Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

mirip
5. nov 2008

a z oriflame sa ti nič nepáči oneri? 😉

oneri
5. nov 2008

ani moc nie a ty mirip si na tom ako?

inneska
5. nov 2008

ja to tu pomaly zabalím...myslím v robote 😀 a idem domov...tak večer sa ešte ukážem 😉 papa

babullka1
5. nov 2008

radkatom zajtra volam dokymu,dam vedet

oneri
5. nov 2008

haloo je tu niekto?
🙂 kto by tu jedol?

mirip
5. nov 2008

ja som ti odpovedala IPčkom

lucka33
5. nov 2008

ahoj Oneri 😉 Ja som sa uz najedla - sardinky s cibulou 😀 A teraz mozem cakat draheho 😀 A este popijam alchemilku 😉

oneri
5. nov 2008

ahoj luci. no a potom na neho dychni, odpadne hihi 😀 😀
aj si ju cukris? myslim alchemilku ako cajik?

lucka33
5. nov 2008

😀 privitam ho prijemnym dychom a bozkom 😀 No ten bude rad 😀
Ja si bylinkove caje vobec necukrim, len ovocne a cierny a samozrejme kavu s mliekom, to je skor take sladucke kakavko ako kava 😀
Neviem sa dockat draheho, konci mi dnes MS, tak chcem skusit hned po MS, ci nam to nevyjde 😖 Ale tak nielen kvoli tomu 😉

oneri
5. nov 2008

tak nech si da aj on cibulku a bude mu to jedno.. 😀
ja vcera vecer: hovorim priatelovi /nazvyme ho ibrahym/ 😀 venovane ibimu: a potom prrrrd som si taku strelila 😀 😀 rehooot

adka12
autor
5. nov 2008

Ahojte babulky, tak ja som to nevydržala a ešte teraz večer som si robila mama test. A poviem vám, tá druhá čiarka je už riadna čiarisko 😀
Som rada, zajtra idem ráno na krv k doktorke tak držte palčeky.
No a už sa pri mne začínajú prejavovať nevoľnosti. Včera večer som zaspala a o pol hodinu som sa zobudila nato, že mi je na zvracanie a oblieva ma studený pot. A to nehovorím o tom, že som sa cítila ako tesne pred odpadnutím... Ešteže som ležala 😀
A vy čo nové babule? Za chvilu vam začnú plodné dni tak sup sa do prace...
Ineska a ty ako? Ziadne problémy a príznaky?

radkatom
5. nov 2008

Čaute babky. Ako tehulkujete, snažilkujete a mrchujete? Ja dúfam, že už mrcha skončí lebo je tento mesiac hrozna. Je mi zle a ... veď to poznate.

adka: gratulujem a drzkam palceky. 😀 V ktorm tt si?

oneri: a my dve čo? Všetky babule píšu, že sú tehu 😢 . Už aby to bolo!!!

blondy12
5. nov 2008

ahojte babenky,

mam na Vas prosbu, neviem co si mam o tom mysliet, asi pred troma tyzdnami sme sa s priatelom snazili o babo,a potom odisiel na sluzobku prave na tri tyzdne, ale, aby som sa dostala k mojmu problemu, asi o 8dni ( cyklus trval 26dni) MS, ale bola dost silna, urobila som si tehotentsky test,a nic, ale mam vzdy bolesti brucha, praveze nemam take tehotentske priznaky ako je bolenie bradaviek,len ma boli brucho a mozno teraz aj mam pocas dna zmeny tlaku, co u mna nie je casto (ale moze to byt aj pocasim), alebo mi pride na chvilu zle, ale nie je to az take, ze by som mala z toho vracat, a vcera rano po zobudeni som si urobila test, no a ukazal mi velmi slabu ciarocku,myslite, ze by mohlo byt aby som bola tehotna?je to treti tyzden,myslite, ze by este neukazoval test pritomnost HCG?alebo po troch tyzdnoch by bola este taka slaba?mam ist za gynekologom?alebo pockat este?a kolko mam cakat?

no ked som si urobila test dnes tak mi vysla iba /, co to moze znamenat?ze nie som?alebo mam skusit este zajtra?alebo az o dva dni?a mozem byt tehotna?alebo nie?uz fakt neviem , alebo mam ist za doktorkou na krvne testy?

dakujem Vam za radu

radkatom
5. nov 2008

ahoj blondy, aké si si robila testy (myslím značku). Niektoré su citlivejšie ako iné... Mohla si mať aj moč zriedený tekutinami a preto nezachytil HCG. Mohlo sa stať, že bol test chybný. Ešte by som sa chcela opýtať, za akú dobu sa objavila tá druhá /. Ja by som si určite spravila ešte ďalší test z ranného moča. Ešte jedna vec. Tá menštruácia bola normálna, alebo sa Ti niečo nezdalo (ako napr., že bola slabá alebo trvala krátko )...

blondy12
5. nov 2008

ahoj radkatom:

no ta menstruacia sa mi objavilo vlastne skoro presne 26dnovy cyklus som mala,co u mna je dost divne,ale bolo to iba8dni po to co sme sa snazili a kedze moj drahy mi odisiel prave na tri tyzdne na sluzobku tak uz nic ine nebolo,a hlavne bolo to v case kedy som mohla mat ovulacne dni,ako nemeriam si to nijako ale bolo to priblizne v tom rozmedzi,no a ta slaba ciarka sa objavila tak po 3minutach,a a vydrzala tam az do vecera(to som neverila),ale nevymyslela som si ju,no ked som si to robila dnes a bol to ten isty test,ta ista znacka,no mala som nejaky ako Best 2 alebo tak nejak praveze som dnes vyhodila ten obal,no kupila som si mamatest tak snad,pocula som ze je najlepsi,a praveze som nepila predtym ako som si urobila test,rano som vstala a sla som na to 🙂 , no a co sa tyka tej menstruacie bola normalna,praveze bola prilis silna,lenze ja este len asi4mesiace neberiem tabletky tak to moze byt aj upravovanim cyklu,no fakt neviem co robit,lebo doteraz sa mi este ani raz neobjavila ziadna ani slaba ciarka,tak uz som myslela ze sa dnes objavi znova a ona nic ☹

kolienko
6. nov 2008

Ahoj Blondy, nechcem Ti ničiť nádej, ale myslím si, že si neni tehu, hoc by som si želala aby si bola....aspom by pribudla k nám nová tehulka 😅

radkatom vy sa koľko snažíte?
mne mrcha ešte nedorazila - mešká 4 dni ale bruško bolí kvalitne!!!
už aby bolo po tom a znovu by som sa mohla snažilkovať..

oneri
6. nov 2008

dobre ranecko! vybuvane? ja ne..
blondy, ako napisala kolienko, nebud smutna,tiez si skor myslim, ze tehu nie si, to sa ti zrejme cyklus upravuje..
ale vselico sa deje na svete, aj to, ze zena ma menstr. a je tehu. aj to, ze moze byt tehu a vyplavy sa to menst. lebo sa nestihlo zahniezdit.. ☹

oneri
6. nov 2008

radkatom, citim v kostiach, ze Ty ma urcite predbehenes v tehu. 😉

kolienko
6. nov 2008

oneri, len to nie..... hádam sa nebudeme predbehovať!!!!
🙂 veď nie sme na pretekoch, možno si budeme predávať štafetu, ako tu už niekto písal 😀 😀
viem, že určite by to aj mna mrzelo, keby ste všetky otehotneli, len ja nie, ale asi to tak príroda chce...

oneri
6. nov 2008

kolienko asi som to pisala ja s tou stafetou 🙂 co blaznis? ty budes skor tehotna jak ja.. aj vsetky ostatne. za par mesiacov,ked budete mat velke brusiska sa budete na tom, co ste tu popisali iba rehotat.

kolienko
6. nov 2008

Nebudem ťa tu presviedčať o tom, kto bude kedy tehotný.... je to fakt na osude...možno otehotnieš ty, ked to budeš najmenej čakať 😀 😀 😀 jaj bodaj by si bola už tehu, potom by som sa ti zasmiala a povedala by som ti, že som mala pravdu!!! 🙂

Adka ozo, napíš potom čo ti povadal doki

oneri
6. nov 2008

nie nie kolienko bodaj by si bola ty prva, po starsom sa ide do mlyna...

kolienko
6. nov 2008

Tak to si napísala pekne, ale aj tak to bude tak ako si to príroda zariadi hehehe

kolienko
6. nov 2008

baby, čo myslíte, mohla by som mať teraz uvu??? ja so z tých mojích výtokov celá popletená.... mrcha mala prísť 02-11-2008 tj.28 DC, ale mne chodí vždy neskôr aj po 37 DC... Mám taký naťahovací výtok, dosť silnejší a vždy pred mrchou ho mávam...
Aj chut na sex je vždy silnejšia... čo myslíte, môže to byť ovu?? ale potom nechápem, ako by som mohla oteho.ked mrcha je na ceste, kedy sa vajíčko uhnizdí???

oneri
6. nov 2008

ta fotka je super, ta macka nema chybu, to je kde? 😉

kolienko
6. nov 2008

myslela som OVU, už neviem ani čo píšem,... snažím sa to rýchlo načarbať, aby ma nik v práci neodhalil a potom to tak vyzerá 😎

oneri
6. nov 2008

vsetko je mozne. ja mam pocas mrchy chut snad najvacsiu, ale tiez ako sa tam daco udrzi, ked este krvacam?

oneri
6. nov 2008

kolienko

toto mi napisala jedna kocka >ten bryndzovy hlien byva pred mrchou. pokial nesmrdi nie je zlty alebo hnedasty
je to v poriadku. znamena to ze uz nie si plodna a spermie nemaju sancu na oplodnenie.

kolienko
6. nov 2008

oneri, vidieť, že sme ešte len začiatočníčky, ale ja to fakt nechápem.... veď keď už budem zachvíľu krvácať a vajíčko na ceste von sa kedy môže oplodniť??? aj ja mávam najväčšiu chuť pred a cez krámy....a nehovoriac o tom kedz sa má uhniezdiť

je tu niekto kto nám to vysvetlí???? hallóoooo

Oneri:foto je z dovolenky 😎 🙂 máš to v IP

oneri
6. nov 2008

tak na tieto otazky by nam vedel odpovedat gyndos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre