Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

pudo
30. okt 2008

taky! , ech uz nejak na mna ide unava

anuska83
30. okt 2008

Vsak toho sa bojim my sme to asi spachali po jednej oslave u nich doma ....a my aj cigaretky..on dost ja len sem tam...ale neviem cim to je uz ma asi tyzden vobec nebavia cigarety...nemam dako chut...no zostava mi len cakat a nervacit...ja dost stresujem so vsetkym..akosi si neviem seba predstavit ako maminku..aj ked moj bude uzasny ocinko...idem spinkat....a nech uz pridu tie kramy alebo nech nepridu...uvidime...drz mi palce..aj ja tebe zelam hlavne vela zdravia a ozvi sa ...som zvedava ako sa to bude dalej u vas vyvijat...

pudo
30. okt 2008

urcite sa ozvrm, dobru noc.

kolienko
31. okt 2008

Ahoj kuspitka - áno som z okresu To

Baby nejako ste sa rozpísali, som normálne zírala dnes ráno v práci.
Tak mňa tu tie vaše príhody a historky, ktoré som čítala na modrom koníkovi tak navnadili, že som si kúpila tehu test a že spravím si dnes, alebo v sobotu -- prd- už včera pošiel a nič 😢 bola tam len jedna čiarka ☹ aj bruško ma pobolieva ako pred MS a v nedelu ju mám dostať.......
tak som dúfala, že tentokrát sa to podarí a zase nič, až mi bolo doplaču.manžel ma síce hrešil, lebo sme to skúšali v nedeľu a včera bol len 4 den, že to mi aj tak neukáže, škoda testu, no ale on odisiel z izby ja uchopila test a rovno na WC.......

Viete čo je na tom najhoršie, že taraz ako som sa začala tak viac pozorovať, tak som zistila, že neviem presne ani kedy mam ovu........sledujem tie výtoky, ale stále na jedno kopyto
mici, pudo - gratulujem Vám, nech Vám to vyjde

oneri
31. okt 2008

mne mala mrcha dorazit vcera, miesto toho ma uz par dni picha raz nalavo raz napravo akoby vo vajecnikoch.
prestalo mi chutit jest, nafukuje ma. inak som velky jedak hlavne pred mrchou. to aj v noci chodim vyzierat chladnicku. obcas ma boli brusko ako na menzes, a furt nic. testovat sa bojim. skusim zajtra rano. mam mamatest. a smrdeli mi vajicka.

anuska83
31. okt 2008

Ja neviem ...mne este nemeska tak za tyzden mam dostat....a neviem co so sebou...brucho ma boli stale, tak divne neurito..take tlaky alebo co, a mam divne prsia bolia a svrbia ma bradavky, a mam ich take plnsie alebo co....vobec neviem v tomto som dost neskusena, este sme sa nikdy nesnazili, len teraz 1. krat, ale bolo to 2 dni pred zaciatkom plodnych dni...baby radte.... 🙄 🙄

oneri
31. okt 2008

anuska, este netestuj, pockaj aspon tyzden. ja som tiez netrpezliva, ale prekonala som sa a netestovala dopredu. treba sa zamestnat mat povinnosti a clovek potom na to tak nemysli.
juuj tesim sa uz na zajtra ako testnem drzkajte palce 😀

anuska83
31. okt 2008

To mi potom asi veris ake nervy mam...bojim sa aby som nezanedbala daky zapal alebo co....ako to je..moze zena otehotniet aj mimo plodnych dni...ked ja ani neviem kedy ich presne mam... ☹

lucinka1104
31. okt 2008

Gratulujem Ineske, pudo a všetkým novým tehulkám.
Mne vyšlo veľa tešstou so slabou / a nebola som, no vtedy nikdy nesilnela, takže ak silnie určite ste tehu. 😵

oneri
31. okt 2008

anuska ak nevies kedy presne mas plodne dni, tak si potom mohla otehotniet kedykolvek, ani ja presne neviem kedy ich mam, dokonca zena moze mat dvakrat plodne dni, ak sa uvolni vajicko z oboch vajecnikov.

anuska83
31. okt 2008

ja neviem..mne menzes dost skace..cyklus mam taky 27 az 31 dni...

kolienko
31. okt 2008

anuska83 aj ja mám taký cyklus dokonca minule som mala az 37 dní .......
neviem či som to doteraz nemávala, ale ja som sa nikdy tak nesledovala, dokonca ani MS som si neznačila, len som vedela, teraz približne mám dostať....
a ty si mala // kolko dní po oplodnení?

anuska83
31. okt 2008

ja som mala tak 1 a pol ciarky...druhu slabucku..taky tienik...ale este mam asi tyzden do kramov...tak to bolo asi skoro...chcem si robit dalsi ale este pockam...my sme s priatelom boli spolu 19. a 20. oktobra...a vtedy si myslim ze by sa to mohlo stat, v oktobri som mala menzes 11. okt. a mne trva len tak 3- 4 dni...ja neviem kedy mam plodne dni..lebo v septembri som mala zas 15. sept..menzes...mam v tom chaos...my sa s mojim dako nesnazime...len si nedavame pozor..a boli by sme radi keby bolo...

kolienko
31. okt 2008

tak to je super že to beriete tak.
My sme s manželom stále odkladali, ešte nie až o rok....... potom sme začali stavať dom a len sa to oddialovalo, ked bude to, alebo ono hotové tak potom.Raz sme skúsili len tak v lete, že oprobujeme a od tedy stále a vždy nechránený sex a stále nič.

mám 27 a Mangel 30 ---- začínam byť chvíľami nervozna a tiež neviem presne kedy mám plodné dni.
už si skúšala ovu testy???

anuska83
31. okt 2008

nie vobec...ja som sa este nad babom velmi nezamyslala..to len moj ma tak nahovaral...ja som mala teraz 25 a moj ma 32 on velmi chce a najradsej by dvojicky...ty si bola aj na nejakych vysetreniach alebo co? malo by sa chodit ked sa zena chce zacat snazit?

kolienko
31. okt 2008

nie nebola som, lekárka mi povedala, že som v poriadku a aj na preventívky chodím pravidelne a všetko je ok. Antikonc. som nebrala......
Ked sa nám to nepodarí do konca roka (6 mes.) tak pak pôjdem.
Mávala som často plesne ale aj to mám už vyliečené, tak neviem prečo sa nedarí.

to by bolo , že dvojička, vieš si predstaviť tie starosti s nimi????? mne by jedno úplne stačilo.

anuska83
31. okt 2008

ved aj mne...aj to neviem ci by som zvladla...to moj vymysla...zboznuje deti a sniva o futbalovej 11- ke... 😀 teplotu si merias? ja som zacala tento tyzden a asi mi stupla...vcera bolo 37,1 a dnes 37, 2 nevies co to znamena...? bojim sa zapalu...podbrusko ma boli aj tie prsia, ale inak sa citim normalne...

oneri
31. okt 2008

ta teplota ma vraj tendenciu stupat pri tehu 😀 pred menzesom zase klesat, ale nie je to pravidlo

anuska83
31. okt 2008

ja neviem..som dost vystrasena..lebo to bolo neplanovane...ale ak tak potesi...ja mam tyzden pred kramami...ale divne pocity..nikdy mi takto nebolo...

oneri
31. okt 2008

neplanovane mas najlepsie.. vzdy som po tom tuzila, no nepodarilo sa ☹

kolienko
31. okt 2008

anuska83 ja som si teplotu nemerala nikdy, asi by som to nevedela, nič o tom neviem.

Aj ja sa cítim blbo, ale to mám z tých mojích namýšlaní a kúmani samu saba.......
ved aj tak bruško boli , prsia este nie, ale posledné 2 mesiace pred mrškou ma boleli veeeeeeľmi veľa ako nikdy... neviem, možno som bola aj tehu, len sa to neudržalo.... testy si často nerobím

oneri, vieš niečo o bazalnej teplote???? ty si merás??

anuska83
31. okt 2008

Hej..len priatel je vo svedsku pracovne a pride az 15 dec. tak mam stresy...a odkedy ma ta teplota tendenciu stupat? nemoze to byt zapal, ked citim take tlaky okolo vajecnikov?

kolienko
31. okt 2008

nemaj stresyyyy, ved sa nic nedeje ked si aj tehu.... no čo, bude malé drobenko...... budes mať radosť uvidíš. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oneri
31. okt 2008

ja som si nemerala teplotu, iba raz dva krat.. ale nie pravidelne. nemam cas, ani sa mi nechce, alebo by som zabudala.. ked sa chces o tom dozvediet viac, tak si tu na koniku najdi, urcite tu je taka tema..
baby aj ste vyhadzane? ja mam vela pupakov

kolienko
31. okt 2008

oneri, tak ozaj na to som zabudla....... vzdy mám 2-3 papáčiky po MS a teraz mám pred.......
oneri asi som mimo, ale ty si tehu, alebo ešte nevieš????

oneri
31. okt 2008

kolienko vidis to, aj to moze byt priznak.
ja este neviem, ci som. nechcem si namyslat, a byt opat sklamana. testujem zajtra rano. kazdu chvilu mam pocit na mrchu, mokro dole, ale fut nic. to natahovanie je najhorsie. ale jedna kocka mi vcera pisala, ona to mala presna ako ja, nafukovanie, zle travenie, pichanie v boku, nechut k sladkemu, ale testy jej nic neukazovali, aj ked jej mrcha meskala. a na koniec bola tehu.

oneri
31. okt 2008

a preco by sa mi to nemalo podarit, myslim pozitivne, podarilo a basta!

kolienko
31. okt 2008

Oneri, vidíš, takto by sme mali všetky myslieť - poyitívne......

ale ja mám pocit, akoby mala ozaj doraziť mrska a tie krče čo mám chvílami, tak to nič iné nemôže byť.......

Dúfam ale, že aspom tebe sa to podarilo

oneri
31. okt 2008

kolienko, ale ved priznaky tehu su uplne tie iste ako priznaky mrchy, uz som tu toho nacitala.. co baby popisali, ze sa nedaju moc rozoznat. takze mas nadej aj ty!!! 😀
baby supnite si nejaku foto 😕

oneri
31. okt 2008

kolienko- inak dakujem. a ja zase dufam, ze aj Tebe sa to podarilo. a stretneme sa v spolocnom termine v julovkach2009, a este 9mesiacov budeme preberat nase problemy OK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre