Používame cookies. Viac informácií tu. OK
giuli
31. okt 2019

Asi sa ti rozbieha MS....niekedy test ukaze aj 2-3dni pred vynechanim MS...,ak si myslis ,ze si kludne mizes test skusit....

domiiini
autor
31. okt 2019

@giuli no to vždy mi príde ako idem na záchod cikat potom hneď príde ms.. Teraz nič.. Už ani na toaletnom papieri

giuli
31. okt 2019

@domiiini nemusi sa spustit hned naraz....ale ak mas pochybnosti ,kup test ...

domiiini
autor
31. okt 2019

@giuli práveže toto mi nikdy nerobilo 😊asi počkám ešte 2 dni

vinejka6
1. nov 2019

Áno, kľudne to môže znamenať tehotenstvo, ale aj to, že príde menzes. Na istom si budeš, keď si urobíš test 🙂
Ja keď som si našla kvapky krvi po toalete a mala som špinenie, bola som tehotná.

domiiini
autor
1. nov 2019

@vinejka6 ráno zasa špinenie.. Skôr taký hnedkasty výtok v 3 kvapkách.. A nič potom.. Test negatívny.. Dneska by som mala dostať MS.. Ale toto som nikdy nemavala... V tehu som rad spinila keď sme mali sex..ale včera sme ho nemali.. Tak uvidím zajtra co bude

vinejka6
1. nov 2019

@domiiini ak nepríde menzes, skús ešte urobiť test o 2dni. 🙂)

domiiini
autor
1. nov 2019

@vinejka6 no vyskúšam počkať, ja keď to čakanie je cele zle.. Ale keby ze som tehu tak mam aspoň darček na vianoce pre priatela ale asi aj pre všetkých a dôvod sa odsťahovať od svokrovcov na koľko by sme boli už 👨‍👩‍👧‍👦

vinejka6
1. nov 2019

@domiiini držím prsty, nech je to tak, ako si ty zelas 🍀🍀🍀🍀

domiiini
autor
1. nov 2019

@vinejka6 ďakujem krásne 🙏🏻💐

domiiini
autor
1. nov 2019

@vinejka6 tak nič prisla ms ... ani raz sa mi nestalo že by mi prisla takto ms.. som si mysela ze som tehu.. edže sme dva x spali bez ochrany .. nevadi ideme dalej..🙂

vinejka6
1. nov 2019

@domiiini príde to vtedy kedy má 🙂 ❤️

mrkvicka26
2. nov 2019

Ahojte žienky zistila som že som tehotná čo mu sa strašne tešíme už nám to aj potvrdili zistili mi cez odber krvi že som tehotná , čomu sa strašne s manželom tesime, len som začala sa špiniť dva dni take hnede potom nič a pred troma dňami také červeno ružove krvácanie ale len keď idem na potrebu ako sa utrem a pár kvapiek na vlozke , neviem či sa máme báť alebo nie.....ak bude všetko poriadku bude to naše prvé babo

domiiini
autor
2. nov 2019

@mrkvicka26 aj ja som spinila ale hneď kap sme mali sex vraj sme to prerazili a objavuje sa to.. Ale ja som hneď išla na druh deň k Dr.. 😊 Takže radšej by som išla k Dr.. Isto je istota ✌🏻😊

mrkvicka26
2. nov 2019

@domiiini a potratila si či? ale nevoľnosti mám stale spinim dvakrát za deň není to zase veľa spinenia

domiiini
autor
2. nov 2019

@mrkvicka26 nené 😊 mam krásneho syna.. Mne to po 2 dňoch prestalo 😊 radšej skoč aj na pohotovosť ja by som šla.. Kľudnejšie by som spávala 😊

mrkvicka26
2. nov 2019

@domiiini ďakujem správam ako zabitá 🤣🤣🤣🤣ale že pri prvorodičke že je to normálne tak neviem nespinim sa vela len pár kvapiek ani bruško ma nebolí nemám ani kŕče

domiiini
autor
2. nov 2019

@mrkvicka26 tak každý ako chce 😊ja som bola tiež prvorodicka 😊 ja by som šla, ale ak sa cítiš dobre tak je okej

mrkvicka26
2. nov 2019

@domiiini áno cítim sa súper ☺️☺️☺️☺️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli