Som alebo nie som tehotná?

monycka
15. aug 2007

ahojte..mam problem...mam 17 rokov a strasny strach...s priatelom som skoro 10 mesiacov a pred mesiacom sme sa spolu prvykrat milovali..doteraz sme nemali ziadne obavy,ale teraz uz ano ☹ ...vcera ma zacalo pichat a boliet v podbrusku a asi tyzden ma boli hlava...ja viem,ze to znie dost banalne,ale ked to prezivate,tak to vazne strasne...s priatelom sme si isty,ze kondom sa nepraskol,ale co ak sa nieco stalo?...prosim poradte mi,ci to moze byt tehotenstvo alebo nie..ja som v tom dost neskusena,lebo tehotna som nebola a ani neviem ako sa tehotna citi...budem vdacna za kazdy nazor a radu...dakujem

janninnka
15. aug 2007

moni a mešká ti menštr? ak áno, kúp test a skús

bejca
15. aug 2007

moni klud 🙂 mna vzdy pred menzesom bolelo v podbrusku 😀 vycaj par dni a ak nedostanes -behni k doktorovi a hned si daj napisat tabletky - antikoncepciu 🙂 a mas pokoj 🙂

mouse
15. aug 2007

Moni, presne to iste sa mi stalo pred desiatimi rokmi 🙂 a samozrejme to bol zbytocny poplach. Pokial Vam nepraskol kondom, nemas byt z coho tehotna..

miruska32
16. aug 2007

Ahoojte!Mám takú otázku, dúfam, že mi ju vie niekto zodpovedať. Prišla som dnes do roboty a dostala som krámy-ale to nie je ten problém. Brala som antikoncepciu/1r/, ale po dovolenke som ju vysadila. Normálne mávam menštruáciu v Sobotu a dostala som ju teraz vo štvrtok...Minulý mesiac som ich mala v Piatok. Ako je to možné, že tak skoro??Čím to môže byť??S priateľom používame ochranu..ale nechápem prečo mi prišli skôr...bojím sa...prosím vie mi niekto odpovedať? ☹

megie
16. aug 2007

miruska, vôbec nevadí, že prišli skôr, hlavne že prišli 😀 Tie dva dni hore dole fakt nič nie je..iné by to bolo keby to boli 2 týždne...(aspoň) Niet sa čoho obávať.. 😉

miruska32
16. aug 2007

ale prečo mi stále chodia o 1den dopredu??vlastne posledné 2-3mes. si robia ako chcú, aj ked som brala antiko?keby prišli 2týžd.skôr tak je pruuser??fuuu zase som vystrašila priateľa:(

miruska32
16. aug 2007

megie- máš krásne fotečky🙂

poleva
16. aug 2007

miruška ja ti nerozumiem, ked mám menzes napr. 13. júla, tak jasné že další je okolo 10, 11 august čo stresuješ??
monyčka - ja som sa tiež raz tak bála, ked budeš nervózna tak ti automaticky budú meškať aspon mne meškali... tak si kúp testík ale podľa mna nie si

miruska32
16. aug 2007

ahoj poleva:vieš, lenže ako som začala brať antiko tak mi prišli vždy v sobotu presne na hodinu,minúty a sekundu-presne o 9.00h. potom posledné 2-3 mesiace to začalo-chodiť ako chcelo...a aj to, že teraz ich mesiac vôbec neberiem a dnes je štvrtok a už ich mám..a mám dostať v sobotu, prípadne v Piatok.. 😉

poleva
16. aug 2007

to je v pohode, možno preto že si vysadila, hlavne nestresuj!!!!!

megie
16. aug 2007

miruska, dakujem 😵 A naozaj sa niet čoho báť 😉

pumpu
9. jan 2013

ahojte smiem sa opytat 4den mi meska M ale mala som 4...5 bodiek krvi na nohavickach myslite si ze mozem bit tehotna?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre