Špinenie na gaťkách. Môžem byť tehotná?

aisha1011
9. júl 2009

babulky...chcela by som sa opytat ktora ma so spinenim skusenost...uz od vcera mam na gatkach take hnede spiennei..vcera to bol taky hendy vytok...taky slabo hnedy..no dnes uz spinenie...mozem byt tehotna..alebo to je len znak ze pride mrcha???🙂

ajama85
26. aug 2009

hm, teplotu meram, včera som mala 36,9 a dnes 36,8 pomaličky klesa, žeby sa bližila mrška....
zajtra chcem isť ku novému gynekologovi sa spýtať či ma vezme,chcem sa totiž prehlasiť....tak uvidim čo mi poviem, dufam,že si ma vezme, lebo ku tej mojej nechcem chodiť
och už som zufala s tých mojich krámov, čo sa to robi s tym mojim telom? najlepšie je asi chlapom, tí sú bez starostí 😀

marikasa
26. aug 2009

ahoj ajama85,

si tu?

marikasa
26. aug 2009

ahojte babenky.....
.ja mám že vraj ešte podľa dokyho čakať,či príde mrcha alebo nie,neviem čo to je ale ak vieš/viete niekto čo to znamená ,napíšte mi prosím...24.7.bol menzes, 3.8.bol odbe rooc. a 8.8. bol transfer,či že od transféru je to 18-19 deň IItt/5....no a na 14 deň čiže 21.8. sa robil hcg a bol minimálny,moja dr. povedala že vraj neg., ale doky z Ba mi povedal že to je asi pre mna skoro že od transféru je to ani 2 tt ,skr, mám čakať či príde mrcha v pondelok mám ísť zas na hcg test,lebo u nás dr. v piatok nerobí, domáce testíky vyšli neg.tak fakt neviem amenzes ešte nedošiel,teda neviem....skr. od včerajšku keď sa utriem po malej potr.,tak na papieri mám také drobné hnedé čiastôčky,čo to je?je to tehotenstvo alebo potrat?prosím o radu...p.s:beriem utrogestan. Za odpoveď moc ďakujem.

marikasa
26. aug 2009

...a ešte niečo niekedy k večeru mávam teploty tak 37,2°..je to bežné?

aisha1011
autor
28. aug 2009

ajama ja by som sa vykaslala na sefka... a sla by som tam ihned..moze to byt nieco horsie..vaznejsie a s tym netreba cakat.. takze sup sup na gyndu moze to byt tehu , ale aj nemuis..neviem ti poradit..ale aj tak si mylsim ze si tehotna..hmm no uvidis...ja uz ziadnym tesotm neverim..takze tak... a aj ja by som cela byt nieedy chlapo..maju to ednoduchsie...no nic...bez na tu gyndu a potom sa ozvi..dost ma to setko zajima....drzim ti palce. 🙂

ajama85
28. aug 2009

ahoj aisha, no bola som včera na gynde ale neúspešne, tam dovolenkujú
dnes po praci idem ku tomu novému doktorovi sa prihlasiť, on dnes robi až do 19 hod....
no a mam novinu,včera som si merala BT a bola 36,8 hm, tak som vôbec nečakala,že dostanem kramy, a šup včera večer už kramy došli na 56 DC............ale zaráža ma tá teplota,lebo ked som si niekedy merala teplotu,tak už den pred kramami mi zoskočila na nejakým 36,4 tak som vždy vedela,že dostanem bud v ten den alebo na druhy den, no ale včera som to nečakala kedže som mala 36,8....
a čo tie dva pozitívne testy?..................teraz som z toho debil ešte väčší
tak asi tehotná nebudem.............aj mrchu mám dosť silnú, a strašne ma boli bruchu......no zatiaľ odolávam ibalginom,že čo ak tam predsa niečo je?
och,mam to ja za trápenie

aisha1011
autor
28. aug 2009

hmm verim ti ze ta to trapy..mna tiez trapilo to co sa mne stalo..doteraz nad tym setkym rozmyslam..podla mna si bola tehu ked ti vysli pozitivne testy...ale bol to spontanny potrat...myslim si to..pocuj nemala si pichnutu vyvolavacku?

ajama85
28. aug 2009

nie nie nemala som pichnutu vyvolávačku.......ved som nemala čas ist na gyndu pre tu sprostu robotu, a kvoli vyvolávačke by som tam presedela celý deň :(
práve som si kukala všetky tie testiky čo som si robila v poslednom čase a prišla som na to,že nie 2 ale 3 boli pozitívne, na tom jednom čo som dnes objavila bola slabulilinka druha čiaročka,skoro som si oči vyočila ked som na ne dnes kukala...........hm, takže už to aj ja vidim ako spontanny potrat

aisha1011
autor
28. aug 2009

moja nezufaj..kukni sa nato s tej lepsjej stranky..aspon vies ze si plodna...ja tiv erim ze ta to mrzi..aj mna ten moj spon. potrat..ma mrzi ale tka co stava sa...neboj bude dobre🙂a urcite sa snazte a nezufajte🙂a potom daj vediet ked uz budes🙂

ajama85
29. aug 2009

aisha, ahoj.............a vieš o tom,že to isté som si včera povedala aj ja, že aspon viem,že sme obaja plodný 🙂
hm, takže môžeme snažilkovať opäť, kým to priateľ chce tak to chcem využiť, pretože donedávna nechcel svadbe ani počuť ani o dieťati a minule prišiel s tým,že si ideme spraviť bábo a že sa vezmeme, teraz na to uplne inak pozerá než donedávna 😀
ok moja dam ti vedieť, dam ti vedieť aj ako som dopadla na gynde 😀

pheva
29. aug 2009

Ahoj ajama85 mne sa pre tyzdnom stato to iste. Bolo to na 38 dc. mala som 4 testy pozi. co uz.

aisha1011
autor
29. aug 2009

no vidis...tak sa snazte,..a dufam ze ti to uz vynde..hlavu hore..a treba verit a pozitivne mysliet🙂 🙂 😉 a cakam sravu ako si na gynde dopadla

otazka101
12. sep 2012

ahoj aisha chcem sa spytať, a aj vaas všetkych čo ste tu , že špinenie dochádza až neskor ? bo mam prvý krát špinenie , a nemala som nechranený pohlavný styk a ani sa moj priatel pri tom nespravil, tak nechápem, prečo mam to špinenie ... odpovedzte prosím ... dakujem vopred

lucia2505
12. sep 2012

@otazka101 špinenie nemusí znamenať len tehotenstvo...existuje veľa faktorov prečo žena môže špiniť.

otazka101
12. sep 2012

ja len som sa zľakla ... takže sa nemusím obávať? mám len 18 ešte nedokončenú školu ... tesne pred maturitami a tak ...

lucia2505
12. sep 2012

@otazka101 podľa mňa sa nemusíš báť...

katkabela
4. dec 2013

Cawte baby, mam problem, bola som v zahranici a ked som sa vratila meskali mi kramy 2 mesiace, zasla som na gyndu a tam mi vyslo,ze mam infekciu, dostala som vaginalne tablety, ktore som pouzivala, na kontorlu som ptm uz neblla objednana, takze som si myslela, ze to zaberie, este pocas navstevy lekarky, mi lekarka povedala, ze uz by som mala mat kramy, lebo som mala ruzovkasty vyter, no ale problem spociva v tom, ze ani po tych tabletkach mi neprisli kramy, len akesi spinenie, sama vlastne neviem ci to mam pokladat za kramy alebo nie, trva to uz druhy mesiac (nie v kuse), normalne kramy som mala tak 5 dni, zatial co ten vyto kpo druhkat ztval 7 dni..... vytok mam dakedy hnedej farby, cervenej, netrva to lho, niekedy idem na wc a ptm si vsimne, ked s autriem,ze na toaletnom je krv,akoby som mala mat kramy, lenze kramy nikde,neviem čo to ma znamenat a co mam robit dalej, ma fobiu z lekarov takze ak o niecom viete poradte mi prosim! :( dakujem

ivetka0000
15. sep 2016

Ahojte baby tyzden mam bolesti bruska a teras som zacala spinit moze byt tehu

sibalka21
15. sep 2016

@ivetka0000 treba si spravit test, my do teba bohuzial nevidime

nikolamltl
19. sep 2016

Ahojte bambulky čo to znamená keď mám na gatkach hnedé spinenie ku menštruácii mám týždeň test som si robila.Prikladám foto.Dnes som bola U gyndy A tá mi povedala že mám zvecsene vajickovody A vtych vajickovodoch mám vajicka A teraz ten hnedý vytok/spinenie neviete mi prosím poradiť čo to je?
Ďakujem krásne za rady 🙂

nadusa1113
26. jan 2017

Baby ja som mala 18.1 jednodnove spinenie moze to znamenat ze som tehotna ? Vzdy sami ukazalo spinenie pred menstruaciu hned na druhy den som dostala ale teraz uz tyzden nic od toho spinenia ... prsia ma sice bola ale uz mam zmatok 😀

sibalka21
26. jan 2017

@nadusa1113 Mozes, nemusis... Treba spravit test...

nadusa1113
26. jan 2017

No vsak uz sa chystam len mam s toho stres este sami to nikdy nestalo @sibalka21 vzdy ked sami nieco takto ukazalo hned na druhy den som dostalaa ...

sibalka21
26. jan 2017

@nadusa1113 A MS si mala kedy dostat? Spinenie mohlo byt spojene len s ovulaciou...

nadusa1113
26. jan 2017

Ak by som mala 28 dnovy cyklus tak som uz mala mat ale ak 34 dnovy tak vychadza mi to na dnes alebo zajtra ... takze zle mi moze byt vlastne aj s toho ze mam mat menzes

nadusa1113
27. jan 2017

@sibalka21 dnes som si robila test a ukazal pozitivny 🙂 Tak uvidim v stredu idem ku lekarovi 🙂

nikolamltl
29. jan 2017

Čaute kočky po dlhom čase som tu zas 🙂a zas by som chcela poradiť krámy som mala 24-25.01/večer som mala už len také spinenie..čo u mňa je to nezvyk mať 1 deň a pol krámy počas kramom má veľmi boleli prsia čo aj teraz.Ovolaciu som mala 13.01 2017.
Bolia má veľmi kríze a prsia ani nehovorím,vracala som pred 3 dňami 2x a mám nenormálne chute na sladkosti...Zajtra sa asi chystám ku gynde..testiky si.moc nechcem robiť lebo nevidím v tom zmysel..Mohli by ste mi povedať nato vás názor 🙂
Dakujem.A prajem krásny večer nedeľňajšej pohodičky 🙂

moni244
29. jan 2017

@nikolamltl test nechces robit, lebo v tom nevidis zmysel a my tu mame hadat? Vtipna

nikolamltl
29. jan 2017

Niesom vtipná to rozhodne nie 🙂ale mám už 3 detičky no 2 tehotenstva 🙂
Ale toto čo. Mám sa mi ešte nestalo 🙂
Preto si nechcem robiť žiadne testy a nevidím v tom zmysle len vyhadzovanie € pretože pri oboch tehotenstvach mi vyšiel negatívny test a už som bola V tom 🙂 Takže asi preto ja tomu nedám tym testom niaky význam 🙂 a ako sorry ale pýtala som sa iba na názor nič viac 🙂

sibalka21
29. jan 2017

@nikolamltl mozes byt, nemusis byt... ak si nechces spravit test, od nas sa viac nedozvies...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre