Som v menopauze alebo som tehotná?

pastarela1
12. aug 2008

ahojte. mam 32 rokov a minuly mesiac som dostala menstruaciu na cas a tento mesiac mi 4 dni nezvycajne "meska".som prekvapena lebo tento mesiac sme vobec s manzelom sex nemali. myslite,ze je tam moznost,ze som tehotna? aj ked somm mala dost silnu menstruaciu? boli sme aj na dovolenke v rime tak to je mozno zmenou pocasia i ked mi taketo zmeny nikdy nevadili. rozmyslam, co ak som v menopause...

ukana
12. aug 2008

pastarela, co si mala z biologie? 😕 😅
4 dni nie je ziadna tragedia, pockaj tyzden a sup ku gynekologovi...mohla si prechodit nejaky zapal, mohlo to byt zmenou prostredia, ale mozes byt aj tehotna, menopauzu by som vzhladom na tvoj vek asi vylucila 😵

marse
12. aug 2008

podla mna je na menopauzu este skoro v tvojom veku, ak ste s manzelom sex nemali, tak neviem ako by si mohla byt tehu 😕 ale ked par dni meska myslim ze sa netreba uplne znepokojovat, moze to byt aj tou zmenou prostredia, stres, nieco v praci, su rozne faktory co to mozu ovplivnovat. a ak ti bude dlhsie meskat tak zajdi za dr. ten asi najlepsie bude vediet co je vo veci 🙂

slavik
12. aug 2008

kľudne by mohla byť tehu. Moja známa až v piatom mesiaci zistila, že je tehotná. Menzes mala aj počas tehotenstva. Takže môže byť.

malaskoricka
12. aug 2008

pastarela jedine riesenie= tehu test...
tehotna mzoes byt aj ked si mala menstruaciu 😉
a ked nie tak to je zmenou prostredia--
v 32menopauza je privelmi skoro 😨

pastarela1
autor
12. aug 2008

marse s manzelom sme nemalli sex iba od poslednej menstruacie ale pred tym ano a nedali sme si pozor. tak som sa cudovala ci by som mohla byt v tom.
ale aj tak dakujem za vsetky nazory.
asi to bude tou zmenou prostredia.

marse
12. aug 2008

pastarela tak v tom pripade ano, je to mozne, ja som tiez mala prve dva mesiace menzes az potom som zistila ze som tehu 😉

alexandra
12. aug 2008

Ja som tiez mala MS a bola som tehotna 😉 Takze tehu test odporucam aj ja. No moze to byt aj zmena prostredia, stres, presne ako pisali baby

mimkao
12. aug 2008

Aj ja som mala MS, a tak isto silný, atiežsm zistila, že už som bola mesiac v tom... 😉

monkula
12. aug 2008

Takže tvrdíte, že silná MS, je znakom tehu? 😅 😅 Lebo minulý mesiac so mvyzerala ako po vražde, minimálen a stále sa mi zväčšuje brucho 😲 😲 😲
Alebo som len vyžratá 😀 😀 😀

horallka
12. aug 2008

čo monkula- zvládaš aj tretie - pozri verulka a mimkao už majú po štyri. 🙂

monkula
12. aug 2008

horalka, až mi zabehla cestovina, nie, nie nie, nemôžem 😎 😎

horallka
12. aug 2008

aj ja som dnes mala cestovinu. He monkula- však keď si odrodila dve- tretie bude už malina. A také niečo ako ochrana vám dievčatá nič nehovorí, keď nechcete byť tehotné? 😀

pastarela1
autor
12. aug 2008

u nas je babo vitane, takze ak by som bola tehotna nevadi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre