Som podľa tých testov tehotná?

yrin
17. okt 2013

Dneska ráno som si po 8dňoch meškania menštruácie spravila dva testy ,o dve hodiny som išla na wecko a na nohavičkách som mala ružovú krv ,ako keb bola
zriedená ,neskor ale už som mala normálnu krv na vložke ale nie veľa .. chcem sa spýtať či tie testy ukazujú duchov ,ale čo potom tá krv ,ďakujem za rady
na fotkách to je slabo vidieť ale naživo je to lepšie ,aj kamarátka suseda mi povedala ,že ich vidí,prosím poraďte mi

nikoletka_h
19. okt 2013

@yrin no čo si tehu?? nechcem ťa zarmútiť ale, ja som bola raz tak že mi MS meškala 2 týždne a robila som si priebezne testy, mala som o veľa výraznejšých duchov, až by som povedala pozitívne testy, potom po 15-tich dnoch meskania som mala takisto ruzovy vytok...na druhy den kvapka krvi a na tretí prišla silná MS...

yrin
autor
12. nov 2013

Nebola som ale išla som ku gynekologovi a akurát mi cystu našli a dali mi antibiogika, ktorémi neoomohli tak mi dneska oznámil, že ma čaka operácia ☹ strašne ma to trápi, síce sa snažime len 5 mesiacov ale napriek tomu ma to hrozne trápi

yrin
autor
21. nov 2013

dievčatá prosím je toto pozitívny test? Dneska doktor povedal ,že na sone nič nevidí tak mi zobral krv a určite poznáte ten pocit keď sa neviete dočkať :(

yrin
autor
21. nov 2013

menzes mi mešká len 6 deň a pichol mi vvolávačku tak dúfam že tá mrcha otravná teraz nepríde

yrin
autor
21. nov 2013
charaka
21. nov 2013

@yrin ja ju vidim 🙂

mica11
21. nov 2013

@yrin aj ja si myslím, že ano, len ešte nie dlho 🙂

zuzpolka
21. nov 2013

Vidim druhu ciarku....gratulujem 😉 🙂

tilly
21. nov 2013

na prvom nevidim nic, na druhom po velkom zaostreni ano 😎
skus opakovat tak o dva dni

yrin
autor
21. nov 2013

teraz večer som si robila test ,možem ho považovať za pozitívny?

zuzinka1989
21. nov 2013

@yrin podla mna ano 🙂 gratulujem 🙂

mariankamk
21. nov 2013

@yrin ano, pre potvrdenie a uistenie sa si sprav tej istej znacky zajtra, idealne pozajtra 🙂

zuzinka1989
21. nov 2013

@yrin a kolky dc to je? 🙂

nini1010
21. nov 2013

Určite je tam,blahoželám 🙂

vejula
21. nov 2013

@yrin tento posledny je podla mna isto pozitivny

yrin
autor
21. nov 2013

dúfam že som sa konečne dočkala malého chrustíka 🙂)) neuveritelne sa teším a ďakujem vám 🙂) zajtra ráno si spravim ešte jeden a dám vedieť 🙂

happyfrog80
21. nov 2013

@egyy co ta moze vytocit ,zase machrujes ze ty vsetko vies ?Dievca chce poradit tak preco nie,ked ta to otravuje tak sa neozyvaj a chod nieco robit 😉
Ja som mala podobne tento mesiac a velmi ma to zaujima

domi1988
21. nov 2013

@yrin no neviem,ja som mala po tyzdni meskania uplne zretelne pozitivny test. prikladam foto,ale mozne je asi vsetko.. drzim palce.

happyfrog80
21. nov 2013

@domi1988 kamoske silnel velmi pomaly a ma synka

yrin
autor
21. nov 2013

ja mám totižto cyklus niekedy 35 dní a niekedy 46 mám to velmi rozhádzané čiže presne to ani neviem povedať ,ovulácia bola tak pred 10-12dňami

happyfrog80
21. nov 2013

@yrin drzim palecky 😉

yrin
autor
21. nov 2013

Ďakujem velmi pkne dúfam že to už vyšlo 🙂

happyfrog80
21. nov 2013

@yrin inak ja som mala silnejsie tehu testy odpoludnia ked som nepila moc ,rano som mala priesvitny moc a ciarka sa stracala ,moc treba mat kvalitny ,neviem preco bol zriedeny rano ☹

adulik76
21. nov 2013

@yrin nemusíš byť zrovna typ, čo má jasné, krásne zreteľné koľajnice. Ja mám dve deti a ani raz som nemala úžasne ukážkové testy. Keby som nevedela, že som po IVF, tak by som to ani nebrala, že som tehu. Takže buď v kľude, keď čiarka silnie, tak je dobre. Hlavne sa nestresuj.

yrin
autor
22. nov 2013

Je to tam som tehotná🙂))))) strašne som šťastná

katttka1981
22. nov 2013

@yrin gratulujem, a hlavne aby vám to všetko dobre dopadlo. 🙂

saskiaaa
22. nov 2013

@yrin ahoj gratulujem aj mne dnes gynekolog potvrdil ze som tehotna 🙂

yrin
autor
24. nov 2013

dúfam ,že všetky snažilky sa dočkáte je to krásny pocit 🙂) nech ste vy aj vaše bábätka zdravé a všetko prebehne bez komplikácií 🙂) prikladam test mojich krásnych dvoch kolajníc

fidela86
24. nov 2013

@yrin nadherneee 🙂 blahozelam 🙂 na ktory DC/DPO ti vysli take krasne kolajnice?

marienka1703
24. nov 2013

@yrin
@yrin ano si 🙂 blahozelaaaam k tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre