Stačí užiť Postinor do 72 hodín od nechráneného styku?

lulufon
20. jan 2008

Uzila ho uz niektora z vas, a nebola ste tehotna?

arabeska
20. jan 2008

mne sa zda ze to je do 48 hodin,ale nie som si ista..
u nas v septembrovcatkax ma iwis lili a tiez uzila postinor tak ja ti neviem ci je to az take spolahlive 😅

julia225
20. jan 2008

uzivala som dva krat.... vzdy som zrejme bola tehtna, teda nieco sa tam uz asi dialo, bo som zacala krvacat.... ☹ ale myslim, ze 48hodin mas cas..... pri jednom co som mala v uk 56.... tak neviem... kazdopadne sa porad s dokim, si myslim 😒

expertka8
20. jan 2008

Ako je možné zabrániť neželanému počatiu po nechránenom styku?
Do 72 hodín od styku je možné použiť „núdzovú antikoncepciu“ Postinor2, ktorý je voľne dostupný v lekárňach.

nenka83
20. jan 2008

aj ja som uzila, staci to....

sonoga
20. jan 2008

Postinor staci uzit do 72 hod. od nechraneneho pohlavneho styku, ale potom este po 12hod. od prvej tablety treba uzit druhu. A potom su este tablety Escapelle, ktore sa uzivaju tiez do 72 hod, ale tu staci uzit len jednu tabletu.

lulufon
autor
21. jan 2008

dnes som bola v lekarni, a mi lekarnicka povedala, ze Postinor sa nevyraba. a escapelle nemali, uff, dnes tomu ubehne 48hodin, tak zajtra idem kupit do mesta, dufam, ze to stihnem do tych 72hodin a nebude nic...teda babo.

lucinda7
21. jan 2008

hej,postinor sa už nevyrába....teraz je Escapelle,treba užiť do 48 hodin a je to len jedna tabletka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre