Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

radkatom
4. nov 2008

Oneri: to ma mrzí, že to odkladáte. Dúfam, že sa to rýchlo vyrieši a znova začnete. My sa už nevieme dočkať na snažilkovanie.
Niekedy zájdeme na kafčo OK?

vejinka
4. nov 2008

innes ...po precitani tvojho prispevku som sa horko rozplakala...boze moj tolka nespravodlivost!!! preco sa na to neprislo??? kde nastala chyba?? doktorka na poradni nic nezistila ked pocuvala srdiecko?? ach ja krava naco to cotam..teraz sa budem bat kazdeho dna 😢

inneska
4. nov 2008

ahoj vejinka...bola to vrodená chyba, na ktorú sa dá prísť iba špeciálnym dopplerovým prístrojom a nebola to chyba priamo na srdiečku, ale mal zúženú srdcovnicu z vnútornej strany(sono by ju tiež ukázalo ako normálnu), čiže počúvaním sa na to nedalo prísť...vôbec som tým príbehom nechcem strašiť, ale treba si detičky riadne sledovať a všímať všetky zmeny, príznaky(Paťko bol od rána troch mrzutejší a boli sme aj u dr, ale zrovna mal dovolenku, tak som si povedala, že prídeme v pondelok(bola som tam vo štvrtok) a navečer sme o neho prišli 😔 vôbec mi to neprišlo také vážne(pekne sa aj napapal, dosť si pospal, trochu poplakal, usmieval sa na mňa, nič nenasvedčovalo, že tak tragicky sa skončí ten deň...bola som v tom, že má silnejšiu koliku, mal všetky také príznaky poobede...

kolienko
4. nov 2008

Vejinka, nemôžeš to tak brať a báť sa čo ak!!!!!!

Ako Inneska napísala, treba si deti všímať, ale netreba na to myslieť každý deň a stresovať sa kvôli tomu.....

Ja viem, je to strašné a nechcem si to ani prestaviť, keby sa to stalo mne, no kažkú z nás čaká to šťastie, len niektorú skôr a niektorú neskôr, až ked prejde tŕnistou cestou

oneri
4. nov 2008

radka dakujeeem, dufame aj my. OK rada. a este vencit tie nase fenky. ta nasa rano strasne krivala. asi zase hrabala.
dufam, ze budes cim skor mamina a budes mi davat potom rady co a ako 😀

oneri
4. nov 2008

vejinka, pozrela som si tvoje fotky, a veeeelmo sa mi lubia tie tvoje sufliky 😅 😅 je to spica inspiracia, si pedant. a krasne vecicky mate. nemozem to pozerat, lebo ma to zase popadne, aj ja chceem. 😔 v sptembri ma to chytilo to nakupovanie detskych veciciek, sak vidite v albume, ale to nemozem robit. vyhreste ma. babtku sa nechce ku nam, aj ked zhora vidi, co ho caka v skrini. ach jaj. 😒

oneri
4. nov 2008

a kde nam zmizla pudo???? ako sa mas ak to citas?

dadarin
4. nov 2008

ahojte baby.som tu prvy krat, chcela by som sa vas spytat, rano som si robila test rapiclear classic,vraj jenajcitlivejsi...do 5 minut sa mi neukazala druha ciarka, som ho zabudla vyhodit a za hodinku sa tam zjavila taka slaba ciarka. Mam alebo nemam tento vysledok brat do uvahy, inak menzes mam dostat az v piatok.
meriam si aj bazalku, ta mi stupla, uz treti den mi drrzi na 37,3.

oneri
4. nov 2008

dadarin, ja ti neviem poradit ☹

dadarin
4. nov 2008

oneri, nevadi.skusim sa testnut o tyzden a uvidim, ci ta slaba ciarka bola alebo nebola z tehu 🙂

oneri
4. nov 2008

a skus pripadne iny test, alebo chod este sa opytat na inu temu, kde su trebars tehule, maminy... niekedy ta ciarka je iba plany poplach. mala by sa ukazat hned. ja som mala v den, ked mi prisla mrcha bazalku 37. stale sa drzala hore. ale s BT nemam skusenosti, to som iba tak merala.

katy2
4. nov 2008

dadarin, test aj pozitivny po limite nie je hodnoverny a netreba ho brat do uvahy...
radim skusit iny test, najspolahlivejsi je mamatest, a rano z prveho mocu... vtedy je koncentracia hcg najvyssia... drzim palce....

radkatom
4. nov 2008

Ahoj dadarin: RapiClear zvykne zoxidovať alebo čo. Výsledok by sa mal objaviť do 10 minút, inak je neplatný. Dúfam, že Ti to vyjde (budeme držať palčeky) ale píšem Ti, aby si nebola sklamaná, ako ja. Keď Ti bude meškať aspoň jeden deň, sprav si ďalší test z ranného moču a uvidíš. DRŽIM PALCE 😀

dadarin
4. nov 2008

dakujem vam baby za vasej nazory, hej aj som si myslela ze ten vysledok nie je hodnoverny ☹ ale aj tak dufam ze o tyzden zbadam druhu a hrubu ciarku hned po prvej minute 🙂
oneri, joj to si ma sklamala ze ti bazalka aj pocas mrchy drzala tak vysoko, ja som totiz kvoli tej mojej zvysujucej sa bazalke robim velke nadeje, ze by to tentokrat mohlo vyjst, lebo som pocula, ze par dni pred mrchou by bazalka mala klesat a nie stupat.
no uvidim, proste, musim len cakaaaaaaaaaaat...a to ma zabija ☹

adka12
autor
4. nov 2008

Caute baby, tak co nové? Ja sa dnes cítim celkom fajn, ani nie som taká hladná ako posledné dva týždne 😀
Ale som unavená za dvoch, včera som už o 19-tej ležala v posteli a o pol som už spala....
Akurát som tak dnes rozmýšľaľa v práci, či to budeme zvládať po finančnej stránke, keď je rodičovský príspevok taký nízky. Asi začnem šetriť už teraz 😀
Na také miminko je asi dosť veľa nákladov zo začiatku...

kolienko
4. nov 2008

Ahoj Adka12, tak to je určite ťažké po finančnej stránke, ale ved nie si sama, máš aj otca detí, takže???

Rodičovský by mal ísť ale od Januára hore, ževraj je to nariadenie z EU

A čo tie tvoje príznaky???? Máš nejaké, alebo si bola len stále hladná??

oneri
4. nov 2008

dadarin, uplne ta chapeme.. to cakanie je o nervy, clovek si kadeco namysla.. drzim palce nech ti to vynde. 😵

inneska
4. nov 2008

dadarin...skús iné testy, ale aj tak si myslím, že je ešte skoro, ked máš dostať až v piatok...skús byť trošku trpeylivejšia a sprav si v piatok testík 😵 a dúfam, že ti vyjde // 😉

adi..ono sa to dá s prehladom zvládnuť, pokial budeš kojiť, tak potrebuješ len plienky kupovať....ja som si takmer všetko nakúpila počas tehu, z výplat, a potom pri narodení sme dostali 25.000 a každý niečo pokupoval, takže mali sme toho dosť...a ty nebudeš dostávať prvých 6 mesiacov materskú?čisa bojíš, že ti nebude vychádzať potom, ked už bude bábo väčšie a budeš brať len rodičovský?

adka12
autor
4. nov 2008

Haló, haló - je tu niekto?

tanika.t
4. nov 2008

ahoj adka 🙂

adka12
autor
4. nov 2008

No konečne sa niekto ozval. Ako sa máme? Čo nové baby?

tanika.t
4. nov 2008

mám tie isté príznaky ako ty,akurát som dnes 29.DC a test ukázal len /..ty si kolký den testovala ?

babullka1
4. nov 2008

Ahojte kocky,chcem sa len spytat,vcera som mala dostat mrchu a neprisla🙂a dnes som to nevydrzala a spravila si test,boli na nom jasne 2// ale jedna trosicka slabsia ale bola tam do minuty.myslite,ze by to mohlo byt tehu?pred tyzdnom som sa citila ako pri mrche.no teraz necitim vobec ziadne bolesti,sem tam len tlak v podbrusku.

vejinka
4. nov 2008

babul..zjavne si tehu..aky druh testu sisi robila? v kazdom pripade drzim palce 😉

radkatom
4. nov 2008

Ahojte babulky. Ako snažilkujete? Ja mám už 4. deň mrchu a už sa teším, kedy skončí, aby prišla nová nádej. Na fóre som našla zaujímavú štatistiku, koľkým ženám ukáže tt dve // podľa počtu dní pred MS:

4 dny před MS 6%
3 dny do MS 15%
2 dny do MS 27%
den před MS 43%
den očekávané MS 60%
druhý den vynechané MS 75%
třetí den vynechané MS 95%
čtvrtý den vynechané MS 100%

Celkom ma to zaujalo, tak som to sem šupla. 😀

babullka1
4. nov 2008

vejinka...pouzila som rapiclear,ale ten pouzivam stale a vzdy mi ukazal jednu,az tento mesiac dve,su celkom pekne

oneri
5. nov 2008

radka super statistika, dobre vediet 🙂
babullka je tehuuuuuu gratulacion 🙂 🙂 🙂 potom daj vediet, ked pojdes k dokymu ako aj vsetky ostatne nam dajte vediet

kolienko
5. nov 2008

Ahojte babiky....
Mrcha mi mešká 2 dni a včera som robila testík a bola tam len / ☹
Som z toho nešťastná, tak som dúfala, že tento - krát sa to podarí...a zase nič...baby, ako to zvládate??? Ja už nemám vôbec chuť bojovať, veď aj tak stále vyhráva príroda, ktorá si to zariadi ako chce ona!!!!

Hnusoba mrcha, aj všetko okolo, čo stým súvisí, som nahnevaná asi na všetko!!!!

oneri
5. nov 2008

ale kolienko, mas krasne motto, tak sa ho drzkaj, nadej zomiera posledna.. podla mna sa vam to podari, ked to budes najmenej cakat. je tu vela takych bab co to uz vzdali a v tom bac.

kolienko
5. nov 2008

tak to sa už teraz najmenej čakám, len nech to tu už je.... Aj z roboty by som potrebovala vypadnúť, dáť si pauzu, trošku zmeny a stále sa mi to nedarí!!!!

babulka1 gratulujem Ti!

koľko ste sa snažili??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre