Špinenie a napriek tomu duch

petramagd
22. nov 2017

Ahoj dnes som zacala nejak spinit iba trosku ale robila som si test kde mi.vysiel duch.. je to normalne ? Platí to vobec ?

zuzanaf31
22. nov 2017

podľa mňa je dosť možné že si tehotná

beky1813
22. nov 2017

To nikto nevie, zbytocne je robit testy pred vynechanim menstruacie

petramagd
autor
22. nov 2017

@beky1813 ahoj, ja mám.mat dnes mens.ale mám iba slabe krvácanie a nič ma neboli ako pri normalnej.

brunettka89
22. nov 2017

Ja som mala také spinenie namiesto MS a neprestavalo , tak som si spravila test a tam slabá čiarka, takže smer doktor a nasadený duphaston, inak mi to trvalo asi celý mesiac prvý, je to spôsobené aj tým, že vajíčko sa vnara do kyprej maternice a praskajú cievky, ktoré, sa prejavujú týmto spinenim. Ale takisto sa ti môže rozbiehať aj MS.

petramagd
autor
22. nov 2017

@brunettka89 dakujem za info.
No ja som.si robila test dnes ráno a mala somnebude.tam.ducha a mám aj to spinenie slabu krv tak som.nevedela co si o tom mysliet skúsim.vyskusat este test neskor

01nella
22. nov 2017

ja by som kazdopadne navstevu u dr neodkladala, moze to byt aj samovolny potrat. viem z vlastnej skusenosti. tiez som cakala kedy ciarka zosilnie a cakala som dovtedy, kym sa mi vajicko neuvolnilo, nebolo dostatocne uhniezdene..keby bolo keby..doteraz si to vycitam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre