Som podľa vás v tom?

uvwx8989
14. nov 2017

Zdravím potrebovala by som radu alebo ako to nazvať 🙂 pred nedávnom sme mali s priateľom nechránený sex po dlhej dobe. a aj keď sa do mňa neurobil myslím, že tam boli neaké kvapôčky lásky a odvtedy ma bolí, alebo skôr pychá v podbrušku a cítim sa občas divne.... myslíte že môžem byť tehotná? Budem vďačná za každú radu, skúsenosť 🙂

morandia
14. nov 2017

@uvwx8989 ahoj, urob si po tyzdni test a zistis...

tt247
14. nov 2017

@uvwx8989 môžeš aj nemusíš. Počkaj na menštruáciu a ak nepríde, urob si test.

uvwx8989
autor
14. nov 2017

Takže vlastne sa dá otehotnieť aj z tych kvapočiek? Lebo som teraz dosť zmätená. niektorí hovoria že áno a iní že nie tak ako to teda je? 🙂

helenka113
14. nov 2017

@uvwx8989 môže aj nemusí. My máme s priateľom nechránený sex 3 mesiace s tým že si pozor nedávame a nič

luciannka83
14. nov 2017

Osobné si myslím, že z kvapocek lásky tehotná nebudeš. Skôr sa len asi viac sleduješ a možno si pocity nepodvedome vsugerovavas. Brucho ťa môže bolet aj z pms.

lillystranska
14. nov 2017

@uvwx8989 môj sa vždy pred tým ako ide na vec utrie aby tie kvapky nešli 😝 a teraz sme to neustriehli a mali sme nechránený sex keď som mala zrovna ovulaciu. Tiež sledujem či náhodou sa nestalo ale myslím že nie je veľmi opatrný. Skôr to je tým že sa moc pozorujes ja si síce tiež teraz sledujem príznaky ale myslím že je to ok a tehotná nie som 🙏

tess328
14. nov 2017

Mozes byt tehotna,aj nemusis. Z kvapiek lasky sa da otehotniet. Pocity bolesti mozes mat aj vsugerovane, zjavuju sa aj pri ovulacii alebo mozes byt aj prechladnuta. Kup si po tyzdni a po dvoch od styku teh.test. Hodnota HCG (tehotensky hormon produkovany placentou) a da sa detekovat (vraj) uz po 3 dnoch. Istejsie vysledky mas po 5-7 a 10 dnoch od styku,pripadne po odobrati krvnej vzorky u tvojej gynekologicky ak by ti napr.meskala perioda alebo by si si chcela byt 100% ista a bez stresu .

uvwx8989
autor
14. nov 2017

@tess328 ďakujem🙂 ale ja si myslím že v močovej trubici neostali spermie, teda aj on to tak tvrdí, a keď tam neostali tak je tam nulová šanca byť tehotná nie?!

lillystranska
14. nov 2017

@uvwx8989 ak sa vymocil tak nie. Ja som mala ovulaciu s drahym sme sli nostro po hodine sme zas mali chut vymocil sa pockli sme a znova bez ochrani a nic sa nestalo 🙂

zuzpar
15. nov 2017

Treba si urobit test hned ak ti bude meskať menstruacia a uvidis. Takto mozeme aj my aj ty len hadat

xxxxxnnnnn
15. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

tess328
15. nov 2017

@uvwx8989 casto sa stane,ze za predkozkou nieco zostane ;) jedine ze by sa umyl a dosucha vyutieral. I tak je tato metoda podla Pearlovho indeu najmenej spolahliva a svedci o tom aj mnozstvo nezelanych tehotenstiev. Je to len na vasej zodpovednosti 🙂
Kazdopadne,aj ked ho vytiahol pred ejakulaciou, kvapky unikaju pocas celeho trvania styku,nie len na konci pred vyvrcholenim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre