami... Mne vadi nieco na nom a asi aj jemu na mne...

kolienko
6. nov 2008

Luci, tak si vzdy koníka vypínaj, ked ideš od comp.- ja to tak robím a zatial nik na nič neprišiel hehehe

&oneri, to je dobrá otázka - s tými sigáňmi

inneska
6. nov 2008

ja si robotu spraviť musím, a skôr ako o 10 sa sem nedostanem...robím objednávky do výroby a na expedíciu na daný deň, tak keby som nesspravila, tak ma zožerú zaživa 😀

a volala som s dr, tak mám tehu na 100pro potvrdené 😵 (z krvných testov) a kontrola je 18.11. 😵

lucka33
6. nov 2008

kolienko - vzdy to tak robim, ze si vypnem net, ked odchadzam od pc, ale akurat teraz som nevypla, ze ved aj tak nikto nepride a ako na just rovno sef 😝

oneri - inak s tym cigankami mas pravdu, mna to tiez vie nastvat, ze taka spindura otehotnie ani nevie ako a kedy a zisti to v nejakom 5 mes. lebo si ani nevsimne, ze jej nepride MS...
A este k tomu mlade zaby 17-18 rocne, ktore sa len pozru na slipy a su tehotne! Jednu som taku vcera stretla, este pred par mesiacmi som ju vidavala v autobuse ako studentku strednej skoly, neviem, ci ma uz aj po maturitach a uz mala pekne brusko!!! Sakra! To ma vie vytocit, ale nielen kvoli sebe, ale hlavne kvoli dievcatam, ktore sa uz niekolko mesiacov/rokov snazia a takym sa to nepodari. Ale to je asi preto, ze ciganky a pubertacky si nic nerataju, nic nemeraju, nezapisuju a kaslu na to, tak sa im to podari...

kolienko
6. nov 2008

Luci, to vie vytočiť asi každého....

Idem domkov, dačo na mna lezie, tak sa idem vypotiť...majte sa krásne a popíšte veľa toho, nech mám čo zajtra ráno v práci čítať.... pa

inneska
6. nov 2008

tak papa kolienko, pekne sa vylieč, nech nás nenakazíš 😀 a treba sa potiť telo na telo, to zaberá najviac 😉

lucka33
6. nov 2008

ahoj kolienko, vylieč sa, ja mám tuto vedľa takú kolegyňu, tak dúfam, že ma nenakazí bosorka jedna, ona ide bud. tyzden do egypta, tak tam sa dá do poriadku pri morskom vzduchu, ale ja v suchom vzduchu kancelarie už ťažšie...

oneri
6. nov 2008

lucka 😀 smiech, ze sa iba pozru na slipy haaa haa, to je dobre.
uz neviem dockat, kedy ja pojdem domov.. 😖 😒

lucka33
6. nov 2008

oneri - no ale nie je to tak??? mne to tak pripada, ze sa len pozru a uz to maju, ved ako sa mozu tak spravne trafit do plodnych dni?! 😲 Kolke sa tu snazia pocas celeho cyklu aj MS a nic...

pudo
6. nov 2008

inneska - supis, teda oficialne gratulujem k oficialnemu vysledku 😉
babule a s tym netom fakt opatrne, mne sa zdalo, ze v robote nieco sipia, aj ked som mala iba otvorene stranky (aj ked ich nik nevidel) a nebola som nalogovana. ktory zamestnavatel je dnes taky humanny, ze chce mat co najviac tehuliek a maminiek doma?????
takze len tutlat, a potom to na nich vybalit s oficialnym papierom od gyn. a mozu vam...... 😉

lucinka1104
6. nov 2008

gratulujem adke aj ines krásne tehulkovanie

inneska
6. nov 2008

ďakujem pudo, lucinka...

pudo...my sme korejská firma, ale IT oddelenie(a skoro všetky oddelenie) zastupujú slováci a my držíme spolu, tak keby niečo, najskôr upozornia... 🙂
a momentálne sa nechystám to niekomu vravieť, že som tehu(vie to len kolegynka, ktorá je na PN-je tiež tehu 5 mesiac, ale jej tvrdlo bruško, tak šla do nemocky, ale už je doma) a potom to ešte poviem môjmu šéfovi(trochu neskor,asi začiatkom decembra), nech sa pripraví na to, že pôjdem preč 😀 on je v poho, predtým sme boli kolegovia a je tak starý ako ja 😉

lucka...máš pravdu, cigane ani nechcú deti a najú ich ako nas...ých, a potom sa o ne ani nestarajú 😠 😠 a len sa sťažujú, akí sú oni chudáci, vždy ma vedia riadne vytočiť 😠

oneri
6. nov 2008

pomaly idem dom, neviem ci sa vecer stavim, tak zatim papa

adka12
autor
6. nov 2008

Ahojte baby, tak ja som bola dnes u doktorky. Tehotenstvo mi nepotrvdila na 100%, lebo vraj je ešte skoro, že to bude vidieť až v 6tt, tak ma objednala o 14 dní na kontrolu.
Jediné, čo ma momentálne straší je bolesť v podbrušku...
Bojím sa, aby som o to bábo neprišla ☹
Inneska ty mávaš tiež také bolesti?

inneska
6. nov 2008

ja sa tiež chystám domov a potom asi rovno do postele 😀

adka..ja bolesti nemám, mala som len také mrchovské bolesti, ale tie už prešli 🙂 a brala ti dr aj krv? a mysli pozitívne , jo? bolesti môžeš mať aj z toho, že sa ti začali vytvárať nové hormóny a bolí to...neboj , bude dobre 🙂 don´t worry, be happy 😉

adka12
autor
6. nov 2008

Krv mi zatiaľ nebrala, to všetko urobí o dva týždne.
A mala si aj nejak výtok? Lebo ja som mala pred včerom taký slabo hnedý a dnes ma zase bolí brucho a zase ten výtok.
Nemôže to byť aj z vyčerpania? Dnes som dosť mala vybavovačiek, tak som si teraz ľahla a oddychujem...
A u teba to ako prebiehalo u doktora a tak...

babullka1
6. nov 2008

Ahojte,aj ja som dnes volala dokymu a myslela ze ma objedna az tak neskor..a ze hned mam dojst,tak ma kukol,ukazala som mu vsetky 4testy,spytal sa ma na priznaky a spravil mi sono a neuverite ale je tam 2mm velka bodecka🙂aj mi ju vytlacil.buduci piatok mame prist znova ci sa pekne vyvyjame🙂tak sa troska bojim,probl.je v tom ze robim somelierku a degustujem vina,teda musim.tak neviem ako v robote

radkatom
6. nov 2008

babullka: Jééééééééééééééj, to je super. 😅 GRATULUJEM. Drzte sa a davaj si velky pozor. Teším sa s Tebou. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre