Špinenie namiesto menštruácie

bublina39
16. máj 2014

ahojte babenky 😉 ma niektora z vas skusenost so spinenim namiesto mensktruacie?? 😒 šoinenie prislo nacas prave vtedy ded mala prist menstruacia,,,, 😖 to spinenie trvalo dva dni nebolo toho vela bolo to malo a bolo to hnede,,,dufam ze mi aspon niektora z vas poradi ,, 😖 nieje to nic vazne??

donamia
16. máj 2014

Ahoj, neviem čo považuješ za vážne, ale ja som mala tiež také špinenie raz. No a teraz je už z toho 5 mesačny synáčik 🙂

bublina39
autor
16. máj 2014

myslis ze by som mohla byt tetotna?? 🙂 😅 😅

kristinka28
16. máj 2014

@bublina39 ano mozes ,ale urob si testik a uvidis,,to spinenie mohlo ist aj o uhnezdovanie drzim palce nech bude tak ako si prajes 😉 ,,ja na tvojom mieste uz bezim v lekarno a testujem heh,,

karmela
16. máj 2014

@bublina39 testik ti povie preco 😉 alebo Dr keby vyšiel negatívny tehu test.

donamia
16. máj 2014

@bublina39 ano možeš byť, treba spraviť test alebo dr. 🙂

bublina39
autor
16. máj 2014

dakujem wam baby za podporuu,,,,testik urcite wyskusam,,, 🙂 🙂 😝

hanah25
16. máj 2014

Ahoj, mne sa to obcas stava tiez, hlavne ked mam zapal alebo mykozu behom mesiaca tak mam namiesto menzesu len spinenie, ale popri antikoncepcii mavam takto obcas a tehotna nie som 🙂

millatina
16. máj 2014

Ano mam s tym skusenost, presne takyto ,,menzes,,som mala ked som otehotnela 😉

luciagdt86
16. máj 2014

@bublina39 Ahoj, ja som zase mala také tmavohnedé špinenie, keď som mala mimomaternicové tehotenstvo. Takže si urob test a potom k lekárovi!!!

him2106
17. máj 2014

Ahojte..mam taku otazku...pred 12 dnami som si robila test a bol pozitivny...ukazovalo mi 1-2 tyzdne od clearblue digital.bola som natesena pretoze sa snazime o dieta uz rok....menzes mi meskal asi tyzden....a vcera mi dosiel.....robila som si test zas a pisalo ze nie ste v tom ☹ a co teraz....mala by som ist k lekarovy?

janaochi
17. máj 2014

@him2106 stáva sa. Neudržalo sa.Nesmúť, ešte to príde a bude všetko ok.

him2106
17. máj 2014

Toto sa mi ale stalo uz druhy krat..nechapem preco

bublina39
autor
17. máj 2014

takze baby dnessom skusila baby test,,,a bol negatiwny,,,,ale mensstruacia nikdeee,,,a spinenie je precc

seat967
17. máj 2014

@bublina39 a kedy si mala menstruaciu naposledy?? ja som tiez mavala take spinenie po 2 tyzdnoch od memzesu sla som na zenske a to bola normalne ovolacia :/ tak do mesiaca beham 13 dni s vlozkou ☹

bublina39
autor
17. máj 2014

naposledy to bolo pred mesiacom,,,,,12 som mala dostat krami,,,namiesto toho som mala spinenie dwa dni ale slabe ,,,a zmizlo too,,,

mamiajka04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanah25
23. máj 2014

ahoj to nie, bo berem antikoncepciu, skor mi meskava ak som mala ten mesiac nejake problemy

laskacezar
25. máj 2014

Baby chcela by som sa vas opytat,som v 10tt a dnes som mala hnedy vytok.mam strosku strach aby vsetko bolo OK, mate s tym skusenosti? poradte mi

amonda
26. máj 2014

@laskacezar no verim, ze si skocila na pohotovost... moze to byt od nic ...cez hematom ... po zacinajuci potrat...ale na to mas gynekologa....drzim palec, aby bolo vsetko ok.

vebinka
26. máj 2014

Ahojte baby potrebujem poradit od zaciatku mesiaca sa snazime o babatko. Mala som bolesti v podbrusku citila som aj krize. MS mala prist teraz niekedy ale miesto toho mam slabsie bolesti ako obvykle pri mrche a spinenie. Test bol vcera negativny. Myslite si ze mozem byt aj tak tehotna ? Dakujem

janka820
29. máj 2014

@vebinka toto iste mam ja dnes.bolesti mam par dni a ms mala prist dnes a rano som len trosku zaspinila a to je vsetko..uvidime zajtra,uz by nemusela prist 😀

empathia
29. máj 2014

@janka820
@vebinka ak do par dni nepride ms a test bude negativny, chodte gynekologovi ci tam neni cysta

vebinka
29. máj 2014

@janka820
@empathia u mna mrcha uz prisla a aj skoncila. Takze zaciname znova 🙂

empathia
30. máj 2014

@vebinka veľa stastia 🙂

vebinka
30. máj 2014

@empathia dakujem snad sa podari 🙂

janka820
30. máj 2014

@empathia no dnes to iste,rano zaspinenie a viac nic.rano som testla biely jak sneh. K dr.by som isla tak ci tak, ci to bude cysta al.nieco ine.🙂

tinkaxxx141
23. aug 2014

Ahojte, dnes(deň príchodu ms) som si robila test lebo som mala stále pocit že môžem byť tehu.... a nemala som pociť že dostanem ms, no test kt. som robila rano bol negativny a par hod. na to som mala slabé špinenie nič iné ....tak teraz neviem či čakať alebo či lepšie isť k lekarovi....?? 😒

anika1991
12. okt 2014

Ahojte dievčatá, potrebujem radu.... snažíme sa o malinké. Teraz som mala mať 10.10. menzes, ale 11.10. som mala také hnedé špinenie akoby začiatok menštruácie....ale dnes 12.10. už nemám nič. Môže to byť nejaký náznak otehotnenia? alebo..... niečo iné? nemáte s tým nikto skúsenosti? PS- test som si robila pred menštruáciou asi 8.alebo 9.10. a nebolo tam nič (možno duch, ale myslim, že som si domýšlala tak radšej som v tom že tam nič nebolo.... =)) Ďakujem za radu....

evittam
12. okt 2014

@anika1991 Ahojky, nechcem ti dávať nádeje, ale ja som to mala pri obidvoch tehotenstvách tak ako píšeš a bola som vlastne tehotná 🙂 . Tak držím pršteky aby si bola aj ty. A test si nerob skôr ako cca za 2 týždne - a ak môžem odporučiť kúp si digitálny, mne sa osvedčil. 😉

anika1991
12. okt 2014

@evittam dakujem za odpoveď... ale musím skusit testovať skor..nakolko minule som testovala..testy ukazovali negativne...a pritom som bola tehotna a mala som samovolny potrat...=( cize teraz sa toho tak bojim, ze asi dva tyzdne nevydrzim...=) ale dakujem za radu =) 😉 bola by som najstastnejsia keby to vyslo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre