Slaboružový výtok

sonca1511
1. feb 2018

Neprisla mi menstruacia tak som si spravila testy az 3 vsetky vysli pozitivne tak som sa objednala u lekarky ked som prisla povedala ze este poriadne nic nevidi iba malilinku slabu bodku .Zobrali mi krv a o tyzden som mala ist na kontrolu.Ked som prisla lekarka mi robila ultrazvuk aj zo spodu aj na bruchu ale stale tam vidi len tu malu bodecku.Tak mi oznamila ze nevie ci som mimomaternice alebo normalne zase mi zobrala krv a ze mi v piatok da vediet co dalej som nedockava a strasne sa bojim malasom slaby vytok ale iba taky do slabo zelena ale dnes sa to zmenilo ked sa utriem trohu dnu ale iba na zaciatku tak mam ten vytok cerveny alebo skor slabo ruzovy velmi sa bojim mam dcerku ale prve teh. Som nic take nemala prosim poradte mi co mam robit dakujem

sonca1511
autor
1. feb 2018

Ospravedlnujem sa za chyby 😖

janulicka24
1. feb 2018

je normalne, ze sa bojis ale nepomoze ti to. mozno tu budu baby co zazili nieco podobne ale ziadna ti nemoze povedat na isto co sa deje, to moze iba doktorka. takze by ste si mali spravit pekny vikend, uzit si ho, nemysliet na to, trochu sa uvolnit lebo strach a stres absolutne nepomozu. budem drzat palce aby bolo vsetko v poriadku

kikus48
1. feb 2018

No isla si na usg mozno skoro. Prve zmeny na usg - gestacny vak vidno az v cca okolo 4 - 5 tt. Potom 5.5 je zltkovy vak a 6 - 6.5. 3 mm plod s akciou. Mali ti vziat krv s 48 hod odstupom - pri spravnom tehu sa hcg zdvojnasobi. Ak zacinas krvacat moze ist len o biochemicke tehu. Urcite by som sla na pohotovost ev za gynekologom.a dala si predpisat dufaston ktory vie urdzat tehu.

sonca1511
autor
1. feb 2018

Dakujem akurat sedim na pohotovosti brali mi krv tak uvidime povedali ze pojdem este na usg tak uvidime 😖

sonca1511
autor
2. feb 2018

Tak ze som v 7tt tak ze je to ok dostala som 3 inekcie a dufhaston a kyselinu listovu ,magnesium sumivy dufam to dobre dopadne dakujem za rady

jana2679
2. feb 2018

@sonca1511 ahoj, ja len zareagujem na šumivy magnezium _tehotné ho nemôžu, radšej v tabletke.držím palce😉

sonca1511
autor
2. feb 2018

Dakujem ale v lekarni mi ho odporucili aj tam je pisane ze kojace a tehotne to mozu moze byt ze to je niaky iny ako klasika

sonca1511
autor
6. feb 2018

Tak ze som potratila spontane tak sme smutny krv tieklia viecej idem na poho a uz plod nikde 🙀😾😾😿😿

jana2679
6. feb 2018

Ich,tak to mi je ľúto.dufam a prajem nech to nabudúce dobre dopadne,vyplač sa,vysmúť a hlavu hore😉

sonca1511
autor
8. feb 2018

Dakujem ale asi uz nechcem lebo strach mi nedovoli😿😿

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre