Tehotenské testy po umelom oplodnení. Sú spoľahlivé?

pifpaf8061
20. feb 2008

Ahojte... chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s tehotenskými testami po umelom oplodnení, či sú spoľahlivé, a kedy sa odporúča urobiť si test... či je možné aj skôr, ako to určí lekár... Rada by som vedieť Vaše osobné skúsenosti... aj úspešných aj neúspešných... Ďakujem za akúkoľvek odpoveď...

marekmajka
25. júl 2013

@liluska1984 ahoj, to si testovala veľmi skoro. Ja som testovala na 7 deň a nič potom 9 deň zas nič už som sa zmierovala s tym, že mi to nevyšlo a potom som ešte skusila na 11 deň a bola tam slabulinka čiaročka taka slaba, že manžel ju takmer nevidel no a na 12 deň som išla na krv kde mi podtvrdili tehotenstvo no a dnes som v 19 tt. Tak počkaj aspoň do toho 9 dňa. Dežim palčeky nes si už tehu 😉

amonda
26. júl 2013

@liluska1984 Ahoj, to je velmi skoro - mne na 9 den vysla veeelmi slabucka druha ciarka. Pockaj aspon na ten 9-10 den, ale je vela dievcat, ktore mali ciarku az neskor 🙂 Hlavu hore, mysli na to, ze budes maminou.

ocko22
15. aug 2013

ahojte , manželka mala pred 9 dňami umele oplodnenie IVF, a teraz po 9 dni mala hnedasté sfarbenie moču...vie mi niekto povedať, že či je to normálne alebo je to predpríznak komplikácii ????

emma78
3. okt 2013

Ahojte, ja som si robila test na 8,10 a 12 den po ET a vsetky boli negatine. Dnes mi robili test z krvi (14 dni po ET) a hcg 700, takze urcite pockajte na test z krvi. Prajem pekny den!

mima2912
11. okt 2013

@emma78 Ahoj ! ja som tiez po ET.bola som v gyncare..My sme mali 2 embriijka,ktore tam boli 3 dni,a na stvrty deñ mi ich vkladali.No a na 16 deñ od vkladu..teeda po ET ,mi robili test z krvi,a vysiel positivne..hcg 567...A p.doctor tvrdi ,ze je dost vysoke ze asi to budu dvojcata.Tebe co povedali? To hcg 700 to nieje vysoke?Co ti povedali?na aku kliniku chodis?Mozno kazda klinika ma ine hodnoty???Ty cakas iba jedno?dakujem za odpoved...

emma78
12. okt 2013

@mima2912 prve hcg 14 den od vkladu bolo 700, druhe 16. den od vkladu 1900, ale podla ultrazvuku to vyzera na jedno. Daj vediet kolko povedia tebe... Drzim palceky!

stastenka42
13. okt 2013

@mima2912 ja som mala na 16den od vkladu Hcg 7200 a cakam jedno mimi...vobec nieje vysoke na 16den...

mima2912
13. okt 2013

Tak to si mala poriadne vysoke cislo...Niekedy sa stane ze sa zacnu vyvijat 2...a potom sa jedno z nich prestane vyvijat.....Ja idem na kontrolu o 3 tyzdñe....tak som zvedava co mi povie...prajem vseeeeetko dobre! a dakujem za odpoved...

mima2912
13. okt 2013

@emma78 o necele 3 tyzdñe idem na kontrolu tak ti dam vediet...Aj tebe drzim palce...

stastenka42
13. okt 2013

@mima2912 zalezi aj kedy sa ti mimi uchyti...ja som mala pozitivne testy uz 6 den po transfere😉 drzim ti palceky nech vidis bublinku...ja som bola 5+6 a mali sme uz srdiecko takze nase mimi sa muselo chytit hned...dolezite je ze Hcg rastie😀

meteska
14. okt 2013

Ahojte mamičky, my sme sa pokúšali na 13.deň,, a hneď na druhý deň som mala ovuláciu - priesvitny hlien, po 3 dňoch mi začala mávať nevoľnosti, pri niektorych pachoch mi je na vracanie. Robila som si test na 11. deň po styku - a negativny, myslite že môžem byť tehotna?

stastenka42
16. okt 2013

@meteska tazko povedat,najlepsie je pockat na ms...ale po troch dnoch nieje vajicko ani uhniezdene,tak tazko ti mohlo byt zle z toho ze si tehu...mozno si to len nahovaras alebo si zjedla nieco...treba vydrzat,drzim palceky

magdus999
17. okt 2013

@emma78 ahoj, aké testy si si robila, ak sa môžem spýtať, ďakujem

emma78
17. okt 2013

@magdus999 ahoj, nepamatam sa znacky ale boli to 3 rozne, kupovala som ich v lekarni v Bratislave.

dagaz
7. nov 2013

Ahojte...ja mam 5 rocneho syna po IVF...a mozem z vlastnej skusenosti povedat ze testy y lekarne su nespolahlive....nedalo mi..spravila som si hned dva, jeden na neaky 8 den a druhy v to rano ked som isla na odbver HCG, oba testy boli negativne..ale ja napriek tomu mam 5 rocneho synceka🙂)))) pred 5 dnami som bola na ET vcera som to v pravi nevydrzala a spravila som si HCG s krvi, vyslo negatoivne ..len neviem ci este nieje skoro na to aby sa tvoril hcg hormnom?....tot netusim....

lenka2602
13. nov 2013

@emma78
Drzim palceky, ja so 13 den po ET robila som si TT výsledok negatívny, priznám sa malé sklamanie ale krv je krv😃. Zajtra ráno si mam spravit TT a volat do centra piatok krv , tak dúfam ze bude krv pozitívna , cely cas sa cítim super 👍

emma78
13. nov 2013

@lenka2602 budem drzat palceky! Daj vediet... Ja som teraz v 10+3, priznaky vobec ziadne, nevraciam, nevadia mi pachy, nebolia ma prsia, keby som nechodila na sono tak ani neverim ze som tehotna... 😉

emma78
13. nov 2013

@mima2912 tak ako dopadla kontrola? Kolko mimi bude? 😉

mima2912
14. nov 2013

@emma78 ahoj...Cakam jedno miminko.Som veeeeeeeeeeelmi rada...Predsalen 2 naraz to by bolo na mña trosku privela..A ty?Asi tiez cakas iba jedno vsak?..

emma78
15. nov 2013

@mima2912 tiez jedno. Najprv tam boli dva vacky ale ten jeden bol nakoniec prazdny. Lepsie je jedno, je to menej rizikove. Drzim palceky!

evicka46
9. feb 2014

@merry1001 no ta tuto stranku si precitaj a hned sa ti zdvihne nalada.

merry1001
9. feb 2014

@evicka46 Tak snad mozeme este obe v kutiku dufat 🙂 zajtra drzim palce

evicka46
9. feb 2014

@merry1001 Asi zajtra budem mat vysledok lebo velmi kaslem a citim sa zle uz tak idem si predpisat u obvodnej atb. Opytam sa ci nemozem zobrat do labaku lebo som chora a potrebujem brat atb. Uvydim ze co povie.

merry1001
9. feb 2014

@evicka46 fuuuu, tak to si asi dost chora, musi Ti to urobit, lebo podla toho Ti mozu dat lieky. Budes uz teda zajtra asi vediet vysledok. 🙂 parada

evicka46
9. feb 2014

@merry1001 No mozno ano zajtra sa ozvem ako som dopadla.

janyc
15. mar 2014

Baby, stalo sa Vám že tehotenský test ste mali pozitívny a krvný test negatívny?

zu_zi
7. apr 2014

@emma78 ahoj, mozem sa Ta spytat, ci si mala aj PK? Dakujem a drzim palce 😉

zu_zi
7. apr 2014

@emma78 a na tych negativnych testoch si nemala ani slabeho ducha? Prepac, ze sa tak vela pytam... ale bola som podobne na tom, akurat, ze moja hodnota je strasne malicka, tak sa slamky chytam. Uvidim, na com som az vo stvrtok, ked pojdem na kontrolnu krv...

emma78
7. apr 2014

@zu_zi Ahoj, co znamena PK? Ja som tam ziadneho ducha nevidela, jeden den (asi 8-9) po vklade sa mi slabucky duch zdal ale test na dalsi den bol uplne biely, tak som myslela, ze to este z tych hormonov co ti pichnu. Fakt tie testy su podla mna uplne na nic, najlepsie je pockat na krv a zamestnat sa zatial niecim inym, lebo aj tak to nemas ako urychlit 😉 Drzim palceky!

amonda
8. apr 2014

@pifpaf8061 ja som si spravila prvy test na 9. den a uz to tam bolo vidiet - a to som mala 3-dnove embryjka, ale u kazdej je to inak. Drzim palec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre