Tehotenské príznaky a negatívny test. Zažili ste to?

zvedava_cica
6. máj 2018

Ahojte maminky,budúce maminky,kočky,babulky....skúsim aj takto lebo mojej skupine mi nikto neodpovedal.Chcem sa opýtať kočky mali ste už niekedy taký divný stav,že ste sa cítili úplne tehotno a test bol negatívny? Už som bola 3 krát tehotná.Raz úspešne a dvakrát neúspešne a vždy som mala rovnaké príznaky....nevoľnosť ako po opici,bolesť na menzes a tlaky v prsiach a pocit chrípky,časté močenie..Teraz to mám zas ale test negatívny.môže byť že ste cítili že ste tehu a test ukazal až neskôr tehotenstvo?

pribinak
6. máj 2018

Neviem ci je to tvoj pripad. Ale niekedy zeny, snazilky tak túžia byt tehotné, ze sa priveľmi pozorujú, neustále testujú, čokoľvek pripisujú príznakom tehotenstva: mam stmavnúť bradavky, mozem byt tehotna?
Testujú sa x krát hoci im este ani nemešká menstruacia.

Treba trosku počkať, dat všetkému volny priebeh. Povedat si, ze ak nevyšiel test, skúsim o par dni. Nie sa neustále pozorovať a testovať. Potom su zbytocne sklamania.

Ale zelam, aby sa ti tvoja túžba vyplnila ;)

zvedava_cica
autor
6. máj 2018

@pribinak Ďakujem za reakciu.😚 Môj prípad je že iste chcem druhé bábo ale po 2 potratoch sa bojím.Manžel ma prehovoril aby sme skúsili že aby som sa nebála ,aj synátor mi hundre za súrodenca....tak teda oki.Ak bude bude keď nie tak nie.Mám mojho zlatého papulnatého už skoro školáka.Ja sa bojím isť do toho úplne ....čo už a dávame nedávame si pozor ako kedy aká je amoška 😉nesledujem ovu testy ani nič podobné..zatiaľ 😂🤣.

zvedava_cica
autor
6. máj 2018

@pribinak len tie príznaky mi nejdú do hlavy...aj v robote ma to chytá

pininka
7. máj 2018

Ja som toto mala, kazdy mesiac som ai robila test a mohli za to cystycke vajecniky. Aj dva tyzdne mi meskala ms a dovtedy stav ako ked som bola tehu, citlive prsia, bolo mi zle. Moja stara doki mi nic o tom ze mam cysty nepovedala. Az ked ju ina zastupovala, tak sa ma opytala,ci o tom viem. Samozrejme vela ale robi aj psychika.

08snazilka80
7. máj 2018

Ahoj babky,myslite ze je tam // alebo mi opat salie zrak???

gertrudka222
7. máj 2018

@zvedava_cica Možno si to len nahováraš, väčšinou test ukazuje pravdu, málokedy sa stane, že ukáže opak. Počkaj či normálne príde ms

zvedava_cica
autor
7. máj 2018

@08snazilka80 je taaaaam

zvedava_cica
autor
7. máj 2018

@gertrudka222 veď áno je mi to jasné že asi som si namýšlala...a test aj dnes negativ asi si zo mňa telo uribilo srandu

zvedava_cica
autor
7. máj 2018
08snazilka80
7. máj 2018

@zvedava_cica no dufam 🙂 dnes ma ms prist,zatial nic.ani bolesti...akurat prsia ale len trosicku...vecerom urobim test 😉

deti95060810
7. máj 2018

skôr opačne...žiadne príznaky - nevolnosti, prsia, nič...a test ukázal 2 čiarky.... Dcéra chodí do ZŠ...

zvedava_cica
autor
7. máj 2018

@deti95060810 aj kamoška to mala tak

ifava
7. máj 2018

@zvedava_cica Skor by som pockala na tu ms lebo aj tak to bude len take hadanie..

zvedava_cica
autor
7. máj 2018

@ifava do menzes mam ďaleho 10 dni....

zvedava_cica
autor
7. máj 2018

Dnes o 20tej robený test

zvedava_cica
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zvedava_cica
autor
8. máj 2018

Haloooo je tu niekto?

nadej2018
8. máj 2018

@zvedava_cica ahoooj mne sa to podoba na tehu ciarocku 🙂🙂 tento testik mi spolahlivo ukazal v januari 2 ciarky

tomasko27
8. máj 2018

Tak,aj ja čakám či mi príde vo štvrtok alebo nie.Este som neskúšala testnut ale mne chodí vždy skôr a teraz nič ešte

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@nadej2018 ďakujem ,budem ďalej informovať za pár dní ale cítim sa tehotnoooo

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@tomasko27 nooo tak vyskúšaj 😊 a ukáž testím....juj keby sme chceli byť všetky tehotné

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@08snazilka80 robila si tt?

08snazilka80
8. máj 2018
zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@08snazilka80 😣😣😣😣ale ešte sa to stále môže zmeniť 😁

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@08snazilka80 ten posledný celkom pekná čiarka.....v akom poradí sú robene? Aký si DC

08snazilka80
8. máj 2018

@zvedava_cica od spodneho hore-cize spodny bol prvy a digi posledny.33dc dnes cyklus mavam 28-35 dnovy

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

@08snazilka80 juuuj tak to nie veľmi dobreee.A Digi nieje 25?

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

Lebo aj je 25kový tak by to malo byt ok

08snazilka80
8. máj 2018

@zvedava_cica digi je 25tkovy ale vraj odo dna ocakavanej ms je spolahlivy vysledok...cize ja si nerobim nadeje

zvedava_cica
autor
8. máj 2018

No uvidíš ale záleží od stúpania HCG.A máš pocity na menzes už?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre