Špinenie na gaťkách. Môžem byť tehotná?

aisha1011
9. júl 2009

babulky...chcela by som sa opytat ktora ma so spinenim skusenost...uz od vcera mam na gatkach take hnede spiennei..vcera to bol taky hendy vytok...taky slabo hnedy..no dnes uz spinenie...mozem byt tehotna..alebo to je len znak ze pride mrcha???🙂

aisha1011
autor
28. júl 2009

drzim ti silno palceky...aby sa ti tehu vydarilo..🙂a aby male bolo zdravucke...

ajama85
29. júl 2009

aj ja dakujem, daj potom vedieť ako ti to dopadlo 😉

aisha1011
autor
29. júl 2009

ajama..urcite dam vediet..a aj ty..a opatruj sa🙂aby babo bolo zdrav.. 🙂

ajama85
17. aug 2009

ahoj baby,som tu opäť a prosim o radu......poslednu menštruáciu som mala 3.6.2009, čiže mala som dostať 30.6.2009. asi 17.6.2009 môjmu priatelovi ušlo (všetko) a 22.6. som začala špiniť, prvý den to bolo slabo hnede, druhý den tmavo hnede a cele toto špinenie trvalo 5 dni.............myslela som si,že som špinila,lebo sa uhniezduje,ale to by to špinenie nemalo trvať tak dlho.............30.6. som menštruáciu nedostala a tak som testla 4.8.testy boli negativne........potom som zase 5.8. začala špiniť, bolo to velmi slabulinke špinenie,kludne by som prešla celý den aj na jednej intimke,toto špinenie trvalo zase 4 dni....menštruácia ešte do dnes neprišla.....mam toto špinenie považovať za menštruáciu alebo nie? minulý tyzden som si začala merať aj BT....ta je stále 36,7 a dnes som namerala 36,8...........tak čo na to poviete,mam čakať mrchu alebo mam znova testnuť?

aisha1011
autor
17. aug 2009

neveim ti ajama poradit..ale myslim ze si tehu...podla mna ak si tehutak ti testy vysli negativne lebo mas nizsku hladinu..teda ak si..men tez tehu testy neukazali //a pritom som bola..ked som si emrala teplotu tak bola tiez tak kolo 36,5...takze tak...ja osobne uz testom moc enverim...tak na tvojom meite by som sla ku doktorovi...mas to najistejsie..a ved ty si bola tehotna uz nie??

ajama85
17. aug 2009

aisha ajoj.nie ja som este nebola tehotna.....a ty si tiež mala také nizke teploty,ked si bola tehotna....no asi si dnes pojdem kupit dalsi testik a zajtra rano skusim.........uz sa normalne hanbim chodit kupovat tie testy 😀

ajama85
17. aug 2009

a okrem toho ma niekedy pobolieva aj v pravom vajecniku....bolelo ma tam v obdobi ked som mala dostat a vtedy ma asi tyzden bolelo aj v podbruško....odvtedy ma to nebolelo ale tento vikend ma zase bolelo akoby v pravom vajecniku....no uvidim zajtra, chcela by som // tak držkaj palčeky

aisha1011
autor
17. aug 2009

verim ti mne to bolo uz tiez blbe🙂hmm a cela by si mat mimi???jj mala som nizske...a rpeto mi to setko spolu nesedelo..ja sm az do polednej minuty si navravala..ze si iba namyslam..bo priatel mi to vsugeroval do hlavy..uz som si pri nom pripadalaako suca na psychiatriu..mne vkuse nieco bolo..a on ze si uz domyslam...preto uz som mu ani envravela..ekd som sa rozplakala...ale aj vtedy som si myslela ze to nei ej tym...a uz som sa aj ja pomaly presviedcala ze som blbana...a ze si vsugerovavam..ale nakoniec som mala pravdu...citila osm to...a urcite ak si tehu by si to citila alebo citis aj ty...taky zvlasny pocit..ze neico nie je v poriadku...a drzim palceky..ak ces mimi🙂

aisha1011
autor
17. aug 2009

hmm tak myslim ze to je jasne..ale moze to byt aj uplne inak...uvidis zajtra a urcite dj vediet..
🙂

ajama85
17. aug 2009

no jo, ja to tiež citim,že asi som...........jj chcem strašne mimi, moj priatel donedavna nechcel o mimi ani počuť ale ako mu to ušlo všetko do mňa tak odvtedy je uplne iný.....dokonca ked sme tento vikendik sexikovali, tak zakazdym to do mna všetko dal,že ak som vtedy neotehotnela tak,že možno sa to teraz podari...tak som z toho šťastná,že už aj on chce miminko a svadbu.....

dokonca mi tento víkend už 3 osoby povedali, že som pribrala
môj drahý mi povedal,že mam väčšie prsia 😀
bratranec mi kukol na brucho a zahlasil,že prečo som taka tučná 😎
a kamoška mi včera povedala,že som pribrala v bokoch 😉

aisha1011
autor
17. aug 2009

hmm tak mozne je ze si tehu..tak ti to prajem..ja ked som bola tehu...bola som straasne nestastnaa..ale minule som sa rozplakala...ze som bola tehu a uz nie som...este aj terza mi vysli slzy..🙂...tak mi to luto prislo

ajama85
17. aug 2009

jj dam vedieť....a ty neplačkaj, ma to aj pozitivnu stranku,aspon vieš že ste plodní.....v budúcnosti ešte budeš maminkou a potom už budeš len šťastná 😀

aisha1011
autor
17. aug 2009

jj..vd to osm si aj ja povedala..ale tak teraz ma to mrzi ze som to nechcela vies,:(

lavovka
17. aug 2009

Ahoj aisha,chcem sa prosím spítať či ťa doktor po tom zistenom skorom potrate,keď si špinila poslala na čistenie,lebo mám ten istý problém ako ty špiním a vraj to asi odumrelo,má dve týždne dovolenku a mám čakať,na sone vidno,len malý fliačik a pritom bz som mala bzť už v šiestom tt. Ak sa potvrdí,že sa to nevyvíja,budem musieť asi na čistenie do nemocnice,no keď je to tak málo radšej bz som nešla,veď sa to asi vzčistí samé. ďakujem za odpoveď 🙂 😉

ajama85
17. aug 2009

ahoj, ja si myslím,že ak špiniš,tak by sa to malo vyčistiť samé.........ale to zaleží aj podla toho v ktorom si týždni.....ale asi ti o tom povie lepšie aisha,kedže má za sebou takúto skúsenosť...
a ozaj v ktorom si to týždni?

lavovka
17. aug 2009

Ahoj Ajama, mala bz som byť v šiestom,ale podľa sona je to tak štvrtý. Je možnosť,že som otehotnela tesne pred mrchou,ale podľa mňa asi nie. Uvidím ako to bude pokračovať a čo sa bude diať,či začnem krvácať,alebo nie. Je malé percento,že to bude živé,lebo ja som mala testy pozitívne všetky,ešte aj teraz,keď som si urobila bol pozitívny,ale nechcem sa zbytočne po predu tešiť. Veľmi ďakujem za Tvoj názor. Pekný dník 😉 😀

akvabelac
17. aug 2009

aisha, začínam mať pocit, že dopadnem ako ty. Tiež som začala špiniť, urobila som si test, bol pozitívny, išla som teda na pohotovosť, tam na UZV nenašli nič, ale podľa krvi by osm mala byť tak 4 týždeň - čiže ešte to nemusí byť vidieť. Dostala som duphaston, špinenie mám naďalej - tmavá až hnedá krv. Zajtra idem svojej lekárke, som zvedavá, osobne si však myslím, že som potratila tak zavčasu. Myslíte, že aj vtedy je nutné čistenie (revízia) alebo to odíde samo? vďaka

aisha1011
autor
17. aug 2009

akvabelac...hmm ja si myslim ze cistenie nie je potrebne..myslim ze to tak skoro odide samo..ja som potratila v dakom 7tt..v 6 som spinila..myslim ze to bolo uhniezdovanie.. a potom som uz asi potratila...len sa nestresuj..musis byt v klude...sice neveim ci chces mimi....ja osobne som ho necela...sice na potrat by som nesla..no musela som sa s tym dako zmierit..no ked som potratila...bola som stasna. koli rodicom a skole...no teraz mi to je luto ze som bola taka a necela som ho..hocikedy mi pride luto...ja ti prajem aby si bola tehu..ak teda ces...🙂

lavovka..musis byt aj ty kludna..nestresovat..bo to babu skodi...skus oddychovat. drzim palceky...aby si bola tehu🙂🙂a aby basabo bolo zdrave..

ajama85
18. aug 2009

tak pred chvilkou som si spravila testik..........ale vyšiel mi negatívne / ☹

akvabelac
18. aug 2009

No som späť od lekrárky a nie som o nič múdrejšia. Lekárka niečo našla, (ale nie plod so srdiečkom), ale nevie, či sa jedná o mimomaternicové tehotenstvo alebo to obolo črevo. Zobrala mi krv, vysadila duphaston a vo štvrtok mám ísť na kontrolu. Ja dúfam, že mimomaternicové tehotenstvo sa nepotvrdí a ja som len spontánne potratila. Momentálne by to bolo to menšie zlo ☹. Neviete aké sú ďalšie príznaky mimomater. tehotenstva. Nič ma nebolí, práve na opak, ako som začal krvácať, cítim sa lepšie, žiadne tlaky v podbrušku, nfúknuté brucho aj prsia ma bolia menej ☹

aisha1011
autor
18. aug 2009

akvabelac..myslim ze to potom bolo to crevo...radsej crevo... a spontalny potrat..ako mimomaternicove...to radsej nie...priznaky su take site ako pri tehu..len ho nevidno na sone nie???myslim teda...ved ked si das do gogglu priznaky mimomaternicoveho tehu..tak ti vynde..drzim palce...aby olo dobre a potom sa ozvi🙂a neboj len bud v klude..a nestresuj sa..skodi to 🙂

aisha1011
autor
18. aug 2009

ajama...kolko ti meskaju kramy???

ninka23
18. aug 2009

Ja som začala špiniť 25.07. - urobila som si test negat. Keďže to začalo po návrate z dovolenky, pripisovala som to zmen prostredia - časté kúpanie v mori bazéne a tak. Predtým sa mi to nikdy nestalo. Ani keď som otehotnela. 03.08. som dostala menštruáciu a po 7 dňoch som znova špinila. Min týždeň som s tým už išla k doktorke. Poslala ma na gynekologické sono a zistili mi 2 polypy. V utorok mi budú robiť kyret.
Odporúčam pri každom špinení navštíviť lekára. Pri prvom tehu som bola na rizikovom v nemocnici 8 mesiacov
a častokrát sa stalo, že to tehuľky zanedbali a vyvolalo to spontánny potrat.

ajama85
19. aug 2009

tak dnes je to presne 3 tyzdne ako mi meškajú..........tak ja teraz neviem, či mam to špinenie považovať za mrchu alebo čo.....ale idem ešte chvilku počkať, začala mi stupať teplota, dnes rano som mala 36,9.......... je to možné,že to špinenie mohla byť mrcha? a asi sa mi ovulka teraz poriadne poposúvala,takže neviem ani kedy som mala, pretože som si stale nemerala teplotu, takže mohla som otehotnieť aj teraz za tieto posledné tri týzdne,bo sme sa s priatelom snažilkovali (za predpokladu,že jedno z tych špinení budem považovať za mrchu)? a kedže teplotka začala stupať tak je to signal,že bud príde mrcha alebo tehu? čo poviete,poradte, šla by aj k doktorke, ale ja mam taku jeb....,ona robi iba jeden den v tyzdni, a ja som dost zaneprazdnena,nemam cas, chodim do prace a tak.........musim zmeniť doktorku a to čo najskôr......ďakujem babulky za vaše rady 😉

ajama85
19. aug 2009

ahojte, ešte chcem napraviť chybu!!! už to mam pomýlené....vyjadrovala som sa o 6 mesiaci (viď vyššie) ale ma to byť 7 mesiac, čiže všetko sa udialo v júli a auguste 😀 už mi z toho asi šiebe 😀

ajama85
20. aug 2009

ahojte babenky, tak dnes som si robila testik, vyšiel mi pozitívne // 😀 (bol tam slabulinký tienik) takže idem do lekárne kupiť citlivejší testík
veľmi som túžila po bábätku, ale teraz mam v sebe také zvláštne pocity, bojim sa to povedať rodičom, bo ešte som nie vydatá 😒

aisha1011
autor
23. aug 2009

joojj ajama vedela som to...som rada a tesim sa s teobu... 🙂 hmm jj najhorise su tie pocitiy ale ka si dospela tak s anemas coho bat🙂neboj bude dobre drzim palce..a ozvi sa ked vynde dalsi pozitivn🙂a nech je babo zdravucke 🙂

ajama85
24. aug 2009

ahoj aisha....tak na druhý den som si robila další testik, no ten vyšiel negatívne.....a tak som si robila další,lebo som bola zmätená a ten vyšiel pozitívne............tak potom som bola zmätená ešte viac......no tie testy,čo mi vyšli pozitívne boli testy:modrá správa, takže dosť možné,že ukazujú bludy, či ako to mam teraz chapať....skúsala som už aj rapiclear aj mamatest a tieto boli negatívne.....idem ešte asi počkať tento tyžden, či príde alebo nepríde mrcha, a na buduci tyzden mam dovolenku,tak som sa rozhodla,že definitívne skočím ku gynde,nech sa na mňa pozrie..........ak by som aj to prvé špinenie považovala za mrchu, tak kramy som mala dostať podľa toho špinenie pred tyzdnom............och ja už fakt neviem,čo je so mnou, tento tyzden si idem merať BT, cez víkendik som nemohla, bo som bola pri frajerovi

aisha1011
autor
24. aug 2009

hmm podla mna si aj tak tehotna...hmm musis to ty citit..ale tak ja si myslim ked mas to spinenie a tak..tak ze si...moze to byt vela inych veci..ael mala by si co najskor skocit na gyndu bo moze to byt aj neico vaznejsie a to by bol velky opruser...drzim ti palce...daj vediet potom🙂

ajama85
24. aug 2009

no ja som mala od poslednej mrchy dve špinenia, jedno bolo také silnejšie a to druhé velmi velmi slabulinke.....a odvtedy žiadne špinenie............cez víkend ma bolelo brucho, tak ako keby som už išla dosťať kramy, no rano som sa zobudila a kramy neprišli...............aisha,ja už neviem, dokonca ma aj prsia bolia viac ako inokedy.............nič počkam si ja ešte týzden,ked budem mať tu dovolenku, nechcem totiž šefkovi dať potvrdenie,že som bola na vyšetrení u gyndy...takže ešte tento týzden vydržim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre