Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 dnes, zajtra, pozajtra mam dostat mrchu, dnes som ju nedostala, tak uvidim ako dalej, ja uzivam dufik, tak ani nepredpokladam, ze by sa nieco rozbehlo, az ked ho douzuivam, a to bude za cca 4 dni....inac, ked ti tak dlho meska, nezvazujes ist k dokimu? fakt mas ju viac ruzovu..

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin ved prave a som totalne vytocena lebo vsade maju len ten rapiclear!!! a uz som bola asi v 6 lekarnach a ked pytam mamatest tak sa pytaju ci moze byt rapiclear 😠 a ked poviem ze to je znacka tak vobec o nom nepoculi... ale tiez si myslim ze rapiclear je slaby

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin myslis? ked ja neviem, mozno zajdem stvrtok... zajtra idem na cely den prec tak uvidim, ako sa poznam este si zajtra cestou urcite niekde kupim a znovu otestujem 😀
a preco mas vlastne ten dufik???

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 ani ja nemam nic, mavam len zapchu a kazdych 10 min na malu potrebu...ale mam stale pocit, ze nieco mam v brusku, akoby sa tam nieco hmyrilo, ale zas to prestava, ako v nedelu, nemam z toho dobry pocit ...a mam pocit, ze mi pulzuje brucho..ale aj to sa mi myslim dnes stratilo...

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 som bola na operacii, vyberali mi polyp a zistili, ze mam zlu slisnicu, berem ho druhy cyklus , mam ho brat aj buduci...ale co viem, zeny tehotne ho beru aj do 16 tt v kuse...

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin och! tak nam teda nic ine nezostava len trpezlivost. takze kedy robime zas? 🙂 zajtra? 😉

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 zajtra chcem skocit aj na pohotovost , na krv, ze ci mam hcg a kolko, v podstate dnes som sa dohodla, ze pridem, lebo mij gyndos ma dovcu...testikovat budem asi az pozajtra rano, ale ak ma budu palit prsty, tak aj zajtra poobede, doobeda pojdem kupit testiky...inac na tej pohotovosti mi dali zabrat, ze oni su tam oficialne do pol stvrtej a keby mi vzali krv( bolo asi 5), tak ze musim ist aj lezat, tak som sa porucila...ani neviem, ci tam zajtra mam ist, dvakrat sa mi nechce ist lezat na oddelenie..

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 a ty? kedy ides, zajtra? u mna to zacalo celkom kvalitne, najskor sa mi marilo, ze tam nieco je, potom bol z toho dusik a v piatok ciarka( do 4 dni), ale v pondelok zas len dusik a vecer uz nic ☹ ☹

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin a to si taky vazny pripad? fuha :( tak ak je to potrebne radsej chod! preco ta palia prsty? .. boze mna ta slaba ciarocka tak rozrusila ze ani nevnimam ako mi tu rychlo bezi cas... chudak pes, asi sa dnes u nerpejde :D

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 aj ja ma bolesti v podbrusku a picha ma pravy vajecnik 😉

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 aj mna moja, len ja mam hrozny strach, ze to zas nevyjde...a babetko by som tak chcela!..ale zdrave...alebo, co ak aj bude a nebude to vsetko ok, ak bude postihnute? bojim, bojim..

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 a skus kupit ozaj nejaky iny test, hocijaky iny..skoda ze nemas cestu do KE, tu viem kde ho maju na 1000% (mamatest)

sofinka333
24. júl 2012

@zvolsiinylogin co siiiiiiiii ..... asi kazda tehotna sa toho obava ale absolutne na to ani nemysli!!! zbytocne robis stresy... a vedela by som ti rozpravat o kamoskach co do porodu mali ocakavat postiuhnute a maju krasne zdrave deti!!!
@nelynka tak co myslis? su to priznaky???

sofinka333
24. júl 2012

@nelynka praveze mam cestu!!! kde ho maju niekde v centre? my len budeme prechadzat, neviem ci muz bude ochotny lebo on uz je zo mna velmi nervozny!!! nevie to pochopit a hoc tam je vidietlna ciarka on povie ze to nemoze platit lebo je slaba... a uz mi aj zakazalk kupovat testy ze mam pockat 9 mesiacov :D :D :D

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@sofinka333 ach, ty chlapi su hrozni...moj sa na nas prvy test opytal, a to z coho? no, tvar sa potom dajako mudro...ale vtedy nebolo z toho nic, ani druhykrat, toto je nas treti pokus..a uvidim..

maryjou
24. júl 2012

@nelynka držím ti veľmi palce aby ti to vyšlo!!!! čítala som profil - smutné....ale verím že si silná a budeš bojovať!!!!!!!

nelynka
24. júl 2012

@maryjou ojoooooj, bojujeme jedna radost mojko 😀 😀

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 maju ho presne na hlavnej ulici (namestie) pri dome svetej alzbety je narohu lekaren (Lekaren pri Dome), je to na rohu ulice Hlavna a Mlynska ako sa ide na autobusovu stanicu..tu na hlavnej je len jedna lekaren na rohu :D (naproti je banka a vedla knihkupectvo) a tam ho maju na 1000%, tam chodim aj ja kipovat..

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 ja si myslim ze ta bolest podbruska jednoznacne priznak je, ale niekedy sa to zamiena aj s PMS..skorej to je priznak uz ked vies ze tehula si 😀

strihalka
24. júl 2012

@adka12
@veva123 slabe pichani v podbrisku muze byt uhnizdovani a chystani si pelisku🙂 tak drzim palecky
@nelynka pepino je slabsi citlivost...iba 25, mamatest je 10citlivost, proto mamatest ma vzdy carky silnejsi, je lepsi

sofinka333
24. júl 2012

@nelynka no tam sa asi nezastavime... nevadi.. pockam ci nakoniec aj tak nedorazi ta mrcha, lebo ma tak boli akoby uz kazdu chvilu mali prist!!! tak uvidime :( ale dakujem, vdaka tebe mam este stale nadej 😉

zvolsiinylogin
24. júl 2012

@strihalka ahojki, pepina su 10 - tkove, aspon ja take kupujem

nelynka
24. júl 2012

@strihalka co mam pepino ja, ten je 10ka rovnako ako mamatest..ale mamatesty su fakt najcitlivejsie asi...co mam ja teda odskusane..

nelynka
24. júl 2012

@sofinka333 dusik tam je, treba len aby silnel, to je dolezite..fakt skus rovnaky test az MS nedojde (co si ja myslim ze nedojde) tak za 2-3dni a uvidis.. 😉

veva123
25. júl 2012

@zvolsiinylogin ahoj, citam vasu diskusiu baby a ja som pouzila prave rapiclear, ktory mi ukazal len taky tienik - na prvom nebolo nic a na druhom po dvoch dnoch taky tienik... lenze nemam pocit, ze by ten tien isiel do ruzova... uz ani neviem. teraz som v zahranici a cakam na piatkovu MS... ci pride alebo nie....

veva123
25. júl 2012

@strihalka dufam, ze si to tam malicke chysta 🙂 😉

sofinka333
25. júl 2012

@nelynka asi kupim inu znacku, rapiclear nejak neverim 😒

nelynka
25. júl 2012

@veva123 no po dvoch dnoch ciarocka uz nie je tehu ciarocka..po dvoch dnoch sa ti ciarka urobi asi na kazdom teste nejaka..to je jak oxiduje so vzduchom 😉

@sofinka333 kup urcite, ja ten rapiclear tiez nejako neuznavam..

veva123
25. júl 2012

@nelynka myslela som to tak, ze na prvom teste nebola ciarka ziadna, a na druhom teste, ktory som si robila o dva dni, tak tam bola - hned, asi po minute - taka priesvitna ciarka 🙂))

nelynka
25. júl 2012

@veva123 no tak to znie nadejne.. 😀
mala si testy rovnakej znacky?
a skusala si testovat znova?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre