Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som tehotná? Testy nesilnejú.

12didi12
11. apr 2019

Prajem vám všetkým pekný deň a zároveň prosím o radu. Začnem asi tak, že s priateľom sa pokúšame o bábätko už skoro 3 roky. Potom čo sme zistili, že priateľ má dosť zlý spermiogram sme začali navštevovať CAR. Hneď po druhom plánovanom pohlavnom styku som otehotnela ale nakoniec sa to skončilo a zaver bol biochemické tehotenstvo. Kyret nebol nutný. No teraz hneď druhý cyklus (už bez planovania) mi mešká menštruácia 6 deň. Tehu testy mam pozitívne ale zatiaľ nesilnia. Tak vás prosím o radu ak niekomu náhodou test tiež nesilnel a dopadlo to nakoniec dobre, je tu niekto taký??

jamimka
11. apr 2019

Mne to nevestilo nic dobre, ale výnimka potvrdzuje pravidlo. Drzim prsty. Skus obden urobit test a potom zájdi k dr

barboritta
11. apr 2019

@12didi12 ja som mala od zaciatku na testoch iba duchov,vobec nesilneli.som v 24tt

12didi12
autor
11. apr 2019

@jamimka ja už s ničím dobrým ani nerátam, len sa obávam, či by nemohlo ísť aj o mimomaternicove tehotenstvo lebo ma dosť pichá v ľavo v podbrušku :/ a Dr mam ísť zajtra na kontrolu tak som zvedavá

12didi12
autor
11. apr 2019

@barboritta jeeej to je krásne, že sú aj také prípady. Gratulujem 😊

12didi12
autor
11. apr 2019

Stále mám takéto..

saskia_98
11. apr 2019

@12didi12 ja som mala ešte slabši a dnes mam 4 mesačneho špuntika. No ja som sa viac netestovala. Ako mi ukazalo 2 ciarky, zavolala som dr ze nech mi zoberie krv. Viac som o testoch počuť nechcela keďže som mohla otehotniet len z jedneho vajecnika, mala som 2 velke cysty a jeden myom. Takze rovno rizikove. Mysli na to, ze to bude dobre, ze to musi byt dobre. 😉 Hlavne sa hoď do kludu. Psychika robi veľmi veľa. 🙂

ajjka87
11. apr 2019

Ja som mala všetky takéto silné testy a dnes mam 4,5 ročné dieťa. držím palce nech to vyjde

12didi12
autor
11. apr 2019

@saskia_98 no to mi je ľúto ze si na tom bola tak ale je to krásne, že sa vám za darilo aj cesto všetko 😊

12didi12
autor
11. apr 2019

@ajjka87 ďakujem veľmi pekne ani som nečakala, že je takých viacero a ze všetko dobre dopadlo 😊

12didi12
autor
11. apr 2019

@saskia_98 snažím sa byť v kľude len ten hnusný strach mi vtom nepomáha 😣

barboritta
11. apr 2019

@12didi12 dakujem. Ja som ani takto silne nemala.vsetky znacky testov mi ukazovali slabo

12didi12
autor
11. apr 2019

@barboritta MMM no tak som zvedavá na zajtra ako to teda so mnou bude :/

nicoleulrichova
11. apr 2019

@12didi12 ahoj, ked som bola tehotná s prvym synom, tak moja druhá ciara este menej bola viditelná ako tvoja, a uz tyzden mi meskal menzes 🙂

12didi12
autor
11. apr 2019

@nicoleulrichova jej to vážne?? No tak už pomaly začínam aj dúfať, že to bude dobre 😊

dovozadokoca
11. apr 2019

Tiež som nemala silnejšiu čiarku. Ale zas, spravila som dva - tri testy a potom už nie. 🙂

12didi12
autor
11. apr 2019

@dovozadokoca no ja mam takúto už týždeň stále :/

hickupps
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
12didi12
autor
11. apr 2019

@hickupps tak to mi je veľmi ľúto :( tak ja uvidím zajtra co a ako

misscelaneous
11. apr 2019

U mna nesilnejnejuce testy resp. velmi slabunko silnejuce skoncili mimomaternicovym tehotenstvom. Sleduj, ci nespinis, nekrvacas, bolesti a pichanie v podbrusku. Pripadne ak mas pochybnosti, skoc na krv na HCG.

kata1612
11. apr 2019

@12didi12 máš krásnu 2 čiarku. Mne test ukázal až na 7 deň úplne slabulinku,skoro ju nebolo vôbec vidieť. Ďalší som robila až o 3 dni už bola silnejšia. A takú čiarku akú máš ty mi vyšlo ukázalo až na. 14 deň. 😄 a mam 3 mesačnú bambulku 😍gratulujem. Treba veriť silno že sa to podarilo 😉 držím palce ✊

12didi12
autor
11. apr 2019

@kata1612 snažím sa veľmi veriť len ten strach je strašný 🙁 ďakujem ti veľmi pekne za krásne a povzbudivé slová 💗 zajtra dám vedieť ako som dopadla ✊

12didi12
autor
11. apr 2019

@misscelaneous no presne toho sa bojím.. Zatiaľ nespinim ani nekrvacam ale pichanie mam dosť silné 😣 a ak sa ta môžem spýtať, bola si aj na operácii??

misscelaneous
11. apr 2019

@12didi12 ano bola som. U mna to skoncilo vyberom oboch vajcovodov, no to je fakt extrem. Bol to nas prvy KET, teraz nas caka druhy. Ak mas silne pichanie, nepodcenuj to. Za kontrolu u doktora nic nedas. Mas odsledovanu ovu? V akom si asi stadiu tehotenstva? Je mi luto, ze musis prezivas tento strach a velmi drzim palce nech ti to dobre dopadne.

12didi12
autor
11. apr 2019

@misscelaneous Ježiš to mi je strašne moc ľúto čím si musíš prechádzať 😣aach bože.. Zajtra hnet ráno idem. No dnes by som mala byt 4tt+6 a ovulácia odsledovanu nemám keďže minulý mesiac som mala biochemické tehotenstvo tak som to nejak ani nechcela riešiť a stalo sa toto :/.. Ďakujem ti veľmi pekne za povzbudenie 🤗

misscelaneous
11. apr 2019

@12didi12 drzim palce. Ak si mala posunutu ovulaciu, kludne mozu byt testy slabsie. Idealne je kazde styri dni zobrat krv na hcg, hodnota by sa mala zdvojnasobit kazdy druhy den. Ak sa tak nestane, je to voditko ze nieco nie je v poriadku.Aj Ak je hodnota hcg na zaciatku nizka, no kzde dva dni sa zdvojnasobi, vyhliadky na uspesne tehotenstvo su ovela lepsie. Prajem vela sil a energie a drzim palce nech to zajtra dobre dopadne

blontimka
11. apr 2019

@12didi12 je to biochemicke tehotenstvo opäť. Berieš gestageny?

12didi12
autor
11. apr 2019

@misscelaneous no každopádne už sa neskutočne teším na zajtra, nech už to dopadne akokoľvek len nech už viem na čom som, lebo táto neistota je hrozná. Veľmi ďakujem za podporu 🤗

12didi12
autor
11. apr 2019

@blontimka mm no rátam aj stým.. Co to je gestageny?

potvorka20
11. apr 2019

@12didi12 to je dosť silna ciarka, držím palce.. Mala som to rovnako,aj biochemicke aj spermiigram a teraz som v 25tt

12didi12
autor
11. apr 2019

@potvorka20 jej tak to je super veľmi ti gratulujem 🤗

Tu začni písať odpoveď...

Odošli