Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lukra
17. feb 2012

Trosku sa Vam tu votriem 🙂 mne test neukazal na 3.a 4.den po menzese veru nic. Ale ja citim, ze som tehotna 🙂. Trosku neviem ci sa tesit, uz je nas dost....ale urcite ho s laskou prijmeme.

petka8786
17. feb 2012

no tak to bude asi len tymi liekmi hmm:( ..no newadii budem sa testowat dalej,ja mam 25 rokov este ziadne diatatko..uz by sa nejake zislo je mi smutno 🙂 snad coskoro..aj ked som xcela babo este v roku 2012 ale to uz nestiiham....takze rok 2013 asi radsej nie tak potom az rok 2014 ..lebo asi som powerciwa..alebo myslite ze je to jedno?? 🙂

angallles
28. feb 2012

caute rada by som vedela dnes som si robila tehu test a vysiel najprv negativny no po chvylke som nan pozrela znovu a druha ciarka bola biela no vydela som ju nechapem co si o tom mam mysliet

zuzu122
4. mar 2012

pri testovani je dobra pockat zopar minut na výsledok, nie vsak prilis dlho. ja som sa takto testovala dva dni po sebe a vzdy vysla slabulilinka ciarka, manzel vsak tvrdil ze ju nevidi🙂 treti den krvne testy potvrdili tehotenstvo (hcg 300). Napriek tomu ze testy garantuju vysoku citlivost,myslim ze nie vzdy sa da na ne spolahnut. drzim palceky🙂

rozsa
15. mar 2012

Ahojte.Ja tak isto mala som dve take slabučke to bolo včera ale dneska ten isty test ukazal jednu čiaru len.... ☹ a zajtra mam dostat tak čo vy mislite?prosim dakto zvas napise.d ☹ akujem

natalia
15. mar 2012

@rozsa zopakuj test-mamatest mohlo ist o falošny vysledok..mne to tiež ukazalo // a od va dni neskor negativne...tie testy nie su až tak spolahlive.. 😒

rozsa
15. mar 2012

dakujem ty Natalia si zlatá...

svetllana
15. mar 2012

@rozsa Ja moc neverim na falosne pozitivne testy. Ak tam druha ciarka raz bola, tak test musel nejake to hcg zachytit, inak sa nema z coho sfarbit testovacia ciarka. (Iba ak cysta ked tak). Skor sa priklanam k nazoru, ze pri pozitivnom a vzapati negativnom teste islo o biochemicke tehotenstvo. Takze bud sa Ti tam ta ciarka objavi silnejsia alebo dostanes menzes..mozno trochu bude meskat.

sofinka333
16. mar 2012

@petka8786 ako nedalo mi nezareagovat . . . urcite nebud poverciva , ako co by sa mohlo stat podla teba? teraz by nikto asi nemal rodit roku 2013 ☹ . Nebud poverciva, lebo si zbytocne vsugerujes negativne veci a si ich len zbytocne privolas. Ja som mala termin v oktobri a nevyslo, takze mi nic ine nezostava len ten rok 2013, sa pridaj, nebudem sama 😉

sestrickapg
24. mar 2012

Ahojte som tu nová ...teraz ked to tu čítam si ani ja nie som istá 😒 včera ráno som si robila test a vyšla mi slabucka druha ciarka najskôr som si ju ani nevsimla,dnes som test zopakovala a znova vyšla slabucka ciarka ale zda sa mi že je trosku sytajsia ako včera ..krámy mám dostať až v utorok ale neodolala som 😲 doma uz mám 2 ročného synceka a strašne by sme chceli dievčatko pri prvom mi test pred očakávanou ms vysiel negatívne a ked mi meškaní 5 dni boli úplne jasne tie ciarky .... Tak neviem asi sa teším zbytočne skoro ... Ale je mi aj nevolno boli má v podbrusku a som rozcitlivena....

xenicka13
24. mar 2012

ja som si tiez robila skoro tt a mala som slabu ciarku ale nezalezi od sytosti ked je tam tak si tehotna

sestrickapg
24. mar 2012

Fakt myslíš? Tak by som chcela to čakanie je na nervy uz len čakať či príde ms 😵

mirellka
1. apr 2012

ahojte! menzes mi mešká 14 dní u dr.vyšiel tehu test pozitívny so slabou druhou čiarkou foto mám v albume.Test čo robil dr.bol rapid clear zelenej krabičky.Doma som si robila test kúpený tu na MK lacný za ,40 centov a ten vyšiel negatívny .Máte skúsenosti s tými lacnými testami ? teraz neviem čo si mám myslieť.Viem že by bolo najrozumnejšie kúpiť riadny test v lekárni a zopakovať znovu no do zajtra je ďaleko.....

lusinda1989
1. apr 2012

ahojte aj ja som mala na teste slabulinku druhu ciarku a to az tyzden po meskani mrchy 🙂 dovtedy testy negativne vsetky do jedneho... my sme sa snazili dlhsiu dobu a ked mi aj meskali nikdy som nemala druhu ciarku ci uz silnu alebo slabu ... takze ja testom celkom verim 🙂

kacicka30
9. máj 2012

baby ja som robila testy a na obidvoch bola ta ciarka taka priesvitna nie ruzova:::.poradte::: 😒

graceful9
9. máj 2012

@kacicka30 jedna bola riadna a druhá priesvitná? aj ja som tak mala a mám Nelly 🙂

kacicka30
9. máj 2012

@graceful9 ano jedna je fialova a druha taka priesvitna ale vidim ju...ale na niektorych mi neukazalo len na dvoch....a mam aj menzes ale slaby a len tri dni ....aj v decembri som tak bola ze som dostala ale bola som...no ale to sa dalo lepsie vidiest..no darmo potom mi to odislo same,,,,,co ty nato? ☹

graceful9
9. máj 2012

@kacicka30 ja neviem, asi musíš ešte vydržať,,,,je dosť pravdepodobné, že si tehu, ale chce to ešte čas,,,,a u doktora si bola?

kacicka30
9. máj 2012

@graceful9 dala som tam fotky....no ale tam neviem ci uvidis....doktor vravel pred tyzdnom ze tam nic nevidi idem v pondelok

graceful9
9. máj 2012

@kacicka30 mne meškal menzes 2 týždne a čakala ma operácia, tak som šla na sone a človiečik mal 5mm 🙂

kacicka30
9. máj 2012

@graceful9 aha tak to bolo teda prekvapenie,,,mne pri kazdom meskalo ale potom som po tyzdni dostala a bola som aj tak tehotna cize 2 krat ale som aj spontanne potratila,...tak teraz neviem....vies.....a kukla si v mojom albume tie testy co som tam dala?::

graceful9
9. máj 2012

@kacicka30 neboj, vieš ako sa vraví že do tretice všetko dobré 🙂 hej kukala, aj som ti tam koment hodila 🙂

marustom
4. júl 2012

ahojte 🙂 my sme sa s priatelom snažili akurat tento mesiac,.. zvacsa mi kramy chodia 27max29.den.. dnes je 31 a nic 🙂 .. pred vcerom som si robila test, jeden rano ( a boli tam dve ciarky- len ta jedna slaba) a potom po obede a bola este slabsia... a dnes rano som si robila opat a bola znova slaba... ale bola 🙂 buduci týžden idem doktorke, ale verdikt je zrejme jasny po troch testoch 🙂

stella881
7. júl 2012

@marustom
@graceful9
@kacicka30
@lusinda1989 baby prosim vas brali ste siofor 500 a pri menzese ste mali silne bolesti...lebo ja mam pocitze umieram strasna boelst....a ako ste to uzivali diky

lusinda1989
7. júl 2012

@stella881 ja som ho nebrala takze neviem. . .

janaalzbeta
7. júl 2012

no ja som ten test mala taký istý, zopakovala som to o tri dni a znovu to isté. Začala som krvácať prestala som o tri dni a znovu to isté. Tak som navštívila svojho gynek. a už moja slabá druhá čiarka má 22 mesiacov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacicka30
7. júl 2012

@stella881 fu...moja neviem to som nebrala a ani neberiem,,mne dal len duphaston,,a minule estrofem::::tak bezk zenskemu ked mas az take bolesti....

stella881
7. júl 2012

@kacicka30 ved je sobota... 😢 uvidim snad sa zlepsi ...

graceful9
7. júl 2012

@stella881 ja som nebrala, ani neviem, čo to je 😒

helka193
15. júl 2012

@graceful9 no pekne mne vyšiel tri krat test najprv jedna sýto ružova, druha že ledva som ju videla,ale bola tam, to som bola nedočkava a išla som na pohotovosť kde mi robili HcG z krvi ( hcg : 0,1 ), samozrejme tehu nepotvrdene, tak ma aj gynekolog vyšetril a nič, ale vravel že tehotenstvo nevylučuje kedže som mala ovu od 5.-12.7. a od vtedy stále na plno, na pohotovosť som došla 9.7. preto mi to asi doktor povedal že za tie tri dni je to priskoro aj s krvi zistit,preto mi povedal že to tehu zatial nevylučuje aj ked teraz momentálne tam nič nevidel a teraz sa v ten den nepotvrdilo, nasledne po vyšetreni na pohotovosti behom týždna som si robila dalšie dva testy a takto vyšli : no a to som takto mala pri dvoch testoch a pri tretom som mala jednu rúžovu a druhá čiarka tam som mala len obrisy pasikov bez farby tak ja už neviem, čo si mám o tom myslieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre