Špinenie na gaťkách. Môžem byť tehotná?

aisha1011
9. júl 2009

babulky...chcela by som sa opytat ktora ma so spinenim skusenost...uz od vcera mam na gatkach take hnede spiennei..vcera to bol taky hendy vytok...taky slabo hnedy..no dnes uz spinenie...mozem byt tehotna..alebo to je len znak ze pride mrcha???🙂

aisha1011
autor
9. júl 2009

baby to sa tuu fakt nejaka nenajde..ktora by s tym mala skusenosti???:(

mmaattuuss
9. júl 2009

Spinenie moze byt pri hniezdeni, alebo aj ako zaciatok menstruacie, alebo aj cez ovulaciu - ale ovulacia asi teraz nie je tvoj pripad. Treba pockat a ked bude mrcha meskat, tak si urob test z ranneho mocu.

ajama85
24. júl 2009

ahoj aisha.....no ja so špinením nemám skúsenosti ale rada by som tiež niečo nové zistila.....začala som špiniť, prvý den to bolo slabo hnede, druhý den tmavo hnede a pokračuje to aj tretí den....tak teraz už vazne neviem prečo špinim, myslela som si, že špinim preto,že sa mi uhniezduje, ale pri uhniezdovani by nemalo trvať špinenie tak dlho....a ty ako? zistila si niečo nové? 🙂

aisha1011
autor
24. júl 2009

hmm nie nezistila...spinila som este druhy krat asi 19..zo 3 dni..bolo to spinenie...tmavohnede...az cierne mi to pripadalo..a potom ku koncu sm mala na tampone aj trosku krvy..bola som na sonee...a gynekolog mi zobral krv...na sone zatial nic nebolo..ael tehu nevylucil..kukol mi maternicu ze to nevyzera ani na to ze by sa schylovalo ku mrche..tak neivem co s tym je...a fak ma to znepokojuje..keby som bola tehu tak by osm bola asi 7tt+5d....myslis ze by dovted ynic nevidel este??..hmm a este 13.7 som dostala vyvoalvacku a uz pomaly ubehnu 2 tyzdne...a ja nemam kramy..iba to spinenie som mala...preto neivem co sa so mnou deje...nemas skusensoti s vyvolavackou???? ☹

miau
24. júl 2009

aisha - v 7tt by uz malo byt na ultrazvuku vidno aj akciu srdiecka, takze je to zvlastne. Ale to spinenie zvykne byt v 1. 3 mesiacoch tehotenstva vraj bezne. Ja som ho mala zhruba od toho 7tt, som sa aj dost zlakla co sa deje ale postupne to nastatsie preslo. Neskusala si si robit test?

ajama85
24. júl 2009

nie s vyvolávačkou nemám skúsenosti, ale čítala som,že ked ti pichnú vyvolávačku,tak by si mala dostať do dvoch týzdnov (a neviem či nie do 10 dní) a ak nedostaneš,tak že si tehotná....no a to je dosť divné,že ešte nič nevideli...........a to špinenie si mala v tom období ked si mala dostať kramy?

aisha1011
autor
24. júl 2009

kramy som mala dostat 4.7....nedostala som...potom som asi 9.7 dostala spiennei...ale kolo toho dna som si robil aaj test..bol negativny..potom so m si robila 19 robilatest..bol negativny..a tiez okolo toho dna som amal spinenie..ale to osm muz musel apouzit aj tampon..to bola taka tmavo hneda..az ciern a krv..na sone osm bola..asi 21.7..a nebolo nic vidno...ale zobral mi krv aj na teuh..a terza 27.7. budu 2 tyzdne od pichnutej vyvolavacky..ta bol apichnuta 13.7..a dostala osm namiesto rkamov..spiennie..preto enivem ..a pytala osms a uz tu na stranke..ci ked nedostanem kramy...ci to znamena len ze som tehu..aelbo aj nieco ine... ☹ ☹ ☹ ☹

miau
24. júl 2009

aisha a z krvi ti nezistili ci by si mala byt tehu?

aisha1011
autor
24. júl 2009

hmm moj doktor mi nebral ani krv...robil mi cely cas len vaginalne sono..kedze odisile na dovoleku este predtym mi pichol vyvolavacku toho 13.7..potom odisiel na dovolenku..a kedze som dsotal spinenie..tak sm nevedela co to je..ked to za 3 dni skoncilo..myslela somz e to je zacnajuca mrcha...tak som sla ku dokimu tk. ho zastupoval..kukal mi sono nic nevidel..zobral mi krv..a povedal ze nevylucuje este tehu..na kontrolu mam prist v utorok..tak uvidime co zistil

ajama85
24. júl 2009

no tak ked po vyvolavačke nedostaneš kramy tak to si tehotna...........ale prečo ti tam nič nevidia,nechápem, a máš aj iné priznaky?

aisha1011
autor
24. júl 2009

hmm enivem ci to som si domyslela...alebo to bola taka cistliva cast filmu..no minule som sa rozplakala..pri filme...co mne sa nestava...mozno to s tmy nesuvisi...enivem...troksu ma bolelo brusko...a ked citim fajcenie ma natahuje....ja neivem..mzono si setko domyslam..a na 100%vies ze ak nedostanem kramy som tehu?

ajama85
24. júl 2009

no tak na 100 % to neviem, ale čo som tu čítala,tak baby ktoré nedostali kramy po vyvolávačke tak boli tehu, a kedy si skusala naposledy testnuť?

aisha1011
autor
24. júl 2009

naposledy soms a testovalal asi 19.7...tyzden po pichnutej vyvoalvacke...

ajama85
27. júl 2009

no čo, mrcha už dorazila?

aisha1011
autor
27. júl 2009

ajam...kdezeee...ani len naznaky...zajtra dem ku dokimu...po vyledky..tak uvidime.. ☹ ☹

ajama85
27. júl 2009

no tak daj zajtra vedieť, ale ja si myslim,že si tehu 🙂

aisha1011
autor
27. júl 2009

ajama..myslis???sak by ma aspon prsia boleli alebo ja neivem co...bolo by mi zle...ale mne nic nie je...a tehu testy si negativne

aisha1011
autor
28. júl 2009

ahojte..tak je t potvrdene..som tehotna 😢 😢 😢

ajama85
28. júl 2009

aisha: no ja som to vedela,že si tehotná
a čo ten zarmutený výraz tváričky, netešíš sa? ja by som velmi chcela byť na tvojom mieste....neboj, zvladneš to a za par dni ked to predýchaš budeš mať už krasny usmev na tváričke 🙂

ajama85
28. júl 2009

aisha: a testy ti stale vychádzali negatívne? a v ktorom si týzdni?

aisha1011
autor
28. júl 2009

dakujem ti ajama za povzbudenie...netesim sa..bo mam len 17.a.el zvladla by som to..lenze asi som potratila...testy vychadzaju negativne...z krvy..teda dneska co mi robili tak enivem

aisha1011
autor
28. júl 2009

a testy som si nerobila...iba tie dva a vysli negativne...a plod nebolo ani na one videit

ajama85
28. júl 2009

no tak ako ti mohli potvrdit tehotenstvo ked nevideli nic na sone? a kde vravis,že ešte nemas vysledky z krvy?

aisha1011
autor
28. júl 2009

minuly utorok mi bral krv...dneska som bola unho povedla mi ze vysledky su pozitivne...robil mi sono ale tam nebolo nic vidno este..vaginalne...no a dneska mi bral znva krv...a terza mi volal ze testy su negativne..a ze neive coi tie hodnoty boli ked klesali...alebo ako

ajama85
28. júl 2009

aha, tak to mi je luto ak si potratila.....a ide ti robit este raz testy,ci?

aisha1011
autor
28. júl 2009

vies mozno to bdue odomna hnusne...ale ja osm rada..sice hneva ma to hej ze som mala nieco v sebe a mozno som potratila..ale momentalne ked nemam skolu dokoncenu tak mi to eln vyhovuje...keby mam aspon 18..tak vse v pohode..ael teraz???ja mam strasen rada deticky..sak mam 2 enterky...ktore klubim..zvladla by osm aj svoje babo..ale momentalne sa to enhodi...je mi aj luto ze som potratila.predsa bolo to moje..nieco zo mna...ale zaroven aj rada

ajama85
28. júl 2009

ja viem, viem ťa pochopiť....keby som bola v tvojich rokoch citila by som to určite tak ako ty, ja mam už 23 takže ja som na tom inakšie než ty.... 🙂

aisha1011
autor
28. júl 2009

jj ved ja osm tiez zena ktora ce mat rodinu..a halvne deticy..no asi to tak malo byt..a urcite keby som mala viac ako 17 by som sa tesila..teda urcite som sa tesila aj teraz ..ale tak cies ako to je ked baba nema ani 18..nema skolu...zazemie..nic..prost bolo by to tazke...uvidime co bude vo stvrtok

ajama85
28. júl 2009

tak potom držkam pršteky nech ti to dopadne tak ako si želáš... a ešte sa ťa chcem spýtať,že koľko dní ti trvalo to špinenie? lebo ja som tiež mala to špinenie ale ja až 6 dni,sice posledné dni bolo velmi slabučké, a tiež som mala na konci tamponu krv

aisha1011
autor
28. júl 2009

no men to tak asi kolo 2-3 dni.....a dakujem ti moja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre