Som tehotná, alebo si len namýšľam?

vanessa468
13. sep 2017

Ahojte, mám 16 rokov. Som totalne v strese. Myslim si ze som v tom. Uz tu takych prispevkov bolo vela ale nikde som nenasla to co potrebujem. Mam vela priznakov. Bolave prsia, zvacsilo sa mi brucho, mam hnedy zapachajuci vytok uz 3 den. Mala som ho po piti alkoholu alebo pri namahe ale teraz po dvoch dnoch ho mam len tak. Mam velmi nepravidelne kramy. Mala som kramy asi 2 tyzdne. Ked mi uz skoro skoncili mala som pohlavny styk. Prvy sex trval asi 2 minuty potom som ho dorobila ustami. Vycural sa a o 4 hodiny sme mali sex zase. Tiez 2 minuty a potom vytiahol a hned sa urobil. V ten den som uz kramy nemala. O den som dostala kramy. Trvali 2 dni. Uz od 2 dna od sexu sa mi zda ze je nieco zle. Sex sme mali 26.8. Test som si robila o tyzden. Negativny. Dalsi som si robila 12.9 cize vcera. Negativny. Teraz mam silny hnedy vytok a padaju zo mna jakeby hnede odrobinky alebo co. Zle mi neni a normalne jem. Mozem byt v tom ? Prosim pomozte

vanessa468
autor
20. sep 2017

@nini1010 tak ja praveze skor netužim, i ked som sa uz zacinala s tym zmierovat 😊 ale dakujem ti budem sa snazit si to nevsimat

vanessa468
autor
20. sep 2017

@elviku11 nebola som este lebo som sa bala ze ma odsudia abo co..ze pridem tam a dobry asi som tehotna..ta by si pomysleli o mne

nini1010
20. sep 2017

@vanessa468 Boze uz prosim ta prestan stresovat lebo to je uz ozaj smiesne.je nad slnko jasnejsie ze nie su tehotna a ty tu dookola tocis o tom istom.prosim ta prestan uz s tym.

elviku11
20. sep 2017

@vanessa468 no ked si nebola u doktora, tak my ti tu nepomozeme takto cez pismenka. A doktor ta urcite neodsudi, ten uz tam videl plno inych, zaujimavejsich pripadov ;)

kythos21
21. sep 2017

Ja vôbec nechápem prečo ešte niekto reaguje na príspevok baby s detinským nevyzrelym správaním.
Dostala menzes, tehotná nie je, test 25 dni po styku by bol dávno ukázal tehotenstvo.... proste si namysla lebo si skôr zasexovala ako preštudovala niečo o sexe a gravidite...
Hold stáva sa v dnešnej dobe často, čo už..
Ale aby ste tu riešili stále dookola jednu kravinu imaginárnu a vyskakovalo mi tu denne kvôli tomu 20 upozornení?
Vanesa, rada pre teba, za 25 dni ti brucho narástlo možno ak si sa prejedali sladkosťami. Plod je má cca 1,5cm v tomto obdobi. Preto radšej chod do posilky, dobre si zacvič, prídeš na iné myšlienky a nebudeš riešiť kraviny a možno aj zhodis to brucho ak do nej začneš chodiť pravidelne.
Hlavne si pories tu antikoncepciu aby si tu zas nestesovala každý mesiac či ti príde menzes.
A chod k Dr. Si pre neho pacientka, absolútne ta nerieši a nesúdi ako osobu. Je mu ukradnuté či máš 16 a sex alebo 30 a sex... je to jeho povolanie. Nie si prvá ani posledná čo sa sprava nezodpovedne a potom si v čakárni hryze od stresu nechty či neni tehotná.
Nie kvôli tehotenstvu by som tam šla, lebo tehotná nie si sle kvoli tomu čo popisuješ so svojim menštruačným cyklom .. poriešiť si potencionálny hormonálny problém ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre