Som naozaj tehu?

dominiqwa
24. máj 2018

Ahojte zienky kamoška ma dva dni po očakávanej ms. S manzelom sa snažia o ich prvé bábo. Je jej divne ako keby mala dostať ms obvykle dostáva načas. Posielam vám foto testu. Podľa mňa keďže sok 3x tehu je tehotná podľa testu ale chcem jej ukázať aj názor iných skúsených. Ďakujem

noemi32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nini1010
24. máj 2018

Boze jasne ze je tehotna.tehotnejsia uz nebude.ved je tam jasna ciarka.prepacte ten ton ale aj slepecka palicka by nahmatala tu kolajnicu...

lus2909
24. máj 2018

Ja uz to nechapem sak pozriem navod a vidim a ked si nie je ista tak smer gynda, kazda somarina sa tu s tymi testami riesi😝sorry ale

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@nini1010 zeno bud dobra 🤣 ďakujem posúvam...ja som mala vzdy jasne jak facka keďže som nečakala že som a robila az v 7tt co uz žiadne úpravy foto netrebalo ako niektoré tu robia

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@lus2909 nechce hned 2 dni po meskani naco sa ma vrtat v nej a robis usg...a naco potom je ta stránka hm???

beky1813
24. máj 2018

Davat test niekoho ineho na internet 😂 uz som tu videla naozaj vsetko

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@beky1813 prepáč máš problém?? Mám to dovolené a blbe pripomienky si nechaj. Milujem vás najmudrejsie na tej stránke co ste. Ani nepozeraj keď sa ti nepáči daco.

dominiqwa
autor
24. máj 2018

Poprosím aby sa pribrzdene ani nevyjadrovali. Nestojím o ich blbe komenty.

zdencaaaa
24. máj 2018

odkaz kamaratke ze je tehotna, caka babatko a gratulujem, ak bude v soku zopakuj jej to este raz pomalsie :D ono to byva sok ;)

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@zdencaaaa dakujem ti za normálny koment už som myslela že normálne ženy tu vymreli.

zdencaaaa
24. máj 2018

@dominiqwa vymreli :D :D :D

hennyinnsbruck
24. máj 2018

@dominiqwa je to tam gratulka kamoske 😊😉

nika898
24. máj 2018

@dominiqwa urcite je tehu a ked neuverite tebe ani nam donut ju este raz ocikat palicku 😉. Ze jej gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie ☺

zdencaaaa
24. máj 2018

@dominiqwa ja som dnes mala cest s takou zenskou tupostou (nie tu na MK) ze pochybujem o inteligencii akehokolvek cloveka ..... baby ostatne neurazajte sa, jasne ze mi inteligentne nikdy nevymreme ;)

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@hennyinnsbruck ďakujem

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@nika898 tak mne takej čerešni keď uz niehehe. Kazala som jej este zajtra ráno.

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@zdencaaaa tak niekto si tu potrebuje niečo dokazovat aky je múdry a urážať len. Nech založí sa pre ne stránka.

lus2909
24. máj 2018

@dominiqwa
Nemusi sa vrtat a robit usg staci odber krvi ale da rozum ze ked ma take ciarky az do sveta ze je tehotna?! Ci??! Nato nepotrebujem kona ani nazor inych aby som sa utvrdila v tom co vidim

kathy93
24. máj 2018

@dominiqwa väčšinou tie čo majú blbé komentáre takto komentujú väčšinu príspevkov, stále vidím tie isté nicky. Asi sa nudia a nemajú čo doma robiť.

zdencaaaa
24. máj 2018

Mile mamicky a nemamicky s urazlivymi komentarmi.....vy ste asi nepochopili ucel stranky Modreho konika. Stranka je urcena nam mamickam, buducim ci sucasnym, mame sa tu poradit a nie vysmievat sa jedna druhej. Nechapem tomu ak ta uz len v hlave napadne sarkasticky komentar ze ho aj vypustis vobec von. Sme ludia ale niektore zeny sa tak veru nespravaju. Ak ma clanok, prispevok alebo hocico ine nezaujima tak nekomentujem

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@lus2909 dobre niekto to chce počuť aj od iných ci dobre vidí a ci isto bude.

dominiqwa
autor
24. máj 2018

@kathy93 no mamicky na materskej sa ocividne nudia ved aj ja pozriem hoc aku diskusiu ale ma nenapadlo ponizovat niekoho zato že sa niečo pyta.

emili31
24. máj 2018

@dominiqwa jj je to tam, moze sa tesit na babatko 🙂 vela stastia 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

micayla997
25. máj 2018

Bože to fakt ešte žijú take kravy čo iba rýpať vedia?! Nehnevajte sa milé rypacky ale niektoré ženy sa pokúšajú dosť dlho o bábätko a nedarí sa a keď sa podarí tak sú šťastne . Keď sa Vám niečo nepáči tak načo komentujete?!!!! Prosil vás o to niekto ?! Nie!! Tak láskavo sa zdrzte blbých komentov a nádherný testík gratulujem ❤️

danajahotkova
25. máj 2018

Jejooo!!! Áno môžeš kamoške povedať, že je tehotná a môže sa začať pripravovať aj s manželom na krajší život 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂👏👏👏👏👏👍👍👍👍👶

paprika28
25. máj 2018

Baby poraďte mi ,ms mi mešká 3dni ráno mi je nevoľno a aj počas dňa sú chvíľky kedy mi ostane zle,pobolieva má v podbrušku a krížoch mám taký bieli výtok ktorý mi nerobí žiadne ťažkosti ,a občas keď dávam mužovi pusu sa mi zdá ako keby mal horké v ústach,test som si ešte nerobila len by ma zaujímal váš názor

zdencaaaa
25. máj 2018

@paprika28 vsetko je mozne, ak ti meska sup ocikat test ;)

paprika28
25. máj 2018

A aký je najlepší?

paprika28
25. máj 2018

Lebo pri prvom som si test robila a ukázal mi že nie som a bola som už v 3 mes.moc im neverím😉

zdencaaaa
25. máj 2018

@paprika28 cim si dlhsie tehotna tym je test slabsi, myslim tym tehotenstvo viac ako dva mesiace. Kup testy v lekarni Dr. Max, alebo zajdi do dm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre