Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

nena88
11. mar 2016

Dnes ráno začal som krvácať ale nie je to ako obyčajná menstruacia ale taká hnedo krvava viete povedať či to mohol byť potrat silné horucky závraty pichanie v podbrusku

nena88
11. mar 2016

Tak idem o lekárky mala som mimomaternicove tehotenstvo😞

alja20
11. mar 2016

@nena88 ahoj to ma mrzi,drzim palce na skore zotavenie a coskore tehulkovanie ,nevzdavaj sa cesta niekedy byva trnista ale stoji za to trapenie na konci mas vytuzeny ciel a babenko v naruci 🙂

zuzkastbrlv
16. nov 2016

Ahojte. Chcem sa spýtať.. Vidíte to aj vy?? Je to totiž neplánovane a nečakane tak som trochu v šoku...... Ďakujem za reakcie...

sibalka21
16. nov 2016

@zuzkastbrlv Mas dostatosne silne ciarky nato, aby si sa musela pytat

zuzkastbrlv
16. nov 2016

@sibalka21 ja viem veď aj ja ich vidím ale nečakali/a sme to takže.. Viem ze zbytočná otázka ale chcela som to len s niekým iným prebrať..

zuzkastbrlv
16. nov 2016

@adka12 aj mne test ukázal druhú čiarku veľmi slabú ale je tam. Takže piatok idem k doktorovi

milagrosss20
16. nov 2016

@zuzkastbrlv och aj ja chcem nečakane a neplánované.... ☹ a teste sa 🙂 je to krásny dar 🙂

ria1989
24. feb 2017

Ahoj baby chcem radu co myslíte som ???

ikonica
24. feb 2017

@ria1989 nieco sa tam zacina crtat len je ta ciarka nejak nedokoncena ci co.. aky je to test? hod to do temy duch na teste, tam to to zhodnotia 😉

mdanka
27. feb 2017

Ahojte...myslite ze je nieco vidiet?? Hmm ...test je robeny 12 dpo...MS by som mala dostat zajtra rano tak uvidime

enny123
24. mar 2017

Ahojte dievcata a zeny. Chcem sa opytat ci tam nieco vidite. Ja tam vidim obrys ...len som dala dole to skole tam lebo fotak to nechcel zobrat. Pobolieva ma v pra o...taky tupy tlak akoby tam dal niekto kamen taky mensi...tlak sa stupnuje ku veceru. Tento tlak uz poznam lebo raz som bola uz tehu ale skoncilo to inak. Menzes mi meska 3 dni.

ria1989
12. apr 2017

@enny123 vidím tam niečo

matulka537
12. apr 2017

@enny123 aj ja tam niečo vidim 🙂

enny123
17. apr 2017

@matulka537 ale nic z toho

ria1989
18. apr 2017

Dievčence pozrite a pochvili bud zmizne alebo ostane slaba

lienkalienocka1982
29. júl 2017

Ahojte baby...prosim vas pomôžte mi...vidite tam niečo????
Mám spiralu (mirenu) už skoro 4 rok. Mrcha nieje pravidelna, bolia ma prsia, včera bolesti v podbrusku, dnes toto...len nie som ista....uz mam 2 deti,toto by bolo prekvapenie a radosť ... pomôžte mi prosím...dakijem vopred

sonkaxxx
29. júl 2017

Ja tam nic nevidim skus zase o 2dni z ranneho mocu 😉

lienkalienocka1982
29. júl 2017

@sonkaxxx dakujem pekne...teraz to nevidno.na fotke to nevidno ale nazivo vidno... :/ ale skusim rano o 2 dni..

baby24
24. aug 2017

Baby je tu niekto kto by mi poradil?

zuzka1120
7. okt 2017

Ahojte, prosím poradíte mi? 🙏💓 čo to je za druhú divnú čiarku na teste?
Je to pepino test ktorý vraj kanáliky neukazuje a vlastne na druhom teste ho ani nevidno.
Spodný test je z pred dvoch dní a vrchný z dnešného ranného moču.
Menštruácia mi dosť mešká, dnes mám 51den cyklu.

biann
7. dec 2017

Ahojte žienky.. Potrebovala by som poradiť.. mrcha mi meškala týždeň, čo sa mi nestáva.. Potom prišlo len také strašne slabunke krvacanie, začalo mi bývať na zvracanie, točiť sa mi hlava, tlak v podbrušku a celkovo sa cítim veľmi vyslabena.. Myslela som ze mrcha príde ale to "krvacanie" trvalo asi tak deň.. Spravila som si teda test.. Najprv som videla len jednu čiarku, ale keď som sa pozrela lepšie, videla som aj tu druhu ale velmi velmi slabunku..prosím vas čo si o tom myslíte? Doktorka mi dovolenku tak musím čakať.. 😔

kayla_gombosova
7. jan 2018

Ahojte baby čo myslíte? 🙂 Mešká mi ešte nemeska. Naposledy sme mali styk podotykam že sme dávali pozor presne na nový rok a o dva dni na to som si robila prvý test. Myslíte že je to reálne? Totiž som po potrate v 8tt. Môže to byť zostatkovy hormón alebo nové tehuľkovanie? 🙂 Vďaka.

gabinkomisko
27. feb 2018

baby .. test pepino po týždni stále slaby .. :( . MS mi mešká týžden. asi to neznamená nič dobré, co?

gabinkomisko
27. feb 2018

teda rovnaký ako aj pred týždňom ...

smajlik9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smajlik9
29. mar 2018

Čo si myslíte o tomto ?

asemilka
29. mar 2018

@smajlik9 že je tam celkom pekná druhá čiarka 🙂

smajlik9
30. mar 2018

@asemilka dnes ráno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre