Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

sapiatko
2. jún 2011

ahojte kocky,potrebujem poradit...som mierne v strese z toho ze mi skoncila 20 teho majika pekne po 5 dnoch...pak vsetko bolo okej a zrazu mi 30 zacalo spinenie a divne pocity v podbrusku,nepripisovala som tomu vyznam ale zlakla som sa co sa deje...lebo sme mali s priatelom trochu burlivy sex par dni predtym...a neviem co sa udialo.To spinenie mi pripadalo ako pre mrchou ale pak trochu zas ako mrcha,no proste som vedla a nechapem jak v jednom mesiaci take cosi moze byt.Pozrela som i datumy a vychadza to zhruba na ovulaciu ale mne sa take nikdy nedialo predtym tak len zo srandy som si test spravila a na nom mi ukazalo jednu slabucky ako tien ciarku,co si mam mysliet...urobila som dalsie i ked je to skor...ale su negativne....hladam vysvetlenie,vie niekto? diky =)

piacere
2. jún 2011

@sapiatko ak si mala pred tromi dňami špinenie, tak pravdepodobne ovulačné... po troch dňoch od ovulácie nemôžeš mať na teste ani ducha.... Na teste si mohla vidieť kanálik druhej čiarky, keď vysychal, alebo máš zlé oči 😉 A prečo mám pocit, že toto si už pred pár dňami na koňovi riešila?? 😕

jessi03
5. aug 2011

@ali27 Ahoj vieš to zaleži od toho ako dlho si tehotna 🙂 Ak si len kratko tak samozrejme že ti ju hned neukaže silnu vieš 🙂 Však si skus urobit o par dni neskor a uršite bude silnejšia 😉 Ja som si tiež robila nedavno testik mala som tam tu druhu povestnu čiarku 🙂 ale velmi slabu,bolo ju vidno len na priamom svetle a ked si sa na to poriadne zahladela ale je tam )tak tiež čakam či z toho niečo bude 🙂

jessi03
5. aug 2011

@adka12 Ahoj možne je všetko 🙂 Ked tam bola tak asi z toho teda niečo bude neboj 🙂 držim palce 😉

jessi03
5. aug 2011

@adka12 Ahoj možne je všetko 🙂 Ked tam bola tak asi z toho teda niečo bude neboj 🙂 držim palce 😉
@sirinka Ahoj a kedy si si ju presne robila??Pitam sa lebo ja som si ju robila 2 dni pred menštruaciou a tiež som tam mala slabu čiarku ledva ju je vidiet ale je tam stale ! 🙂

madzik
25. sep 2011

Ahojte,,chcela som sa trosku popytat🙂
mrcha mi meska 3tyzdne a na teste sa mi objavila slaba ciarka.. som tehotna? ak ano v ktorom tyzdni by som mala byt? dakujem 🙂))

lussinkaaa
26. sep 2011

@madzik Ahoj, tak s velkou pravdepodobnostou ano, blahozelam 😵 Ak ti mrska meska 3 tyzdne, tak si cca v 5-6 tt. Pre istotu by som zabehla k lekarovi, aby tehu a vysku HCG potvrdil krvnym testom 🙂

madzik
26. sep 2011

lussinkaaa..Ahoj🙂 k lekarovi idem az o tyzden lebo som v zahranici... neviem ale neustale ma pobolieva v podbrusku ako by uz mala prist mrcha.. 😒 neviem ci je to normalne... dufam ze bude vsetko v poriadku 😉

jessi03
26. sep 2011

Baby ja sa vas chcem opitat že ovulacia byva 13,14,15 den od prvej menštruacie?ale kludne može byt aj pred menzesom alebo aj po ovulka sa prejavuje vytokom bielym???asi nie?? 🙂 a potom aj ešte take pichanie ked citim vo vaječnikoch aj to može byt znak ovulky lebo sama nevem kedy ju vlastne mam 🙂 je to dost zložite mno dik za odpovede 🙂 🙂

02katka03
8. okt 2011

@jessi03 aj ja som tú druhú čiarku mala takú ako ty hovoríš veľmi slabučku vidno ju na priamom svetle, ale vidno ju aj ked som otočené mimo svetla tak neviem

02katka03
8. okt 2011

@donalona takýto problém mám aj ja robila som si dva testy na jednom boli dve čiarky druhá slabučká myslela som že si to len namýšľam a dnes som robila zase a vidím tam aj druhú čiarku zase tak tiež neviem či si to len namýšľam alebo nie.

manamani1
3. nov 2011

@adka12 tu si bola tehotna alebo to bol len falosny poplach?

adka12
autor
3. nov 2011

@manamani1 áno, bola som tehotná 😉

mamina2388
3. nov 2011

ahojte, chcem vediet vas nazor..
posledna mrcha 28.9., slabe 2dnove spinenie 23.10,24.10, 25.10, uz vytok a na teste sa mi druha ciarka ukazuje, ale je biela, co myslite je to tehu ci nie...???...

bonsai
3. nov 2011

ako môže byť biela čiarka..a tá druhá je taká aká ma byť?... skús si kúpiť iný test a skús znova..doporučujem mamatest2v1

mamina2388
4. nov 2011

nooo..ahojte skusala som dnes rano testik a vysiel pozitivne, kraaaaaasne pozitivne....som taka stastna ze som sa az rozplakala od radosti..... 😀 😀 😀 😀 😀 juuuuuuuuuuuuj....konecne po piatich mesiacoch snazenia nam to vyslo....v pondelok utekam k dr.....drzim vam vsetkym palceky aby ste mali i vy tie // ciarky. a nech ste stastne a zdrave
papiiik

lussinkaaa
4. nov 2011

@mamina2388 potichucky blahozelaaaaam 😵

bonsai
4. nov 2011

mamina2388...srdečne blahoželám..a držím palčeky 😉

katka3012
4. nov 2011

podla mna si tehotna,ved v dnesnej dobe su tie testy na 99,9% .Ved chod na gyndu a tam ti to potvrdi na 100% ja byt na tvojom mieste tak zo zvedavostou by som uz bola davno u doktora 😅 Tak drzim palceky 😉

mirushka
9. nov 2011

ahojte, tak neviem tiez, co si mam mysliet....
predvcerom som robila testik a vysla mi druha ciarka taka slaba, ale je tam zretelna, tak som zopakovala o dva dni, teda dnes a ranny moc - druhy test z dvojbalenia a ta druha ciarka je slabsia ako minule. co to znamena?
ja verim, ze som tehu....este asi kupim dnes mamatest, ten by mohol dat najlepsiu info, hm?

inak kolko trva u dokiho, ked sa vezme krv na zistenie hcg v krvi? su vysledky na druhy den uz? dakujem vam za vsetky vase rady a nazory.

simosi
16. nov 2011

Ahojte baby, chcem sa poradit .. S manzelom sa pokusame o babatko uz druhy mesiac, dost aktivne 🙂 poslednu MS som mala 11.10.11, stale som ju este nedostala. Robila som rozne testy a le iba jeden mi vysiel pozitivny, boli tam dve // ale ta druha bola veeeelmi slaba. Bolesti mam akoby som mala dostat mrchu, su trosku ine. Pobolieva ma v lavej casti, akoby ma bolel vajecnik a hrozne som ospala. Je este priskoro, aby som si urobila znova test? Neviem sa dockat, ale zasa ma nebavi robit si vkuse testy 🙂 este mi nikdy tak dlho nemeskala mrcha. Neviem cosi mam o tom mysliet, ci som tehu alebo nie ☹

monika2712
16. nov 2011

@simosi kolko si DC? kedy si robila posledny test?

simosi
16. nov 2011

@monika2712 DC? myslis tym dlzku cyklu? No, nemam to stale presne 28 dni, niekedy je to aj 28-30 den. Test som si robila predvcerom.

simosi
16. nov 2011

@monika2712 DC? myslis tym dlzku cyklu? No, nemam to stale presne 28 dni, niekedy je to aj 28-30 den.

monika2712
16. nov 2011

@simosi nie nie, DC je den cyklu.. cize kolko dni preslo presne od poslednej MS.. nechce sa mi to pocitat od toho 11.10. .tak ze ci to vies presne... a ten posledny bol pozitivny? aj slaba ciarka je totiz pozitivny vysledok.

simosi
16. nov 2011

@monika2712 ked mam ratat 28 den, tak som mala dostat mrchu niekedy cca 8.11 ., Cize je to skoro tyzden co mi meska. Jeden mi vysiek pozitivny, ale druha // bola slaba a hned som skusala iny, ale od inej firmy a bol negativny. TAk preto neviem co to ma znamenat. K dr. som objednana az na 1.12. ☹ to je tak dllllho, strasne sa mi to vlecie 😒

monika2712
16. nov 2011

@simosi nuz tak potom neviem. jedine pockat zase par dni, ake citlive testy pouzivat? uz si pomerne dost po termine, takze uz by malo nieco ukazat.. a nemas nejake ine priznaky?

gabriellka
16. nov 2011

@simosi ja som mala na každom teste tú druhú čiaročku slabú, že ju skoro ani vidieť nebolo. takže nič nie je stratené. ale je blbosť že si objednaná tak neskoro. lebo to môže byť napr.mimomaternicové, alebo tam môže byť nejaký iný problém a nechápem prečo by ti nemohli zobrať krv aby si vedela na čom si. a potom môžeš čakať na ďalšie vyšetrenia. ale želám aby silnela 😵

simosi
16. nov 2011

@monika2712 priznaky nemam, este pred mrchou mi bolo asi tyzden velmi zle, zo vsetkeho co som zjedla, ale potom to prestalo. Testy so vyhodila, tak neviem ake boli. Len tie bolesti su trochu ine ako obvikle..

monika2712
16. nov 2011

@simosi no vies co.. myslim si ze by si si mala dohodnut skorsi termin, aspon krv nech ti vezmu.. lebo ako pise gabriellka, moze tam byt nejaky iny vazny problem a mozes riskovat.. lebo cakat este dalsia dva tyzdne je troska vela, pokial nemas isty jasny test s dvoma silnymi ciarkami!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre