Som tehotná?

zuzka1090
5. máj 2020

Ahojte, dopredu sa ospravedlňujem za blbé otázky. Ale nemám deti, počas plodných dní cca 9 dní dozadu sme to skúsili a mam kŕče v brušku, slabé. Nevydržala som to a spravila som si tehotenský test, aj keď je to veľmi skoro. Mala som slabú druhu čiarku, je to možné, aby mi po tak krátkom čase test ukázal druhu čiarku? Pripájam foto

zuzka1090
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka1090
autor
9. máj 2020

@lenkaaa25 nie, ta ma prísť až v utorok, akurát, že ani stavy aké mávam pred MS nejak nemám žiadne, ani prsia nebolia a ešte aj pleť sa mi zlepšila, čo pred MS už týždeň zvyknem pupaky pučiť. Ale tak tehotenstvo nebude, nevadí, budeme sa snažiť ďalej

lenkaaa25
9. máj 2020

@zuzka1090 uvidíš, daj vedieť ako to nakoniec dopadlo 😉🍀

adka_pajerska
11. máj 2020

@zuzka1090 ahoj tak ako?

zuzka1090
autor
12. máj 2020

@adka_pajerska ahoj. Dnes má prísť MS, uvidíme. A ty?

adka_pajerska
12. máj 2020

@zuzka1090 mne už meska 3 dní a nič a strašné na bolia prsia už týždeň.Len ja som dlhodobo brala antikoncepciu tak či to nemá súvis s tým že mi to blbne.Minuly mesiac som dostala presne ako som mala ale tento zatiaľ nič.Kupila som si včera test a bojím sa ho aj použiť.

adka_pajerska
12. máj 2020

@zuzka1090 tak som testla dnes ráno a výsledok jednoznačna iba / . Takže zase sa niečo deje s mojím telom 😕

zuzka1090
autor
12. máj 2020

@adka_pajerska to mi je ľúto. No ja mam dnes dostať, zatiaľ nič, nepobolieva ma brucho, ale testy negatívne, čiže ju očakávam mrchu jednu

adka_pajerska
12. máj 2020

@zuzka1090 ja tiež ocakavam keď nepríde do konca týždňa nabudúci týždeň v utorok alebo v stredu idem ku gyn.

zuzka1090
autor
12. máj 2020

@adka_pajerska daj vedieť, ako si dopadla

adka_pajerska
12. máj 2020

@zuzka1090 aj ty budem držať palce 👍

zuzka1090
autor
13. máj 2020

@adka_pajerska druhý deň mešká. Ale cítim, že to príde. Čakám 🙂

adka_pajerska
13. máj 2020

@zuzka1090 no mne 4den a tiež cakam,len nechápem že má strašné bolia prsia a býva mi spatne hocikedy,aspoň vidím ako mi tie tabletky rozvádzali všetko,držím ti palce 👍

zuzka1090
autor
14. máj 2020

@adka_pajerska no ja už mám, dnes dorazila...

adka_pajerska
14. máj 2020

@zuzka1090 ja stále nič a ani nevyzerá že prídu

sofinka1301
14. máj 2020

@adka_pajerska sledujem tu vašu debatu už dlho... Stále mrcha nedorazila? Mne test vyšiel pozitívny na 8den 😊😉držím palce

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 nie vôbec ani náznaky nemám len ma strašne bolievaju prsia a býva mi ťažko na žalúdok meškajú mi 5dni a test son robila pred dvoma a bol negatívny takže si myslím že nič

sofinka1301
14. máj 2020

@adka_pajerska ja dodnes nemám žiadne príznaky 😂a to už som bola aj u doktora 🙈🙊 no uvidíš ale držím palce

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 a v kolkom si tt? Gratulujem a prajem pekné tehulkovanie

simonka_vi
14. máj 2020

@adka_pajerska a nechceš skúsiť ešte spraviť test? Zaujímavé keď ti je tak ako ti je a není si... Ja som mala 2 čiarky ešte pred ms a za chvíľu rodim 😁🙈

adka_pajerska
14. máj 2020

@simonka_vi už som robila 2dni pred vynechaním ms a teraz 3dni po vynechaní a nič myslím si že keby som bola tehu už by to ukazalo takže si myslím že zbytočne.A píšeš že ti test vyšiel pozitívne na 8den to je myslené od počatia?

simonka_vi
14. máj 2020

@adka_pajerska a čo za test si si kúpila?

sofinka1301
14. máj 2020

@adka_pajerska ďakujem som v 10tt podľa ms a podla sona 9tt uvidím v pondelok 😁
Asi si tým myslela mňa že na 8den že? No po vynechani ms až 8den bol pozitívny

adka_pajerska
14. máj 2020

@simonka_vi rapidclear a pepino

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 áno prepáč, a predtým si testovala?Ak ano kedy?

sofinka1301
14. máj 2020

@adka_pajerska áno testovala, deň pred MS, dva dni po MS, 4den po MS potom sa minuli testy tak som musela na nákup nových a to bolo nejaký 7den večer a ja som tam videla úplne slabého ducha... Prišla som za mojim mužom a vravím mu ci tam niečo vidí... Odpoveď.. Nie... No v noci som dostala kŕč do brucha ako pri prvom tehu a tak som ráno prišla za mužom a oznámila som ze už testovať nemusím pretože som tehotná... Neveril test som spravila a vyšiel pozitívny... Skúsim pozrieť ci ešte mam môj test po 8dnoch meškania 😁😂uvidíš toho slabého ducha

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 no ak budeš taká zlatá skús pozrieť 👍môj muž má stále presviedča že som tehu ale ja si myslím že nie neviem mám takéto tusaka

sofinka1301
14. máj 2020

@adka_pajerska slabší bol na 8den a ten ďalší ani neviem kolky...

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 presne tieto testy som mala a boli úplne negatívne.

adka_pajerska
14. máj 2020

@sofinka1301 alebo teba bolo pekné vidno 👍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre