Styk 3 dni pred ovuláciou. Môžem byť tehotná?

aviril
10. jún 2007

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť, že k styku došlo 3 a viac dní pred ovuláciou a otehotneli ste? A aké pohlavie?

mima77
13. jún 2007

escada17 - nemas ty nahodou v rodine jednu Radku z Popradu? ste totiz ako vajce vajcu pdobne! 🙂 to len tak pre zaujimavost sa pytam...

aviril
autor
13. jún 2007

Escada, test si nebudem robiť. Nebudem sa stresovať. Urobím si, až keď mi bude meškať - čakám o týždeň. Minulý mesiac som sa hrozne stresovala - robili sme to síce 5 dní pred ovu, ale meškali mi 4 dni a bola som v hroznom strese. Vedela som, že nie je šanca, že to bolo predsa len dlho pred ovu, ale keď mi meškali... Veď mám ešte kopu času skúšať. Ja viem, že keby to robíme počas ovu, tak otehotniem /totiž predtým len 2x sme to robili naplno a počas ovu a mám dvoch synov/. Len ja chcem skúšať pred ovu - pre istotu. Inak podľa čínskeho som mala mať druhé dievča - a mám chlapca. Tak na to sa nespolieham.

mamik
15. jún 2007

ahoj aviril. No aj mne to tak vychádza, že ten druhý malo byť dievča. Preto som ti ešte neodpísala, lebo ma to nejako vykoľajilo... dnes ti napíšem IP.

mm1
15. jún 2007

mamik: ahoj moja, napísala som ti mailík

aviril
autor
15. jún 2007

No vidíš mamik. Aj podľa čínskeho by mal byť druhý dievča. No neviem neviem, asi to až tak spoľahlivé nie je. Dúfam, že nemá v sebe viac ženských hormónov ale že je chlap ako sa patrí... 🙂 Mám na mysli orientáciu...

escada17
17. jún 2007

mima77- juuuj nie, dokonca ziadnu Radku nepoznam 😕 😅 ale teraz som na nu strasne zvedava 😀

faca11
24. sep 2010

@mamik ahoj zaujala ma táto stránka tak som sa nejak začítala,no ja by som chcela tiež veľmi dievčatko,mám dvojročného chlapčeka a teraz sa snažíme počať s manželom druhé baby,ak by ste boli taká láskava ja by som tiež chcela vedieť pohlavie dieťatka podľa tých vašich výpočtov,narodila som sa27.5.1981 a malý27.5.2008

cintulka
2. jan 2013

@hedunecka a ako zistim že mam pred ovulkou?ked ovulačne testy su až na ovulku nie?

cintulka
2. jan 2013

@vesi ako ste zistili že ste pred ovu?

atika11
31. mar 2016

Ahojte dievčatá,síce stará téma,ale vedeli by ste mi napísať ako ste zistili,že ste tie dva,tri dni pred ovulaciou?Ďakujem.

adusqua
1. apr 2016

@atika11 Ja som si robila test na ovulku v čase ked som zvykla mať ale stale bol test negatívny, v tom čase sme mali aj nechránený sex.. asi o tri dni na to som pocítila silnu bolest vo vajecníku ( pravdepodobne ovulácia) a v tom čase došlo pravdepodobne aj k oplodneniu 🙂 Sranda, že vtedy ked som mala ovulačný test pozitívny nám to nevyšlo... Čiže moja rada, snažiť sa radšej pred ovulkou... 😉

atika11
1. apr 2016

Dakujem za odpoveď,asi na tom nieco bude,len ešte odhadnúť tie dni pred ovu.☺.

adusqua
1. apr 2016

@atika11 Skús napr. 14 dní od začiatku menstruácie aspon kazdý druhý den styk 😉

morandia
7. jún 2017

@mamik ahoj mohla by si aj mne vyratat?

erikapiloxing
31. aug 2020

@fabiana a aká má byť teplota v ovulácii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre