Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

marienita
21. jan 2014

@cherry322 žeby sme boli skoro narovnako?? Držím palce, nech to vyjde 🙂

karmela
21. jan 2014

@marienita no uz ked ti meska mrcha da sa zistiť s krvi ci si tehotna.Ano mala Som duchov nesnažili sme sa.Som myslela ze sa zadarilo lebo nechranime sa nijako.
@cherry322 moja este sme sa nesnažili na 100%.Ale uz odteraz budeme a uvidíme kedy sa zadari.Mala ma uz 4,5r tak uz treba druhe a mne aj vek uz sili aby to bolo tento rok aspon.O malu sme sa snažili 8 mes.

karmela
21. jan 2014

@cherry322
Aj ja som bola v novembri na hor.profil vsetko mam v poriadku Dr sa vyjadrila ze od snaženia by sa malo zadarit do 6 mes. 😉

dada281185
21. jan 2014

@marienita nie nepočula som o tom teliesku len o duphastone

dada281185
21. jan 2014

@karmela dakujme dufam, že všetko bude ok...však 31.1. mam ist na odbery a kontrolu dufam, že tam plod už bude vidiet...

dada281185
21. jan 2014

@karmela ano alkohol už vynechavam a mam aj kavu?bo ja pijem len cappucino alebo 3v1 a a mam aj acidum folicum, to je kyselina listová, treba laj vitaminy pre tehotné?

karmela
21. jan 2014

@dada281185 kávu obmedziť tiez a vitamíny su len na podporu pre plod,môžeš nemusíš brat

dada281185
21. jan 2014

@karmela ok tak tie vitamin to je len na mne to uvidim...

cherry322
21. jan 2014

@karmela juuj tak to je už krásna slečna 🙂 ... tak ak ste obaja v poriadku, tak to bude tu čoskoro 🙂

lea277
21. jan 2014

Ahojte, som tu nová a prepáčte že vám skáčem do zabehnutej konverzácie 🙂 ale chcela by som vás poprosiť o radu ☹ mrcha mešká tri dni, čo je u mňa bežné ale aj tak som si dnes spravila testík a vyšiel čudne :-/ Do piatich minút sa objavila taká rozmazaná druhá čiarka, ono to nebola ani čiarka, skôr taký fľak, ktorý po cca 10 minútach úplne zmizol. Prikladám aj fotku pre lepšiu predstavu "fľaku" :- ) Zajtra nemám čas ale pozajtra si hneď ráno spravím samozrejme ďalší test ale som nedočkavá a chcem vedieť váš názor. Čo si o tom myslíte?

katia149
22. jan 2014

@marienita no vyzerá to tak, že sme na tom takmer rovnako 🙂 aj ja držím palce... okrem manžela to ešte nikto v rodine nevie, aj keď dnes sa ma mama pýtala, či ešte nič a už som mala chuť jej to povedať... ale počkáme ešte chvíľu 🙂 a vy ako?

katia149
22. jan 2014

@marienita prepáč, to nemalo byť tebe, ale vidím, že aj ty si na tom podobne 🙂 Držím palce 🙂

karmela
22. jan 2014

@lea277 urob další testik lebo toto je dost blbo vidiet ci tam je druha ciarka alebo nie 😉

karmela
22. jan 2014

@lea277 ale mariii sa mi ze je tam pekny dušik 🙂 aj ked spravis dnes tak ti vijde vysledok a budes vediet,potom sa ozvy 😉

marienita
23. jan 2014

@katia149 ahoj, aj u násje to tak, že len manžel vie a nepoviem ani, pokiaľ nebudem mať materskú knižku. Pri prvom otehotneni som to mame povedala a potom nastalo velké sklamanie ☹ . A máš aj nejaké príznaky? ja zatiaľ nič, občas nejaké pichnutie v podbrušku

kotatko1232
23. jan 2014

baby mozem byt tehulka ked ma bolia krize??

tamarka9
23. jan 2014

@lea277 vyzera to ozaj divne, mozno nejaky chybny test, aj ked mne sa tiez zda, ze tam nieco je, len ci to je chybou testu,alebo si tehu sa z toho neda zistit- skus zajtra rano novy test..

23petka
23. jan 2014

@kotatko1232 ahoj,mna zacali boliet krize,ked som este nevedela ze som tehu a pretrvavaju stale...

lea277
23. jan 2014

baby dnes ráno som si robila ďalší test Woman secret a vyšla pekná jediná čiarka :-/

kotatko1232
23. jan 2014

@23petka juj ano mna vcera vecer zacalo pichat v nich a dnes bolia celi den.ale robila som si testyy asi pred 2 tyzdnami a bola tam iba jedna ciarka.no bolo by to zaujimave ked by som cakala babo ked doma mam 7 mesacnu dcerku 😀

23petka
23. jan 2014

@kotatko1232 a kedy mas mat ms?

kotatko1232
23. jan 2014

@23petka no ja ju mam nepravidelnu napr minuly mesiaco som ju mala od 19.12 do 24,12
tak som myslela ze dostanem aj teraz tak a nic.

asimama
23. jan 2014

@kotatko1232 ale keby..da sa vsetko zvladnut..dietatko je dar ♥

kotatko1232
23. jan 2014

@asimama tak uvidime som zvedavaaa co z toho bude.a nevies ktory testik je najlepsii

asimama
23. jan 2014

@kotatko1232 vsetci pisu mamatest..teda mne duchovali woman secret..pepino som si robila 2..a tuk tuk..teda nezduchovali..teraz som mala po dva razy cemio gravititest a tam som mala jeden dusik..ale kedze rano som sa ponahla a kedze som spala malo..ani sama neviem,ci som nieco videla,alebo nie 😀 to som pozerala poriadne nato az o cca 5 hod..ale inak mi nezduchovali..mala som aj rapiclear zeleny to si uz nepamat 😀 ale viem,ze cerveny mi ukazal spravne 😀 asi tak..snad som ti pomohla 😀 😀 😀

23petka
23. jan 2014

@kotatko1232 tak skus zopakovat teraz test a uvidis...neboj sa, zvladla by si to aj s dvomi detmi 🙂

kotatko1232
23. jan 2014

@asimama dakujem no zbehnem do lekarne.ja som si robila uz skor mamatest a ukazalo mi slabe // a potom som si spravila este jeden a uz tam nebolo nic

kotatko1232
23. jan 2014

@23petka ak do konca mesiaca nedostanem MS tak budem musiet robit ved uz je 23 uz len 8 dni

kotatko1232
23. jan 2014

@23petka aj som dostala chut na tuniaka z cibulku co ja cibulu nemusim 😀

asimama
23. jan 2014

a kojis,ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre