Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lenkaks
28. nov 2011

@strihalka Ty mas aku kraasnu zasobu testov 🙂 myslim,ze tak podobne na tom budem aj ja 😀 A pozeram,ze uz mas polku tehu za sebou 🙂 Gratulujem a vsetko dobre prajem 🙂

mrka2
28. nov 2011

@lenkaks ja som mala tiez taku slabunku ciarku a babo kope jedna radost 😉

strihalka
28. nov 2011

@lenkaks ano ja teda porad litala nazachod, ze uz a porad nic, ted ajen jsem doufala zue nic, takze vzdy se strachem ze uz prichazi, ale to se babetko krasne uvelebuje tvori si hnizdecko, kde ti "devet" mesicu bude delat radosti🙂

strihalka
28. nov 2011

@lenkaks jinak dakujem, noo, mely jsme nizke hcg a mela jsem strach aby nas pipisek(pipinka neopustili do dalsich vysledku hcg tak jsem testovala a sledovala ci carka sili a silela🙂dnes je z tho nadherny pocit a nedockavy zaroven, at uz mame stuplika u sebe🙂
verim ze i u tebe bude stastny konec a klidny prubeh

lenkaks
28. nov 2011

@strihalka Som pozerala ten tvoj samy prvy testik ,mam rovnaky 🙂 Takze tiez si mala pocit,ze mrcha uz je na ceste? a nebola 🙂 Este nevies,ci to bude chlapcek ci dievcatko? Ci sa nechate prekvapit ? Ja som mala pri prvom hned od zaciatku tusaka,ze to bude chlapcek ..a aj bol...teda je 🙂 Inak,aj ja sa uz veelmi tesim na tehulkovanie...je to nadherne obdobie...len ten posledny mesiac bola fuska....aaale aj tak sa tesiiiim 🙂

strihalka
28. nov 2011

@lenkaks jeste nevime, a chceme urcite vedet, vsak ja uz mam vybrany kocik ruzovo fialove barvy😀
jen je to take, ze bricho mam na babu a chute smisene, nevim dle ceho bych mela co soudit, ale od zacatku mi neni zle, tehu rpozivam uplne v pohode, krom stresu z vysetreni a obav a male, takze podle babskych rad se nevim jak ridit ci chlapcek,a elbo ddievcatko

lenkaks
28. nov 2011

@strihalka Uz nech to bude,co to bude,hlavne nech je zdravucke 🙂 Mne byvalo pri chlapcovi rano zle,a zo zaciatku tehu som uplne prestala jest sladkosti (a to ja som bola a som stale blazon do sladkosti,do cokolady ) ...mala som vyhradeny suflik,kde som mala same slane dobrotky 😀 A tak v polke tehu som prisla opat na chut sladkostiam ...Na UZV babo stale ritku ukazuje?? asi vas chce prekvapit 😅

strihalka
28. nov 2011

@lenkaks nie, my ho jeste nevideli tedy naposledy v 12tt v 16tt utz nedelala a ted az 8.12 idem p na pordnu a morfologicky tuz, tak snad uz🙂no me chuti vse jedine co na zacatku tehu jsem vynechalo bylo slane popcorn chipsy a pod. a jedla jsem hoden jogurtky, to sem ted omezila, uz je mi z nich nejak blivno a zacla jsem jist hrozne na kila ovocne lipove cocky, ty male bobiky😀 a sladke slane, mastne kysle pres devate.-D

lenkaks
28. nov 2011

@strihalka Aha,takze velky UZV za 2 tyzdne 🙂 Tak tam sa snad dozviete 🙂 Aj si nedockava,ze? Ja som sa nevedela dockat,ci mi dr tusaka potvrdi,ci vyvrati ...Ty si tie chute zo zaciatku tehu mala presne opacne,ako ja ...Inak,cocky amm rada od detsva,mnam mnam 🙂 To piate cez deviete patri k tehu 😉 No idem ja nieco robit,paa a pekny den 🙂

jania023
28. nov 2011

@mandragora22 aho tak z tymi 2 ciarkami to tak nieje 😒 Ja ich ma casto a stale pride ms 😠 ☹

mandragora22
28. nov 2011

@jania023 fiiiiha, to fakt???? tak to pocujem (citam) po prvy krat! 😕 😅

jania023
28. nov 2011

@mandragora22 to mozno len ja som taky vykvet..pozri mi do albumu 😉

lenkaks
28. nov 2011

@jania023 Ahoj,pozerala som tie tvoje testy a veru duchov som tam videla aj ja...teraz som sa normalne zlakla...Robila som si testy 3 roznych znaciek a slabunku ciarku som mala na kazdom...Skusala si aj ine znacky,ci vzdy len tu jednu?

jania023
28. nov 2011

@lenkaks tam boli viacej druhy..ale ta tvoja je silnejsia ako tie moje takze ty sa netrap 😉

dugyna
28. nov 2011

@lenkaks my sme cler blue kupili az potom co vysiel pozitivny teiz to bol clear blue ale nie digitalyn, ale bohuzial na tomdigitalnom nebolo uveden vobec v navode od kolko mmol mera a ani na tom clear blue nedigitalnom...co som bola dost prekvapena, ale u na sv lekarni ine nemali a nechcelo sa mi bezat az do tesca...
ale ja som testovala seba na 27 DC s 10mmol a nic negativny, dasli sme robili az na 35DC a dve ciarky..ale to uz sa u mna jasne prejavovala tehotenska demncia 😀 ,
@lenkaks dakujem 🙂

lenkaks
29. nov 2011

@dugyna Ja mam tehotensku demeciu stale,este z predchadzajuceho tehotenstva 😀 Uz som si povedala,ze netestujem a pockam az ked vynecha mrcha a az ked naozaj vynecha, tak potom skusim znova...

dugyna
29. nov 2011

@lenkaks 🙂 no ale ja som robila take veci ze napr. mama mi dala misku nastriekanu na zlato na vianocnu vyzdobu a ja som sa jej suverene spytala ci jej ostal este ten cerveny sprej..a kukala na mna ze co..a ja som jej zopakovala ci ma este ten cervny sprej....a samozrejme som sa mala pytat ci ma zlaty... 😀

lenkaks
30. nov 2011

@dugyna A ja minule synovi ukazujem,ked siel vlak,ze ide k dedkovi do piestan...a drahy pozera na mna,ze ved ide do ziliny...a ja ze hej,sak to (piestany) ma po ceste 😀 a pritom som myslela bratislavu ....

ivonn2
22. jan 2012

ahojte baby, tiez som mala priznaky a hlavne pocit, ze som tehotna. Zmena nalad, z nicoho nic mi vyhrkli slzy, hoci som neplakala,nafuknute brucho, zväcsene prsia, co si vsimla aj kolegyna v praci. Tak som nevahala a urobila som si test. Prvy bol negativny, asi bolo priskoro, na druhych dvoch boli dve slabunke ciarky, ale boli viditelne. A dalsi test, bol negativny. Lenze na to som dostala MS. Zahadne vsak je, ze pri tomto MS som nemala ziadne bolesti. A pocit, ze som tehotna stale trva. Fakt neviem, co si o tom mysliet..

natalia
22. jan 2012

@ivonn2 mala som taku istu skusenost a nič z toho...asi išlo len o chemicke tehu ktore skončilo Ms.. ☹

ivonn2
26. jan 2012

Po MS som si urobila test iba tak zo zvedavosti a boli tam dve ciarky. Tentokrat je ciarka vyrazna a viditelna sfarbena do ruzova, ale je tenulinka. Mozem byt tehotna aj ked som mala MS??Ma niekto z Vas takuto skusenost??

natalia
27. jan 2012

@ivonn2 ano stava sa to ale vynimočne...vtedy zvykne byt ms slaba a kratka...ale aj tak neviem ako je to možne.. 😉

ejkapod
27. jan 2012

hej baby poznam vela pripadov napr. aj moja mamam ani nevedela že je tehotna lebo mala menzes až ked sa to v nej pohlo zistila že je tohotna, a mam aj viacej znamych s takymi skusenostami, takže zrejme si tehotna a najlepšie spraviš ked naštivíš gyn...🙂

ivonn2
27. jan 2012

MS som mala uplne bez bolesti, co mi je velmi divne. Zacal ruz. vytokom, dva dni bol silny, jeden den prestal uplne, a na druhy den uz iba trochu krvi, a skoncil ruz. vytokom. A cez tie priznaky, co som pisala hore vysie mi velmi smrdelo mäso a stale mam pocit, ze som tehotna.K tomu po MS ma bolela dva dni hlava a stale sa mi toci.. Pri prvom synovi som hned vedela, ze som v druhom stave a teraz mam tiez podobny pocit. Od PS uplynulo iba 24 dni, mozno je este prilis skoro.

eri28
28. jan 2012

baby s tymto bojujem aj ja saba ciarka mrcha o 5 dni, a pred siedmimi dnami som testovala a bola tiez slaba, a prsia ma bolia az hruuza

eri28
28. jan 2012
eri28
28. jan 2012

u mna na zblaznenie hodila som aj to fotoblokov neake ☹ ☹ ☹

red_kika
28. jan 2012

@eri28 to si kolko DPO ked si pred 7 dnami testovala a este stale mas 5 dni do mrchy?

eri28
28. jan 2012

@red_kika asi 23 DPO, to sa rata od prveho dna mrchy tusim 😉

activia
28. jan 2012

@eri28 asi myslis, ze si 23DC -den cyklu..........a to je este skoro testovat............DPO znamena den po oplotneni, cize kolko dni mas od ovulky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre